Čokoládový dort

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 03.08.10 08:55
Čokoládový dort

Chtěla bych upéct vynikající, nádherný, velký, tmavý dort, minimálně o 2 patrech, spíš víc. Korpusy by měly slepeny nějakým luxusním čokoládovým krémem, další třeba našlehanou čokoládou s něčím :think: . Máte některá něco takového vyzkoušeného? Nebo třeba nějaké osvědčené www.stránky s pečením? Díky moc!

Reakce:
Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 03.08.10 09:01

Ahoj,
já jsem se díky emiminu dobrala na tyto stránky:
http://www.zorka.estranky.cz/
Tam jsou opravdu super recepty :dance:

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 03.08.10 09:04

ještě zkus pohledat na www.apetitonline.cz recepty jsou úžasné a fungují.

Kacenka1987
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 03.08.10 09:11

nejlepší stránka, kde jsou recepty jak na korpus tak i na polevy atd. je www.dortomanie.cz

pupen
Povídálka 26 příspěvků 03.08.10 10:00

http://www.edicecesketelevize.cz/…tbalovy-mic/ ahoj nevím zda jsem adresu zadala dobře dělala jsem to poprvé.Je tam recept na těžkou pařížskou šlehačku a jestli máš ráda hodně čokoládový krém tak ho zkus.Nedávno jsem ho také dělala je moc dobrý.

pupen
Povídálka 26 příspěvků 03.08.10 10:04

Tak koukám že to nejde otevřít.Je to na stránkách české televize v edici kuchařské pohotovosti dort fotbalový míč.

tykadlo
Kecalka 225 příspěvků 03.08.10 13:12

Díky holky, samou radostí nevím kde mám začít hledat :mavam: .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >