Co si o nem myslite?

Anonymní
3.7.20 09:50

Co si o nem myslite?

Zdravim.rada bych vedela nazor lidi co jsou starsi nez ja a taky zkusenejsi. Predem rikam.ze to pisu z mobilu tak se nejspis objevi chyby.
Tak nejsme spolu ale mam.ho fakt hodne rada. On nikoho nema to.vim zname se uz tri roky kdyby nekoho mel.tak bych to nejspis poznala nebo vedela. Ale spis mne zajima. jestli chce i, on mne nebo jestli je zbytecne se nejak porad snazit zaujmout. A nejspis…hledat dal.? Ted jsme si psali po asi 7 mesicich nebavili jsme se ale uz se bavime tak. nejak jsem mu. napsala ja. On je takovy jako skala nerad ukazuje city a o to to je tezsi poznat jestli se mu libim.nebo.ne
Tak psali jsme si jak se mame… takove klasicke veci :) a pak mi napsal ze mne ma rad ale porad vytahoval stare veci. Ze jsem byla snekym tamhle venku pak zase nekde jinde a jsou to zalezitosti stare 2 roky a takova uz davno nejsem coz on nejspis nechape. Hodku Potom rekl ze si dal pivo a zacal mi psat hnusne sproste veci typu ze jsem k####, ze mne nema rad ze mne jen vyuziva. Kdyz se nudi. Uz zase vytahoval stare veci. Pokazde kdyz jsme venku na mne vytahne skym jsem kde byla. 2 roky mi to porad jakoby vycita I kdyz jsme spolu nebyli a on mel taky. kamosky.
Na druhy den mi pise dobre rano. A ze se tesi az se uvidime. Co.si o tom myslite je starsi nez ja takze mu proste nerozumim. Diky :palec: in

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

839
3.7.20 09:53

Nevyrovnanej, pise ti hnusny veci uz ted. Co by do tebe asi hustil, kdybyste spolu chodili…vycita stary veci, to by hen gradovalo. Na me pusobi jako solidni zoufalec, takze bych do toho fajt nesla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1902
3.7.20 09:57

Vyčítá ti staré věci, sprostě tě uráží a chlastá. A to spolu prakticky nic (ještě) nemáte. Co víc chceš vědět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22753
3.7.20 09:57
@Anonymní píše:
Zdravim.rada bych vedela nazor lidi co jsou starsi nez ja a taky zkusenejsi. Predem rikam.ze to pisu z mobilu tak se nejspis objevi chyby.
Tak nejsme spolu ale mam.ho fakt hodne rada. On nikoho nema to.vim zname se uz tri roky kdyby nekoho mel.tak bych to nejspis poznala nebo vedela. Ale spis mne zajima. jestli chce i, on mne nebo jestli je zbytecne se nejak porad snazit zaujmout. A nejspis…hledat dal.? Ted jsme si psali po asi 7 mesicich nebavili jsme se ale uz se bavime tak. nejak jsem mu. napsala ja. On je takovy jako skala nerad ukazuje city a o to to je tezsi poznat jestli se mu libim.nebo.ne
Tak psali jsme si jak se mame… takove klasicke veci :) a pak mi napsal ze mne ma rad ale porad vytahoval stare veci. Ze jsem byla snekym tamhle venku pak zase nekde jinde a jsou to zalezitosti stare 2 roky a takova uz davno nejsem coz on nejspis nechape. Hodku Potom rekl ze si dal pivo a zacal mi psat hnusne sproste veci typu ze jsem k####, ze mne nema rad ze mne jen vyuziva. Kdyz se nudi. Uz zase vytahoval stare veci. Pokazde kdyz jsme venku na mne vytahne skym jsem kde byla. 2 roky mi to porad jakoby vycita I kdyz jsme spolu nebyli a on mel taky. kamosky.
Na druhy den mi pise dobre rano. A ze se tesi az se uvidime. Co.si o tom myslite je starsi nez ja takze mu proste nerozumim. Diky :palec: in

Další zoufalka. „Mám ho fakt hodně ráda“…„píše mi hnusné věci typu…“ Co mít trochu ráda sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
3.7.20 10:01

Na rovinu, ty jsi nejak vyrazne znevyhodnena, nepohledna, bez ruky atd., ze si nechas tohle od KOHOKOLIV libit a jeste ho mas i rada 8o? Ten uz mel byt kopnuty do zadku a v bloku pekne dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
3.7.20 10:05

Vůbec bych se s ním nebavila. Co ti má co vyčítat, s kým jsi byla? 8o a věty, kde ti nadává do k… jsou bez komentáře. A přesně, tak se chová, když jste kamarádi, co by dělal, kdybyste spolu chodili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3258
3.7.20 10:07

To si jako opravdu necháš nadávat? 8o Pro mě by ten člověk skončil už jako kamarád, natož aby z toho něco bylo víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16910
3.7.20 10:32

Ne, nebrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9298
3.7.20 10:34
@Anonymní píše:
Na druhy den mi pise dobre rano. A ze se tesi az se uvidime. Co.si o tom myslite je starsi nez ja takze mu proste nerozumim. Diky :palec: in

Fakt nechápu, proč s takovým člověkem udržuješ kontakt. Je úplně jedno, že je starší než ty, je to vůl, co s tebou pěkně manipuluje. Ani se nedivím, že nikoho nemá. Zajímalo by mě, za co ho máš hodně ráda? Vždytˇse k tobě chová jak k hadru na podlahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
3.7.20 10:35

Tulipánko, proč se sním vůbec bavíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90708
3.7.20 10:35

A máš to zapotřebí tohle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27463
3.7.20 10:45

No way!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
3.7.20 10:45

Hlava mi nebere, za co ho miluješ… Vždyť je to h*vado.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1958
3.7.20 10:52

Já bych do toho šla a nejlíp co nejdřív se sestěhovat a pořídit si mimíska, on se určitě změní a bude z něj milující taťka a manža (nebo příťa spíš).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 11:17

Mate pravdu stejne jsme jen pratele. Kdo vi co by se delo za zavrenymi dvermi 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama