Co Vás potěšilo o Vánocích?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 21:38
Co Vás potěšilo o Vánocích?

Hezký večer,
přečetla jsem tu spoustu pozitivního i negativního o Vánocích. Tak mě napadlo téma, co tu ještě nebylo.
Co pozitivního se Vám na Vánoce stalo? Klidně něco, co považujete za „vánoční zázrak“. Klidně se neomezujte na letošní rok a zavzpomínejte.
Já mám vánoční zázraky už dva. První se stal před 12 lety, kdy jsem se přímo na Štědrý den seznámila se svým manželem a letos se stal druhý, kdy se nám na Vánoce začal konečně víc rozkecávat syn. Nikdy bych nevěřila, jak moc velkou radost může udělat slovo „mami“. Sice to teď slyším i 40× za hodinu, ale stejně to je krásné :mrgreen:

Reakce:
Detsa
Extra třída :D 11010 příspěvků 26.12.17 21:40

Nebo nám můžeš povědět víc, jak si poznala na štědrý den manžela :palec:

AliTad
Kelišová 5292 příspěvků 26.12.17 21:41

Před sedmi lety se na Štědrý den narodil starší syn :srdce:

Ketris
Echt Kelišová 9568 příspěvků 26.12.17 22:11

U nas se dcerka postavila a udelala prvni kroky :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :andel: :dance:

Alušáček
Závislačka 3244 příspěvků 26.12.17 22:20

Žádný vánoční zázrak jsem asi nikdy nezažila, ale vánoce bývají u nás vždy hezké, dospělá dcera je stále miluje jako malé dítě a prožívá víc než ja :D Letos nás opravdu hodně potěšila reakce mladší 3lete dcery, ta si tyto vánoce opravdu vychutnala, tesila se na jeziska, z dárků byla nadšená, rozbalovala snad dvě hodiny, protože si se vším musela hned hrat, bylo to kouzelne :srdce:

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 26.12.17 22:23

Letos mě fakt potěšilo, že jsem nic nehrotila :pankac: Upekla jsem 2 druhy, zbytek jsem objednala. Kapra jsme zabili den předem, tak jsem si hned udělala polévku a salát. A na Štědrý den, jsem jen obalila kapra, manžel osmažil… vše klidu, v pohodě bez nervů, bez shonu… 24. jsme ještě stihli návštěvu kamarádky, hráli si s andělským zvoněním a pouštěli s dětmi lodičky… No prostě pro mě byly letošní Vánoce zázrakem v tom, že mě nestály nervy :mrgreen:

zacatecnice2
Kecalka 195 příspěvků 26.12.17 22:27

@sunshine125 mám to stejně. Poprvé jsem to vůbec nehrotila a proběhlo to v klidu a pohodě. Očista. Dokonale jsem si to vychutnala.

Uživatel je onlineBarunkaska
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 26.12.17 22:52

No predevsim, ze cely den vychazel presne podle predstav vse dokonale vychazelo, mala byla ve skvele nalade a rozbalovani darecku si uzivala. A pak 23. Mel manzel prijit az v 8 a ja strojila stromek poprve sama jen s malou, neslo mi to protoze byl docela vysoky a obmotavani svetylek bylo utrpeni nakonec jeste svetylka nesvitila. Robrecela jsem se(to asi tehu hormomy), ze jsme vzdy strojili stromek spolu a ze je to nefer a manzel ano ne ctvrt hodky na to prijel. A to bylo 7. Asi se nekdo nade mnou slitoval, kdyz videl jak fnukam :D

GabinkaCh
Závislačka 2550 příspěvků 26.12.17 23:11

Mě potěšila super nálada a šťastné dětičky :srdce:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 26.12.17 23:47
@Anonymní píše:
Hezký večer,
přečetla jsem tu spoustu pozitivního i negativního o Vánocích. Tak mě napadlo téma, co tu ještě nebylo.
Co pozitivního se Vám na Vánoce stalo? Klidně něco, co považujete za „vánoční zázrak“. Klidně se neomezujte na letošní rok a zavzpomínejte.
Já mám vánoční zázraky už dva. První se stal před 12 lety, kdy jsem se přímo na Štědrý den seznámila se svým manželem a letos se stal druhý, kdy se nám na Vánoce začal konečně víc rozkecávat syn. Nikdy bych nevěřila, jak moc velkou radost může udělat slovo „mami“. Sice to teď slyším i 40× za hodinu, ale stejně to je krásné :mrgreen:

Na zadne vanocni zazraky ani kouzla neverim, protoze mi nikdy nic pozit. neprinesly, naopak vsechna negativa vygradovala, ale jedno me tesi, ze prijede na navstevu sestricka, kterou mam nadevse rada..a kterou pres rok temer nevidim.

Romilda
Kecalka 421 příspěvků 28.12.17 15:09

Mě potěšilo, že syn začal dělat první krůčky, že jsem udělala radost dárkem jedné paní tady na emiminu, že se mi povedla vánočka, bramborový salát, že jsme byli všichni spolu a bylo nám dobře, že jsem dostala knížku…a ještě mnohem víc.
Všimni si ale, jak málo příspěvků v této pěkné diskuzi je. Když jsem zakládala diskuzi o dárcích, které nepotěší, bylo z toho příspěvků na 10 stran, tady sotva na jednu. Víc nás „baví“ řešit to špatné, než psát o tom pěkném a to je vlastně smutným odrazem toho, jací jsme :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >