Co uvařit na víkend

5.6.20 07:48

Co uvarit na víkend

Ahojky holky blíží se víkend a já nevim co uvařit. Dělám pořad to stejný nějaký nápad? Krom hub, ryb a rižového nakypu sežerem všechno :lol: :lol: díky za nápady :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.6.20 07:51

Já budu dělat čočku, tu jsme dlouho neměli ale na neděli si taky nechám poradit :dance:
Když se totiž zeptám chlapa tak je to ‚nevím, co chceš, je to jedno‘ a vyjmenovat jídla jsem už vzdala protože na vše odpoví „třeba“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3406
5.6.20 07:53

@Mispulinek2323 Je tady diskuze: Co dnes vaříte? (Nechce se mi hledat) a tam je spousta inspirace, když nevím co vařit. Já jsem koupila hovězí zadní a přední s kostí. Udělám vývar a rajskou. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4721
5.6.20 07:55

Muž chtěl kachnu tak bude mít mini kachnu 2 druhý zelí a knedlíků a prej si ji během víkendu sní sám ))
Já si budu dělat svoje rychlovky dobrý je když už byla zmíněná čočka- čočkového salát těstoviny rajčata čočka vajíčka může být i tuňák spojit tučnějším bílým jogurtem dochutit pepřem a je to.
Hodně si restuju zeleninu a k tomu přidám jakékoliv libové maso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 07:57

Mno čočku sme dlooouho neměli. Dobrý nápad :D děkuji :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9273
5.6.20 08:10

Na dnešek jsem dělala řízky. Zítra budeme mít caesar salát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12333
5.6.20 08:16

Rajská a sekana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
633
5.6.20 08:19

My máme v sobotu rozlítané ptáčky s rýží a v neděli ražniči :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6225
5.6.20 08:30

V následujících dnech budu dělat vinnou klobásu s kaší, vepřové v mrkvi s rýží a vepřové na paprice s těstovinama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20956
5.6.20 08:31

Ja jsem z nedostatku invence koupila svedske masove kulicky. Udelam k tomu neco jako rajskou, priloha cervena ryze a druhy den černa čočka :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2287
5.6.20 08:41

Já mám na zahradě nádherný špenát, zítra ho zlikviduji na oběd. Dnes na večeři udělám dětem palačinky a já si do nich zapeču ten špenát. Na neděli je v plánu čočková polívka a my jsme strašně dlouho neměli pečené kuře (peču ho zároveň s rýží-ta krásně natáhne chuť a jen se po tom zapráší).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49246
5.6.20 10:39

Ptala jsem se rano, nez jsem odchazela deti. Co chteji o vikendu na obed? At vim, jake suroviny mam koupit. A chteji grilovane maso, pecene brambory, cerstvou zeleninu zitra a v nedeli kureci rizek a bram. kasi, okurkovy salat. A polevku asi udelam porkovou kremovou. Takze mam presne dane, jaky nakup po praci udelam.
Chteli jsme dnes na samosber jahod, abych jim upekla jahodovou buchtu se zelatinou. Ale prsi. Tak asi udelam bublaninu a jahody koupim v marketu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
5.6.20 10:43

Já dělám zelňačku, mám na ni strašnou chuť!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2055
5.6.20 10:52

My budeme mít boloňské špagety, kuřecí řízky z trouby (maso naložené v jogurtu s vejcem a česnekem, pak se obalí v rozdrcených cornflakes a po 20 min pečení na 200 potře marinadou z másla, medu, papriky, soli). No a možná udělám guláš nebo něco z divočáka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
5.6.20 11:01

My máme kuře na paprice. Dnes s těstovinami a zítra s knedlíkem :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu