Covid a motání hlavy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
48
22.1.22 15:39

Covid a motání hlavy

Ahoj holky,
Taky se vám při Covidu motala hlava? Já měla dva dny teda strašnou migrénu, teďka mám úplné extrémní motání celý den, dezorientaci, pořád mě trochu hlava bolí, sem citlivá na zvuky a bolí me oči. Je to normální? Taky spánek stál za nic, mám úplně divné myšlenky. Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1584
22.1.22 15:49

Ano motala. Spánek jsem měla taky děsivý, zdály se mi strašné sny a po probuzení jsem pomalu nevěděla čí jsem. Hlava bolela několik dní. Přeji ať jsi brzo fit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18907
22.1.22 16:02

Ano, měla jsem taky. Strašit nechci, přeji, ať ti to brzo odezní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
22.1.22 16:03

Snad ano, je to fakt nepříjemné, vůbec si nepřijdu ve svoji kůži. Snad to přejde během toho týdne. Děkuji :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
22.1.22 16:04

Já též, každému to odezní za jinou dobu, lepší je to dopodrobna nevyhledavat a nestresovat se tím, že někomu to odeznelo dřív než tobě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
22.1.22 16:05

@Karolína13210
Jo, já sem pravé extrémní stresař v tomto. Už sem si hledala, jak mám nějakou psychickou poruchu, že se mi furt tak motá hlava a nevím co :lol:. Je to svinstvo ten covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
22.1.22 16:24

Krevní tlak pry může klesnout. A další krevní záležitosti. Nech si zkontrolovat krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.22 16:29

Mám stejné příznaky, už druhý týden, ale antigen jsem měla negativní :nevim: takže pořád nevím čím to je

• Citovat
  • Nahlásit
48
22.1.22 16:31
@Anonymní píše:
Mám stejné příznaky, už druhý týden, ale antigen jsem měla negativní :nevim: takže pořád nevím čím to je

Já měla taky 2 dny takové příznaky, skoro sem se rozbrecela v nakupaku, jak me bolela hlava, točila se mi a já z toho dostala úzkosti. Potom po 2 dnech sem si dělala test až teprve pozitivní. Takže si udělej dneska ještě a zítra a uvidíš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
22.1.22 16:32

Jo a dělala sem si test hned ten první den a negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
22.1.22 16:44

@trisanda10 Já to úplně chápu. Když to bude trvat delší dobu, klidně může člověk zajít k neurologovi a ten tě pošle na magnetickou rezonanci. On když člověk pak uslyší, že žádný nádor tam není, tak se mu prostě uleví. Tohle jsou postvirové stavy, se kterými se tělo musí vyrovnat, no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
22.1.22 16:44

Tady asi platí jako u těch lovkyň duchu. Testovat obden. Vyzkoušeno na celé rodině. Co platí jeden den, neplatí druhý den.
Synovi svítí v tecce včerejší pcr jako negativní teď doma antigen okamžitě pozitivní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
22.1.22 16:45

Jo a teplotu má už 3 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
22.1.22 17:00
@garnier píše:
Jo a teplotu má už 3 dny

Jo, pravé teď sem slyšela, ze snad ten vir je detekovany pravé až po 3 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2654
22.1.22 17:00
@Anonymní píše:
Mám stejné příznaky, už druhý týden, ale antigen jsem měla negativní :nevim: takže pořád nevím čím to je

Bývá to prý nekdy i po ockovani. Pomáhá udajne trochu víc solit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat