Fotky kamarádek v mobilu - co si o tom myslíte?

Anonymní
20.8.11 06:55

co si o tom myslíte ?

Holky co si myslíte o fotkách kamarádek v telefonu? Nebo dokonce i fotkách lechtivějších nebo bývalích ? přítel mi na t jednoduše řekl, snad nežárlíš na fotky… je to už dávno před tebou… jsou to jen kamarádky…

ale nic nevymaže.....

Mě to docela trápí. asi se neumí vžít do opačné situace. :cry: :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2401
20.8.11 07:17

Fotky kamaradek bych vubec neresila, fotky byvalek taky ne a lechtivy fotky- to nevim covece :think: Asi by se mi to moc nelibilo. jedna vec je hodit to nekam do krabice do sklepa a druha vec je uchovavat si to v mobilu a mit to porad u sebe. Ja mam s timhle trosku jinou zkusenost- jedna nase byvala kamaradka zaslala manzelovi fotografie poprsi s tim, ze se ji moc nezdaji a aby to zhodnotil. No priznam se, ze jsem ztropila silenej vyrval a pokud by moje argumenty nebyly vyslyseny, byla jsem pripravena strhat ze sebe obleceni a rozeslat fotky nekolika kamaradum, u kterych jsem tusila, ze by vse padlo na urodnou pudu :-D (Jednala jsem trosku hystericky, uznavam, ale byla jsem chvilicku po porodu a to jaksi clovek humorem neprekypuje a povznasi se nad tohle taky hur) Manzel ji omlouval, ze je jen hloupoucka, ale ja jsem vedela svoje- zkousela to na nej, ne proto, ze by ho chtela, ale ciste, aby si dokazala, ze by ho mohla mit. Nebylo to fer a manzel to nastesti pobral a kontakt s ni jsme uplne zrusili. No zkus si telefon zabarikadovat fotkama svejch bejvalejch partneru a uvidis, jestli s tim nebude mit problem- samozrejme optimalne tez lechtivejsi fotografie :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.8.11 07:57

já nevyvádím to ne- jen jsem seurazila. Mrzí mě to. Když je to dávno předemnou, proč si to nevymaže? Nějaká prsatice se tam vyvaluje prdelku a podobně. A to není nahatá jen jedna… Dotklo se mě to. Docela u mě klesl. Nejvíc nechápu co to má být. Líbí se mu malá pevná prsa, brunetky, bla bla bla a tam je to samá blondýna,silná i štíhlá prsatice i plochá.....
Překousla jsem údajné kamarádky,ale ty nahé jsou zvláštní kamarádky…pak se z jedné vyklubala bývalá, když tam byla vyfocená v bývalým bytě… deptá mě to…

• Nahlásit
  • Citovat
3065
20.8.11 08:28

Já jednu nahoře-bez-fotku bývalky při potápění v moři našla u mojeho v počítači mezi našimi fotkami. Vůbec nechápal, proč mi to vadí, vždyť ani nevěděl, že ji tam má (tomu věřím, těch souborů tam máme hodně), strašně se mi smál, jak jsem žárlivá a divná.

Nahatou fotku bývalého jsem dala na nástěnku (doma) pod úřední dopis a pro ten jsem mojeho asi za tři týdny poslala. Sakra to byl řev! :mrgreen: S úsměvem jsem ho asi 10 minut poslouchala a pak sladce řekla „Ale já ani nevěděla, že tam je, vždyť ten dopis je starší než my dva se známe.“ Najednou pochopil, proč bychom OBA neměli takové fotky mít. Být tebou, vážně oplatím stejnou mincí, to funguje nejlíp.

P.S. Ten bývalý byl hodně obdařený, možná to té reakci pomohlo… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
20.8.11 09:08

Můj manžel to má v počítači. Nijak to neřeším. Ale rozhodně tam nemá fotky bývalek. Takže cizí ženské co si stáhne z internetu neřeším.
Navíc s tím kde leze, tak každých 6 měsíců formátujeme počítač a v tu chvíli tam nemá fotky žádné. :wink:

Zkus mu oplatit stejně. Určitě mu to moc příjemné nebude. Chlapi jsou strašně ješitní. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7576
20.8.11 09:23

:mrgreen: tomu říkám žena činu :lol:

kacakaca píše:
Já jednu nahoře-bez-fotku bývalky při potápění v moři našla u mojeho v počítači mezi našimi fotkami. Vůbec nechápal, proč mi to vadí, vždyť ani nevěděl, že ji tam má (tomu věřím, těch souborů tam máme hodně), strašně se mi smál, jak jsem žárlivá a divná.

Nahatou fotku bývalého jsem dala na nástěnku (doma) pod úřední dopis a pro ten jsem mojeho asi za tři týdny poslala. Sakra to byl řev! :mrgreen: S úsměvem jsem ho asi 10 minut poslouchala a pak sladce řekla „Ale já ani nevěděla, že tam je, vždyť ten dopis je starší než my dva se známe.“ Najednou pochopil, proč bychom OBA neměli takové fotky mít. Být tebou, vážně oplatím stejnou mincí, to funguje nejlíp.

P.S. Ten bývalý byl hodně obdařený, možná to té reakci pomohlo… :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20070
20.8.11 09:48

Kamarádky mi nevadí, i když nahé by zrovna být nemusely :mrgreen:

Bývalka v mobilu by mi vadila (nahá tuplem :mrgreen: ), ale třeba ve starých foto albech máme oba dva své dřívější partnery a bez problému si alba navzájem prohlížíme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
20.8.11 10:09

říkala jsem ,že si taky budu muset pořídit takové album vzpomínek.

Jasný tak cizí ženský neřeším, taky koukáme třeba na filmy pro dospělé :D

Ještě aj v telefonu Kristýnka, Klárka … asi mu holky chybí. Však si může dělat co chce - je svobodný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.13 08:10

Zažívám ted něco podobného. Přítel má v mobilu fotku 3 kamarádek, co ukazují docla hodně výstřih. Ty holky znám i já. Bylo to focené na jedné akci, kde jsem nebyla. Jedna je jeho kolegyně z práce a druhá je zadaná, s přítelovo kolegou, ale líbí se mu. Netajil tu fotku předemnou, ale vadí mi to. Spustila jsem docela scénu, ale akorát se mi vysmál, že na tom nevidí nic špatného. Tak jsem se zeptala, zda by mu nevadilo, kdybych měla v mobilu polonahé fotky kamarádů. Řekl mi, že nevadilo! Fotku nesmaže, protože se mu moc líbí. Mám to přestat řešit? Nebo to s ním ještě probrat? Ale už vážně nevím jak. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
24368
19.4.13 08:16

Zacni nosit vystrihy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
19.4.13 08:24

Ty nosím pořád. :-) Vždycky mi ostatní chlapi říkali, jak mám hezká prsa. Přítel ale na moje prsa moc není. Při milování mi třeba nesundá ani tričko. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3542
19.4.13 08:25
@Anonymní píše:
Zažívám ted něco podobného. Přítel má v mobilu fotku 3 kamarádek, co ukazují docla hodně výstřih. Ty holky znám i já. Bylo to focené na jedné akci, kde jsem nebyla. Jedna je jeho kolegyně z práce a druhá je zadaná, s přítelovo kolegou, ale líbí se mu. Netajil tu fotku předemnou, ale vadí mi to. Spustila jsem docela scénu, ale akorát se mi vysmál, že na tom nevidí nic špatného. Tak jsem se zeptala, zda by mu nevadilo, kdybych měla v mobilu polonahé fotky kamarádů. Řekl mi, že nevadilo! Fotku nesmaže, protože se mu moc líbí. Mám to přestat řešit? Nebo to s ním ještě probrat? Ale už vážně nevím jak. :-(

pošli mu v MMS svou fotku kde odhaluješ výstřih…vyfoť se prostě tak ať je trumfneš ;) Jinak, myslím že když to před tebou neskrýval nic za tím nebude. Já bych asi taky nebyla nadšená z fotek cizích kámošek v mobilu, ale zase já mám taky ve své mobilu své kolegy z práce a opravdu vím, že za tím nic není :) takže se to tak snažím vidět celkově.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.4.13 08:37

Jojo, už mě i napadlo se nechat nějak hezky vyfotit a ty fotky mu poslat. :-) Takže myslíte, že to mám přestat řešit?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.4.13 08:41

XXY

@Anonymní píše:
Zažívám ted něco podobného. Přítel má v mobilu fotku 3 kamarádek, co ukazují docla hodně výstřih. Ty holky znám i já. Bylo to focené na jedné akci, kde jsem nebyla. Jedna je jeho kolegyně z práce a druhá je zadaná, s přítelovo kolegou, ale líbí se mu. Netajil tu fotku předemnou, ale vadí mi to. Spustila jsem docela scénu, ale akorát se mi vysmál, že na tom nevidí nic špatného. Tak jsem se zeptala, zda by mu nevadilo, kdybych měla v mobilu polonahé fotky kamarádů. Řekl mi, že nevadilo! Fotku nesmaže, protože se mu moc líbí. Mám to přestat řešit? Nebo to s ním ještě probrat? Ale už vážně nevím jak. :-(

Takové chlapy nesnáším, má snad svoji ženu doma, ok všichni chlapi koukají, ale mají tolik ohledupnosti, že ti to neomlátí o hlavu a nevyřvávají, jak se jim líbí jiná žena navíc se kterou bývá v kontaktu…jako jasně, když je videoklip s nějakou třasořitkou, řekne, že je pěkná, to beru, tu ženskou nezná a ani si nestahuje její foto do mobilu, raději tam má mou v sexy prádle, ano občas řekne i o ženě, kterou známe, že je pěkná, ale řekne, že je pěkná baba a dál to nerozmazává, v mobilu má fotky akorád spých spolupracovníků a to jak mužů tak žen a má je u kontaktu, když mu volají, ani jedna není s výstřihem a podobně, na co si to tam schovává jako? Aby se tou fotkou kochal po večerech?? :cert: :cert: jako by k tobě neměl žádnou úctu, nebo já nevím jak to popsat, ale pro mě by to bylo ponižující, kor když on si tvých prsou ani nevšimne!!! Můj přítel je na zadky, koukne na zadek cizí ženské, stejně jako na můj, prostě si ho všímá…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.4.13 08:48

Jasně, nemám nic proti, aby měl v mobilu nahé fotky holek z internetu. Ale tohle mě taky docela zarazilo. Přítel je právě taky spíš na zadky a to kouká i na můj. Ale když se zmíním o tom, že mi nesundá ani tričko, že se mi do toho výstřihu ani nepodívá, řekne, že to není pravda.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama