Co vyrobit učitelce za dárek?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1804
28.6.22 17:34

Co vyrobit ucitelce za darek

Ahoj,

Mate tip co s ditetem muzeme vyrobit za darek, konci skolku. Neco koupime, e chce i neco vyrobit, ja vubec nejsem kreativni…poradte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6708
28.6.22 17:42

Nic nevyrábějte…
Nebo ať dítko nakreslí sebe s paní učitelkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59819
28.6.22 17:47

Můžeš uvázat kytice doma. Jeden rok jsem takhle dělala levandulové.
Nic vyrábět nebudeme. Poslala jsem dneska muže, ať koupí 5× ananas, 5× Merci a 5× tašku na to (3 učitelky, 2 vychovatelky).
A já dnes dostala krásnou kytici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
28.6.22 17:52

Dejte kafe nebo alkohol :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
28.6.22 17:54

Dik, ale dcera chce neco vyrobit, ale ja na to moc nejsem, tamze nrmam.moc napadu, neco jsem nasla na pinteretu, zkousim to i tu, treba bude mit nekdo dobry tip..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473
28.6.22 18:11

@PAN66 upečte něco s ovocem, čeho nebude moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59819
28.6.22 18:21

Tak koupit květinu v květináči. A dítě nechat, ať něco nakreslí. Pak to přilepit tavnou na špejle a strčit do květináče. Máš krásnou dekoraci do květináče, kterou vyrábělo dítě. Podívej se na krokotak.
Tam bývají takové různé vystřihovánky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10221
28.6.22 18:27

Dala bych něco, co se dá sníst, vypít. Učitelka ve školce má obrázků a různých rukodělek od dětí, za ten rok mraky. K čemu ji bude další obrázek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3966
28.6.22 18:58

Já dávám tento rok takový malý balíček - malé prosečko a domácí levandulový sirup a k tomu recept na drink :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19654
28.6.22 19:06
@PAN66 píše:
Dik, ale dcera chce neco vyrobit, ale ja na to moc nejsem, tamze nrmam.moc napadu, neco jsem nasla na pinteretu, zkousim to i tu, treba bude mit nekdo dobry tip..

My teď vyrábíme sušenky, ale jsou na oslavu, ne pro učitelku. Ale i pro ni by to šlo.

Pro paní učitelku jsem s dcerou vyráběla zazvorovy a jahodový liker, ale ty chtějí čas na rozlezeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29742
28.6.22 19:07

Dcery dávaly náramek z korálků, vymalovaný hrneček, nakreslenou látkovou tašku…kromě kytek, čokolád, čaje, oříšků…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14426
28.6.22 19:11

Musí si vzpomenout na Jirku Olivu a jeho mýdlo :lol: A ano, naprosto chápu pocity paní učitelky :mrgreen: Ještě že nedělám v mateřince. Ale ty děti chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59819
28.6.22 19:11

Je náramek by mi udělal velkou radost. Jinak my dáváme jedlé dárky. A sama mám raději jedlé dárky.
Už vidím ve čtvrtek hromadu květin. Protože pracuji u dvou různých skupin dětí. V květináči to téměř nikoho nenapadne a to by potěšilo. Řezaných si pár nechám. Část nesu kuchařkám, část uklízečkám, ve váze doma si nechám a zbytek nesu na hrob, kde má manžel prarodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
28.6.22 19:13

Ja zrovna patlam pralinky a dcera zdobi krabicku a pise/ maluje slozeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19654
28.6.22 19:23
@Florimo píše:
Ja zrovna patlam pralinky a dcera zdobi krabicku a pise/ maluje slozeni.

Já jsem pralinky v tomto vedru odmítla patlat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat