Co si myslíte o stravování mého miminka?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.6.22 19:36

Co si myslite?poraditw

Ahoj holky, du se kvam vyfnukat a zaroven bych chtela poradit nebo rict jestli to delam dobre. Mala ma pul roku od 3m je na um krmim co tri hodky akorad pak pred spankem co dve hodiny takze rano vstaneme kolem 8:45 ma prvni um pak ma 11:45 masozel plus dokrm mlicka na prikrmech jenod ukinceneho 4m ale moc nam to nejede
Sni tak pul az tristvrte sklenicky coz je pokrok protoze jedla sotva par lzicek pak dokrmim jak chce mlikem
Pak ma zalezi nekdy si rekne driv ale vetsinou kolem 15 zas mliko( mela i presnidavky ale ty proste odmita co se tyce ovoce) takze tyden sem vynechala dneska nabidla opet bez uspechu pak ma 17h mliko a v 19h mliko
Mela sem zavedeny vse po 3h ale mala taklen pred spanim chce co ty dve hodky pak ji davam jeste kolem 22h a 2:30h jeden cas uz nam odpadl uz nechtela
Prumerne sni od 110-180ml
Co sou ted ty vedra tak je to fakt bida to sni 80-100 obcas se povede o neco vic ale prikrm k obedu sni vzdy hezky
Ted problem nechce pit vodu mam doma ovocne caje bylinkove ty granulovany od sunaru zkousela sem stavy od hippu(ted sem objednala jeste jednu od hippu na zkousku) no a ani obyc vodu
Porad ji to nabizim lahvicku ma stema drzatkama stejou znacku a savicku jako ma na mliko zkousela sem s jinou savickou a bez uspechu ted sem objednala i tu z brckem a to spis kouse
Nabizim to stale ona si vezme a kouse tu savicku nepijde a kdyz ji to zkousim drzet stejne to kouse tak mackam savicku a tim ji to do pusinky strika bere to jako srandu a behem dne mi tim stylem strikani vypije 60ml nejcastej davam od sunaru sipek s boruvkou a dnes sem dala zas obyc vodu
Na rady sem zkousela i naredit vodou presnidavku aby pila a taky nechce
Proste bez uspechu, ctu ze hodne mimca zlobi nez si zvyknou ale mam strach ze nebude snad nikdy pit rikaj az bude mit zizen napije se u nas tohle nefunguje ikdz dam mliko pozdejs nevypije nikdy vic vzdy stejne. A sem zoufala jak si pisu treba s kamaradkama co maj stejne stary deti a ty pisou jak jim krasne pijou vodu a jedi presnidavky a hromadu prikrmu a ze my sme na mliku a ma jen ten masozel prikrm
Kasi sem zkousela snedla par lzicek mela i bily jogurt taky nechtela mela i ty detsky od nestle co sou od 4m jogurt ten snedla pulku
Ja uz sem zoufala za pul roku ma rok a stale nemam nic nahrazeny porad jedeme mliko plus teda to masozel
Ovoce nechce ani cerstvi pomixovan a pit sama od sebe ne
Zkousela sem i z panaku davat nebo obcas dam po lzicce bud bere nebo zavre pusinku a nepusti
Kdyz vzdy chci dat presnidavku ani nevi co mam a uz ma na pevno zaverenou pusinku. Sem uz fakt na nervy a bojim se ze se to nezmeni. Dneska mi jedna znama rekla ze davam casto mliko jak davam po tech trech hodkach ze uz je velka ze ona svymu dava po peti hodinach tak me to trochu vykolejilo a porad nad tim premyslim jestli neco nedelam spatne.
Mliko davam jak chce mala v tyhle casy si to ona urcila a uz to zustalo nekdy chce o neco driv nestalo se nikdy ze by chtela za dele. Holky prosim podporte me ze nedelam nic spatne ze mi mala zacne bastit i to ovoce a zacne mi i pit
Mamka mi rika ze urcite v roce uz bude krasne pit a ze ovoce mam zkouset ja to zkousim ale jak to nam delat kdyz zapeceti pusinku a nechce.
Porad nad vsim premyslim kor jak v ruznych skupinach ctu jak se kazdy chlubi jak jim jedi a pijou hodne. A ja sem rada ze sni pul velke sklenicky a nacpu do ni tech 60ml vody
Jinak prumerne mliko da 700-900ml ted co sou ty horka pije fakt min. Sem uz vyrizena jak na to vse porad myslim. Malou se snazim nalakat na ty presnidavky a ovoce delam psi kusy chvalim a stejne nic sem rada ze aspon sni tu pulku masozel prikrmu
Ja vim pro nekoho z vas to prijde ze treba moc hrotim ale kdyz slysim ze spousty stran ze treba neco delam spatne nebo ze oni se chlubi jak sou lepsi tak sem stoho cela vyrizena.
Dekuju moc a omlouvam se za dlouhy text
Jeste chci dopsat mam doma uz spoustu lahvicek hrnicku na stavy takze sem zkusila uz vse a omlpuvam se za preklepy pisu v rychlosti pri uspavani

Příspěvek upraven 27.06.22 v 19:59

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2451
27.6.22 19:49

Mi dite do roku nepozrelo nic jineho nez mliko. Takze nechapu, proc tak plasis. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
27.6.22 19:56

@Capricorn61 pisu ze je to tim jak kazdej se chlubi a dneska me rozhodila i ta znama ze ja davam mliko po trech hodinach a ona ze po peti ze je divny ze to davam taklen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
27.6.22 20:00

Nedá se to pořádně číst teda…
Ale uklidni se. Do jednoho roku to dítě většinou ochutnává. Prostě to neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
27.6.22 20:02

@30simca Kasli na ostatni na tabulky, atd. Na internetu je kazdy dokonaly, tak jako nektere kamaradky, nebo rodinni prislusnici. Kasli na to, netrapila bych se tim. Pokud prospiva a podle dr je vse ok, zkouset muzes, ale nehrot to. I kdyby mela do roka jen mliko a prospivala by, vsem to muze byt u riti. :) Nenech se rozhodit. Ne vsem miminkum hned chutna. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
27.6.22 20:02

@Malineka snazila sem se to upravit jen tam nejsou tecky carky porad mi to pada jestli je to tim ze to pisu na mobilu vzdy kdz dam upravit spadne to cely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
27.6.22 20:04

@Capricorn61 ju prospiva dobre
Z dr sem to jeste neresila ty presnidavky ldyz sme byly na kontrole tak sem teprve zavadela maso
To piti sem sni resila rikala at proste nabizim.
Prave me to dneska tak rozhodilo od ty znami ze porad ns to myslim jestli nedelam neco proste spatne ze mi nechce vodu a ovoce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
27.6.22 20:05

@Capricorn61 vis kazdej rika divny ze nechce ovoce to je prece sladky a zkouselas davat po troskach a delas tohle a tamto a ja sem stoho tak unavena ze si rikam ja to delam asi spatne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28643
27.6.22 20:06

Hele, většina dětí v půl roce teprve začíná tak nevím co blázníš. Já měla teda kojené a ty nahradili porci až někdy 8/9m. A že ji za půl roku bude rok? Vždyť se před půl rokem narodila :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
27.6.22 20:07

:nevim: ono je každý jiný. Ať počítám jak chci tak my to máme 4× 180UM. S toho jednou z kaši
5:30
10:30-11:00 příkrm bez mlíka
14:30-15 přesnídávku
17:00-18:00
Kolem 21:00
Mezi tím voda. Ještě jsem zapomela, mezi snídani a obědem dostane zmrzlé ovoce do síťky. Má to jako kousatko, neříkám, že sní vždycky všechno. Třeba u kupovaných jídel masozeleninová to taky nechce. Se nedivím je to plný barviva, maso to vidělo jen na obrázku z rychlíku a všechno chutná stejně. Některé mi vyzrali fleky na bryndacich. Dělám vlastní. Jinak třeba polívky u nás taky nefrci.
Taky jsem zkoušela dělat do um víc vody :nevim:. Třeba ji bolí dásně a nechce teplý. :nevim: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
27.6.22 20:08

@30simca V tomto pripade si zaspuntuj usi. Ono se dobre kritizuji druzi, gor kdyz jsou v necem pozadu. Vis kolik veci mi vlastni matka takhle opripominkovala? Nenechavej se rozhodit. Kazde dite je individuum a kazde je jine. Dulezity je poznatek doktorky, nikoli poznatek zname nebo internetu. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2999
27.6.22 20:09

A co vlastne resis? Ze moc nechce prikrmy? Spousta deti do roka je prevazne na mliku.

Nebo ze podle tebe malo pije? Ja teda mam vsechny deti kojene a davala jsem, kdyz si rekly. A vazne netusim, kolik toho vypily. Kolik pocuranych plen ma za den?

Vykasli se na nejake zname. Moje zname taky mely mnohem pohodovejsi deti nez ja (zase v jinych oblastech) a nehroutila jsem se z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
27.6.22 20:09
@30simca píše:
@Capricorn61 vis kazdej rika divny ze nechce ovoce to je prece sladky a zkouselas davat po troskach a delas tohle a tamto a ja sem stoho tak unavena ze si rikam ja to delam asi spatne

Ja ovoce nejim dodnes. :mrgreen: A moje dite do roka a pul ani presnidavku nechtelo. Ne kazde dite ma rado to, co ostatni deti. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
27.6.22 20:10

@Atisia davam ted vlazny mliko jak spu vedra
To vis ze sem zkousela prikrm i uvarenej vse stejne ale spis jak o masozeleninivy ty ji jaktazk dibre mi jde oto ze proste odmita ovoce dudlik ovocny mam taly ale silikonivy to parkat ozuzla a zahodi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
27.6.22 20:11

@Janča6 ted jak pije min moc necura ale barva moci je dobra a hodne se poti i dr rikala ze to i vypoti
No resim ze proste to ovoce nechce
Stim mlikem to mame jak nahoupacxe od narozeni áe proste ze do me kudej huci jak jim to vse jedi a me proste ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat