Covid _19

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4412
16.9.20 16:45
@Jahru píše:
Ale na tomhle stavu (schopnost/neschopnost izolace) přeci test nic nezmění ani kdyby byl pozitivní :nevim: Takže význam v testování nevidím žádný. Nehledě na to, že mladou, zdravou holku s mizivými příznaky stejně pošlou do háje, protože hygieny nestíhají.

souhlas 100 %

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5606
16.9.20 16:46
@Jahru píše:
A ještě mě napadlo, že dřív než test na covid bych udělala těhotenský :mrgreen:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4412
16.9.20 16:49
@vokishka píše:
Tak pokud je pozitivní, mohla nakazit děcka a ty normálně chodí do školy. A ostatní dospělí do práce.

no to mohla, ale to neovlivníš, to je právě to trasování, co nefunguje - nakazit mohla kamarádky, učitelky, lidi v krámě, na poště, v kině…není šance dohledat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9157
16.9.20 17:32
@Jahru píše:
A ještě mě napadlo, že dřív než test na covid bych udělala těhotenský :mrgreen:

jo, přesně tohle mě po přečtení otázky taky napadlo, ale nechtěla jsem být za tu zlou :mrgreen:

@Animace hele, já mám zrovna doma z intru staženou holku s rýmou a teplotou lehce nad normálem. zamešká, to ano. na druhou stranu její zdravotní stav umožňuje se učit (= nemá vysoké horečky ani jiná omezení) a jak na intru, tak ve škole byly jedině rádi, že zůstala doma. i když tím přijde i o praxi, na kterou je jinak škola dost háklivá :nevim: potvrzení od lékaře mít nemusí, to ve škole sami chápou, že v současné situaci těžko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 17:44

Covid _19

@sagina tak normálně chtějí d lékaře ale třeba jim to bude tet stačit odemne ale stejně tam musíme zavolat protože se jí Mota hlava a její špatně od žaludku tak něco by ji mohla napsat na to motání hlavy. a když to půjde určitě v neděli odjede na internát. teda pokud se tam zas něco neukaze.rada chodí do školy a právě že nechce zameskat

• Citovat
  • Nahlásit
16.9.20 20:37

Pokud jde do povinné karantény, na test musí do 5 dnů, do té doby karanténa - jen pro ni…ostatní členové rodiny mohou do práce, školy…pokud se potvrdí, má izolaci a zbytek rodiny karanténu

pokud nemá karanténu nařízenou, nechej ji doma a konzultuj s lékařem

jinak něco řádí, nám taky bylo blbě, dcera měla průjem - a je negativní (ve školce měli případ a musela na test)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
16.9.20 22:11
@Paola21 píše:
no to mohla, ale to neovlivníš, to je právě to trasování, co nefunguje - nakazit mohla kamarádky, učitelky, lidi v krámě, na poště, v kině…není šance dohledat

ježíši, jenže tímhle stylem by z jednoho nakaženého mohl být v karanténě celý svět, bylo by to jako perpetum mobile a pak se udávají kontakty blízké pod dva metry déle než 15 minut, ne, že jsem někde někoho potkala v kauflandu, už se fakt všichni uklidněte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4412
17.9.20 08:05
@evulinda79 píše:
ježíši, jenže tímhle stylem by z jednoho nakaženého mohl být v karanténě celý svět, bylo by to jako perpetum mobile a pak se udávají kontakty blízké pod dva metry déle než 15 minut, ne, že jsem někde někoho potkala v kauflandu, už se fakt všichni uklidněte

no však v tom kině seděla dýl jak 15 minut, v té poště mohla být ve frontě taky nad 15 minut, stejně tak v tom obchodě..
já jsem v klidu, jen že to tak může klidně být :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1048
18.9.20 21:23
@Paola21
@Paola21 píše:
no však v tom kině seděla dýl jak 15 minut, v té poště mohla být ve frontě taky nad 15 minut, stejně tak v tom obchodě..
já jsem v klidu, jen že to tak může klidně být :nevim:

hm a popis asi tento, paní měla červenou mašli na krku a na nose bradavici, no, už vodím jak ji hledají, vždyť je to celé nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4412
19.9.20 09:01
@evulinda79 píše:
@Paola21hm a popis asi tento, paní měla červenou mašli na krku a na nose bradavici, no, už vodím jak ji hledají, vždyť je to celé nesmysl

no právě…takže nakazit mohla kde koho a není šance dohledat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 14:02

Covid _19

Myslela sem že tahle stránka je na to aby se člověk mohl na něco zeptat, ale je to spíš aby lidé mohli rýpat než poradit. pridali se další příznaky a Dr nas odeslala na testy. takže pro příště vím raději se téhle stránky vyhnout dokud tady budou taky lidé co rádi rypou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama