Co vás nakopne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Letty33
Nováček 9 příspěvků 17.08.18 14:01
Co vás nakopne?

Zdravím,

Chtěla bych tipy co by mě mohlo nakopnout(drogy ne prosím :D ). Jde o to, že v noci jsem moc nespala. Přerývavě jsem se budila a dnes mě čeká sraz s bývalými spolužáky po letech, jde se do centra a vypadá to na oslavy až do rána, ale já už se teď v práci cítím velice vyčerpaně. Co pomáhá Vám aby jste nebyli ospalé? Redbull ani kafe mi moc nepomůže konzumuji to poměrně často. Nechci opět odcházet jako první nebo tam klimbat. :roll:

Děkuju :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

bjetuschka
Závislačka 4638 příspěvků 17.08.18 14:04

Tak zrovna třeba kafe by mě osobně nakoplo, byť ho piju denně. Ale ne si dát kafe teď nebo před odchodem na sraz - dát si kafe hned po příchodu jako první pití. To mi trochu pomůže vždy.

jenny.fields
Generální žvanilka 24750 příspěvků 17.08.18 14:06

ZKoušela jsi vietnamskou kávu?
Normální kafe s mlíkem piju klidně v 23,00 a spím jak mimino. Tuhle jsem si jednou dala v šest a měla jsem celou noc mejdan bez spaní.
Jdeš na mejdan hned po práci, nemůže si na 30 minut lehnout?

Letty33
Nováček 9 příspěvků 17.08.18 14:09
@jenny.fields píše:
ZKoušela jsi vietnamskou kávu?
Normální kafe s mlíkem piju klidně v 23,00 a spím jak mimino. Tuhle jsem si jednou dala v šest a měla jsem celou noc mejdan bez spaní.
Jdeš na mejdan hned po práci, nemůže si na 30 minut lehnout?

Bohužel hned z práce musím vyrazit, ona jen cesta domů by mi zabrala hodinu a cesta na místo setkání z domova další hodinu. :( Jinak děkuji za tip s vietnamskou kávou asi na ní po cestě nenarazím, ale můžu si jí do budoucna pořídit a vyzkoušet. :)

Russet
Extra třída :D 11094 příspěvků 17.08.18 14:12
@Letty33 píše:
Zdravím,

Chtěla bych tipy co by mě mohlo nakopnout(drogy ne prosím :D ). Jde o to, že v noci jsem moc nespala. Přerývavě jsem se budila a dnes mě čeká sraz s bývalými spolužáky po letech, jde se do centra a vypadá to na oslavy až do rána, ale já už se teď v práci cítím velice vyčerpaně. Co pomáhá Vám aby jste nebyli ospalé? Redbull ani kafe mi moc nepomůže konzumuji to poměrně často. Nechci opět odcházet jako první nebo tam klimbat. :roll:

Ten sraz samotný by mě asi nabudil. Snědla bych si tam V KLIDU něco dobrého a dala si třeba i malé pivo. Jestli nejdeš hned po práci na sraz, doma bych si dala sprchu a chvilinku se natáhla.

free333
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 17.08.18 14:12

@Letty33

Mně pomáhá drcená guarana, kupuju ji ve zdravé výživě.

Tichošlápek
Extra třída :D 10145 příspěvků 17.08.18 14:13

Jídlo s cukrem a kafe zabiják

freeport
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 17.08.18 14:19

Je pátek, teplo, v práci se cítí vyčerpaně kde kdo. Myslím, že jakmile se dostaneš mezi známé do fajn prostředí, opadne to a bude ti lépe.

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2875 příspěvků 17.08.18 14:20

Nemůžeš si dát v práci sprchu. Pustila bych na sebe ledovou :mrgreen:
Jinak moje zkušenost je, že když mám odpolední krizičku, tak když to předržím, tak vydržím pak dlouho a v konečném důsledku nemůžu usnout.
Vypij hodně vody, vybehni párkrát schody, pak ideálně sprchu, ale pomůže i si opláchnout obličej, krk a ruce až po lokty. A kdybys měla dobrý zelený čaj, tak ten je lepší jak kafe.

Emimin7
Echt Kelišová 8859 příspěvků 17.08.18 14:20

Co si dát na pár minut dvacet? Třeba zrovna těch dvacet. ;)
Kdyby to šéfovi vadilo, můžeš argumentovat tím, že nespíš, ale jen promazáváš oční víčka slzným filmem.

Příspěvek upraven 17.08.18 v 14:21

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 17.08.18 14:20

Ty asi nemas male dite vid :lol: ja uz jsem od male tak vycvicena, dva roky v kuse jsem se nevyspala dyl jak 5 hodin. Bezne me vzbudi tak 4-5× za noc a rano vstavam v pul seste do prace. Kdyz jdu potom jeste vecer nekam na pivo, tak spim treba jen dve hodinky a rano zas hura do prace :mrgreen: a me treba osobne kafe nepomaha, nijak me to nenabudi, akorat jsem potom do dvou hodin jeste vic vyrizena. Trochu obcas pomaha cerny nebo zeleny caj, ale to taky moc ne. Jednorazove to vydrzis, na srazu te to rozproudi a dospis se o vikendu :palec:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2175 příspěvků 17.08.18 14:27
@Letty33 píše:
Zdravím,

V takovém stavu mě nakopne jedině sprcha včetně mytí vlasů. Jinak se cítím unavená, splihlá a otrávená :)

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 17.08.18 14:27

Noha, jinak nic.

Letty33
Nováček 9 příspěvků 17.08.18 14:28
@Kočičí duše píše:
Ty asi nemas male dite vid :lol: ja uz jsem od male tak vycvicena, dva roky v kuse jsem se nevyspala dyl jak 5 hodin. Bezne me vzbudi tak 4-5× za noc a rano vstavam v pul seste do prace. Kdyz jdu potom jeste vecer nekam na pivo, tak spim treba jen dve hodinky a rano zas hura do prace :mrgreen: a me treba osobne kafe nepomaha, nijak me to nenabudi, akorat jsem potom do dvou hodin jeste vic vyrizena. Trochu obcas pomaha cerny nebo zeleny caj, ale to taky moc ne. Jednorazove to vydrzis, na srazu te to rozproudi a dospis se o vikendu :palec:

Nemám děti, zatím. :) Ale bohužel i bez nich spím v průměru 6-5h denně(krom víkendu), že jsem vyčerpaná nevyspalá mi nevadí, ale není se mnou pak moc řeč a ani já sama se moc nebavím. Doufám, že to opravdu bude tak, že mě ten samotný sraz probere. :)

růžový achát
Závislačka 4312 příspěvků 17.08.18 14:29

;) spánek, teď si jsu dát šlofíka

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

BBC se snaží marně. Po odchodu slavného tria nezachrání Top Gear žádná změna

Je to bohužel tak a není zatím možnost, jak to změnit. Top Gear, nejslavnější... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >