Covid _19

Anonymní
16.9.20 15:58

Covid _19

Dobrý den moje dcera na intru přišla do styku s nemocnou covidem, ve skole ma nějaký co musely jít do karanteny, dceři už pár dní bývá špatně od žaludku a motá se jí hlava.rano budu volat Dr. myslite že nás pošle na testy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
805
16.9.20 16:05
@Anonymní píše:
Dobrý den moje dcera na intru přišla do styku s nemocnou covidem, ve skole ma nějaký co musely jít do karanteny, dceři už pár dní bývá špatně od žaludku a motá se jí hlava.rano budu volat Dr. myslite že nás pošle na testy?

Zavolej a uvidíš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4412
16.9.20 16:07
@Anonymní píše:
Dobrý den moje dcera na intru přišla do styku s nemocnou covidem, ve skole ma nějaký co musely jít do karanteny, dceři už pár dní bývá špatně od žaludku a motá se jí hlava.rano budu volat Dr. myslite že nás pošle na testy?

Pokud se doktorovi dovoláš, tak nejspíš ano, a jestli dcera nemá Covid teď, tak buhví, co chytne tam.. osobně bych to řešila tak, že bych jí nechala doma a nikam bych nevolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 16:17

Covid _19

@Paola21 jde spíš o to aby nenakazila další sourozence a ty pak další ve skole školce a nebo mi někoho v práci

• Citovat
  • Nahlásit
2109
16.9.20 16:19
@Anonymní píše:
@Paola21 jde spíš o to aby nenakazila další sourozence a ty pak další ve skole školce a nebo mi někoho v práci

Tak ji na 10 dní izoluj stejně jako bys to udělala, kdyby byla pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4412
16.9.20 16:19
@Anonymní píše:

a jak tomu pomůže ten test a volání dr? Chovej se, jako by covid měla - tzn. izolace

Příspěvek upraven 16.09.20 v 16:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4412
16.9.20 16:20
@Jahru píše:
Tak ji na 10 dní izoluj stejně jako bys to udělala, kdyby byla pozitivní.

přesně tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22354
16.9.20 16:30
@Paola21 píše:
a jak tomu pomůže ten test a volání dr? Chovej se, jako by covid měla - tzn. izolacePříspěvek upraven 16.09.20 v 16:21

Jak můžeš někoho izolovat v běžném bytě, aby byla 100 % jistota, že to nikdo jiný nedostal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.9.20 16:32

Covid _19

Aha tak jí nechám jen tak v izolaci aby zameškala školu a omluvenku na SŠ musí mít jen od lékaře rodiče neomlouvaji takže stejně musí k doktorovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
16.9.20 16:32
@vokishka píše:
Jak můžeš někoho izolovat v běžném bytě, aby byla 100 % jistota, že to nikdo jiný nedostal?

Ale na tomhle stavu (schopnost/neschopnost izolace) přeci test nic nezmění ani kdyby byl pozitivní :nevim: Takže význam v testování nevidím žádný. Nehledě na to, že mladou, zdravou holku s mizivými příznaky stejně pošlou do háje, protože hygieny nestíhají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
16.9.20 16:35

A ještě mě napadlo, že dřív než test na covid bych udělala těhotenský :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6129
16.9.20 16:36

@Animace omlouvá zákonný zástupce. To asi lékař není… Ten nemá povinnost cokoliv vám vystavovat. Škola by si tohle měla uvědomit. Pokud to neví (ví, spíš jen zkouší), připomněla bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 16:37

@Jahru nějaká v tipna :D

• Citovat
  • Nahlásit
4412
16.9.20 16:44
@vokishka píše:

no reálné to není, ale jak jinak to chceš řešit? vždyť to stejný jí řekne i dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22354
16.9.20 16:45
@Jahru píše:
Ale na tomhle stavu (schopnost/neschopnost izolace) přeci test nic nezmění ani kdyby byl pozitivní :nevim: Takže význam v testování nevidím žádný. Nehledě na to, že mladou, zdravou holku s mizivými příznaky stejně pošlou do háje, protože hygieny nestíhají.

Tak pokud je pozitivní, mohla nakazit děcka a ty normálně chodí do školy. A ostatní dospělí do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama