Reklama

Co s hubatou dcerou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 17:14
Co z hubatou dcerou?

Ahoj,
Jak asi víte dcera jela na školu v přírodě k moři vrátila se za těch 10 dní z průjmem ( už jsme se ho zbavili) tak byla celý tenhle týden doma a mladší dcera chdila normálně do mš a když se pokaždé vrátila z mš tak do ní ta starší pořád rýpala a ona jí za to pochopitelně šlehla no a když jsem tam přišla tak se starší pořád litovala jak jí malá pořád bije tak jsem jí ( starší) dala na zadek za to že lže a zase jako každý den jsem se z ní pohádala a ona na mně zas byla celý den naštvaná. Nevíte co s tím protože když je malá v mš tak je všechno mezi mnou a starší v poho ale jak malá přijde tak je to peklo.

PS : mladší jsou 4, starší je 12.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11556 příspěvků 27.09.18 17:30

podle me zarli. mam deti od sebe 4 roky, starsi je 12 a zarlivost na mladsiho brachu resime stale. pokud je s tebou sama, nemusi se delit o pozornost s o hodne mladsim sourozencem a je proto v pohode. s dvanactiletou se da uz velmi dobre diskutovat, hledat spolecne problem a jeho reseni. primarne potrebuje ujisteni z tve strany, ze mas obe deti stejne rada a ze maji v ramci moznosti tvou stejnou pozornost. pri tak velkem vekovem rozdilu vsak chapu, ze to je tezke. me se doma hodne osvedcilo, kdyz starsi videla, ze jsem se ji razantne zastala v okamziku, kdy ji mladsi ublizoval.

Denisa56
Kelišová 5904 příspěvků 27.09.18 17:35

Nějak jsem to asi nepochopila. Mladší jí - dle tvého úsudku pochopitelně - jednu natáhla a tys jí ještě přidala? Nezvládáš to a měla bys napřed srovnat sama sebe. A jinak souhlasím s příspěvkem od nozu.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 27.09.18 17:38

Dala jsi jí na zadek za to, že lže? Vždyť měla pravdu a tys ji zbila za to, že ji řekla. Taky bych byla naštvaná. Na tebe i na sestru. Pokud pořád reaguješ takhle, nediv se, že žárlí a chová se zle.

blumen
Hvězda diskuse 41138 příspěvků 27.09.18 17:39

Mladsi ji bije, ona se lituje a ty ji das na zadek, ze lze. Neco je asi spatne.

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 27.09.18 17:40

Chudák dítě, místo aby sis s ní povídala a vysvětlovala, tak jí biješ a hádáš se s ní. Měla by ses to snažit mezi holkama uklidit a ne přilévat olej do ohně. Proč je podle tebe u mladší pochopitelné, že starší bije? Tvoje výchova je dost hrůza. Pokud upřednostnuješ mladší, nedivím se, že starší žárlí. Měla by ses oběma věnovat stejně, někdy na jednou, někdy zvlášť a hlavně je vést po dobrém k tomu, aby se měly rády a ne se hádaly, rýpaly a mlátily. Jenže to bude asi trochu problém, když se sama chováš stejně, co?

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 27.09.18 17:40

Ty jsi dala dvanáctiletému pubertakovi na zadek? A jinak jsi normální? 8o Zřejmě se tam bijete všichni navzájem, to bude zásadní problém. Budeš muset začít u sebe, srovnat si, co je a není správné a pak stejně vést děti.

Jinak nechapu úvod, jak všichni víme? Když jsi anonym na diskuznim fóru s tisíci aktivními uživateli? :lol:

Janasas
Kelišová 5237 příspěvků 27.09.18 17:43

No já půjdu proti proudu, myslím, že 12 letá by měla pochopit, že se nerýpe do 4 leté :nevim:
Je to prostě akce rekace.. Ale na zadek bych ji nedala, to mě přijde přehanné.. Asi bych ji dala kázání, že nemá do malé rýpat a malé bych řekola, že nikoh bít nebude :nevim:

Kelsey
Hvězda diskuse 44427 příspěvků 27.09.18 17:44

Ty se divis, ze se brani, ze je hubata, kdyz ji davas pocitit (i zde si priznala), ze ji nemas rada?

Kelsey
Hvězda diskuse 44427 příspěvků 27.09.18 17:47
@Janasas píše:
No já půjdu proti proudu, myslím, že 12 letá by měla pochopit, že se nerýpe do 4 leté :nevim:
Je to prostě akce rekace.. Ale na zadek bych ji nedala, to mě přijde přehanné.. Asi bych ji dala kázání, že nemá do malé rýpat a malé bych řekola, že nikoh bít nebude :nevim:

Maly skolkar je dle minulych diskusi protezovany, rozmazlovany spratecek a ta starsi je nejhorsi, kdyby se na hlavu stavela. Vse dela zle. Matka ji nema rada.

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 27.09.18 17:49

A ještě můj poznatek, mám doma benjaminka a docela mi trvalo se naučit, že ho nemůžu neustále omlouvat a vinit starší. Můj benjamínek je liška podšitá, všemi mastmi mazaná. A jeden čas docela zneužíval svoji pozice. Když jsem se začala hlídat, abych byla vůči dětem spravedlivá, tak to dost pomohlo, ukázalo se, že benjamínek si dost vymýšlel, to pak hodně vymizelo, když jsem se na to zaměřila.

Janasas
Kelišová 5237 příspěvků 27.09.18 17:51

@Kelsey i tak si myslím, že ve 12 letech jsou děti velké na to, aby dělaly zle 4 letcýh.. Myslím to všeobecně..
Jestli ji upřednostňuje je věc druhá… měla ji vysvětlit, že do malé nemá rýpat, proto ji pak plácne atd, atd. a ne ji dát na zadek a zároven té mladší dát čočku, že bít se nemá a nebude..
Jestli obě viděly, že maminka tam chytně amok a jedné dá na zadek, tak jedna je ukřivděná a druhá se to učí..

Příspěvek upraven 27.09.18 v 17:52

lamicina
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 27.09.18 17:52

Přestaň děti bít. Základní problém je, že nemáš starší ráda, to už jsi v předešlých diskuzích psala. Je nemilovaná a velmi dobře to ví a vnímá. Máš štěstí, že se nezačla např. sebepoškozovat. Začni makat na sobě a hodně rychle a ta mladší potřebuje mantinely, nemá žádné, taky chyba.

Janasas
Kelišová 5237 příspěvků 27.09.18 17:56

Hlavně si mylsím, že je ve věku, pokud se zakladatelka trochu nad tím nezamyslí, tak ji to časem vrátí…je v pubertě už ty děti vnímají trochu jinak určité věci..
Zajímalo by mě, když byly sami doma, co za tu dobu spolu dělaly. Když starší byla nemocná..
Kolikrát si spolu sedly, k televizi , kolikrát spolu vařily, a nebo si jen tak spolu lehly a vyprávěly se o škole klucích atd.. :nevim:

Kelsey
Hvězda diskuse 44427 příspěvků 27.09.18 17:59
@Janasas píše:
@Kelsey i tak si myslím, že ve 12 letech jsou děti velké na to, aby dělaly zle 4 letcýh.. Myslím to všeobecně..
Jestli ji upřednostňuje je věc druhá… měla ji vysvětlit, že do malé nemá rýpat, proto ji pak plácne atd, atd. a ne ji dát na zadek a zároven té mladší dát čočku, že bít se nemá a nebude..
Jestli obě viděly, že maminka tam chytně amok a jedné dá na zadek, tak jedna je ukřivděná a druhá se to učí..

Nesnasim rozdily mezi deckama. Takze absolutne nechapu, ale vlastni matka stve svym postojem deti proti sobe a podnecuje je ke lhani, nevrazivosti a zabomysim valkam. Nevzpomenu si, jak se ty diskuse jmenovaly, ale kdyby si je procetla, tak nebudes mit mozna tenhle nazor. Ta vetsi holka se trapi a takhle se proste brani. Vse je reakce na to, jak se k ni chovaji. Zije v negativismu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >