Make-up na sobě celý den, vydržíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 26.12.17 21:14
Make-up na sobě celý den, vydržíte?

Ahoj, ptám se spíš ze zvědavosti. Vydržíte v make-upu celý den? Mám takový pro někoho zlozvyk. Přijdu domů, hned se odličuji. Kompletně. Nechávám „obličej“ dýchat. U kamarádek se setkávám s tím, že jsou nalíčené až do noční koupele. Jak to máte a jak to zvládáte?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Alladina
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 26.12.17 21:15

@zacatecnice2
Jsem nalicena celý den, jako tvoje kamaradky, odlicuju se az s vecerni sprchou a nijak mi to nevadí.

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 26.12.17 21:15

Kdyz prijdu domu a nikam uz pak behem dne nejdu, tak taky davam makeup hned pryc.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 26.12.17 21:16

Tak to jsem pravy opak. Mam problem se vecer odlicit..

Alladina
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 26.12.17 21:17
@Kolarkaa píše:
Tak to jsem pravy opak. Mam problem se vecer odlicit..

Taky se mi kolikrat nechce. :?

kvaček
Extra třída :D 13401 příspěvků 26.12.17 21:18

@zacatecnice2 já se taky neodličuju.. Jako, třeba přijededem ve 3 např. znávštěvy a že bych zelezla do koupelny a třeba si odlíčila oči a tvář atd..
tak to ne, ale většinou, třeba k večeru, když vím, že už nikde nepůjdu, že se budu koupat tak v klidu se odlíčím, použiju mléko, dám krém a třeba si sednu k televizi a pak se jdu třeba večer osprchovat..
Ale já teda se nelíčím xxx vrstev. Mám teda oči- řasenku, linku stín a mám jenom tonovací krém.. nemám např. make-up, tvářenky a na to pudr, a korektor atd,

Příspěvek upraven 26.12.17 v 21:24

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 26.12.17 21:18

Já taky pokud už nim dam nejdu tak se hned odličuju.. si pak člověk nemůže ani lehnout aniž by bylo všechno oranžový :D

Heivka
Závislačka 2894 příspěvků 26.12.17 21:19

Já když chodila do práce, tak hned po příchodu domů jedna z prvních věcí byla odstranit si makeup z obličeje, teď jsem na mateřské a je to taková krása, že se nemusím ničím natírat. V práci jsem přišla do styku s klienty, takže jsem musela mít „reprezentativní“ vzhled.

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 26.12.17 21:21

@Kristy90 no tak zalezi kolik toho na sebe davas :lol:
Ja pouzivam jen BB krem, rasenku, obcas prepudruju.. takze oranzovyho nic nemam

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 26.12.17 21:22

Ale zase být nalíčená i doma, nebe a dudy ve vzhledu. Jenže si myslím, že to musí ucpávat póry. Holky, obdivuji vás, co vydržíte celý den nalíčené.

Alladina
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 26.12.17 21:24
@zacatecnice2 píše:
Ale zase být nalíčená i doma, nebe a dudy ve vzhledu. Jenže si myslím, že to musí ucpávat póry. Holky, obdivuji vás, co vydržíte celý den nalíčené.

Taky záleží, jak moc se kdo líčí. Já třeba vůbec nepouzivam rtenku, resp velmi výjimečne. Pudr a tvarenku nikdy.

alialiali
Stálice 95 příspěvků 26.12.17 21:24

Taky az před spaním. To bych si musela dávat denní krém a na noc se odlicovat znovu a dávat si noční krém…proto je jednodušší až na noc

CWolviee
Kecalka 409 příspěvků 26.12.17 21:25

Já, když chodím do práce, tak jsem také nalíčená celý den…odličuju se až večer před spaním :)

whooro
Kecalka 192 příspěvků 26.12.17 21:26

Heh.. téma pro mě :mrgreen: používám jen řasenku, odličuju těsně před spaním, mýdlem a vodou :palec: někdy se dokonce nenařasenkuju vůbec, ani do práce. :lol: ale spát se s řasenkou nedá, mám pak unavené oči, takový divný pocit, prostě to zavází

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 26.12.17 21:26

@Alladina já rtěnku nepoužívám vůbec. Občas mi přijde, že mám asi blok. Automaticky po příchodu domů se odličuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama