Musím podstoupit před operací test na covid?

396
15.10.20 22:05

Covid a operace

Ahoj holky, je tu někdo kdo byl teď někdy na nějakém zakroku v nemocnici? Já mám nástup do nemocnice 25.10 a chtěla bych vědět zda budu muset podstoupit Covid test. Příznaky nemám, mezi lidi chodím minimálně protože jsem momentálně bez práce, do krámu chodím většinou večer a dodržuji hygienu a s nakaženým člověkem jsem v kontaktu nebyla. Jinak jdu si lehnout na gynekologii čeká mě Laparoskopie a odebrání vejcovodu+průchodnost. Předem děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53
15.10.20 22:07

Ahoj, byla jsem minulý týden na operaci a test mi nedělali pouze jsem podepisovala čestné prohlášení, že nejsem nakažená ani jsem nepřišla s nikým nakaženým do styku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
15.10.20 22:10

@MKSP Ahoj jé mockrat dekuji za odpoved. Ja jsem hroznej posera. Jeste trpim socialni fobii a uzkosti takze se proste stresuji a bojim vic nez ostatni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9125
15.10.20 22:16

No, momentální situace je taková, že nemocnice začínají rušit plánované zákroky, takže se může stát, že tě ani neodoperují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
15.10.20 22:18

@Aduš8 zatim mi nikdo nevolal. Pristi nedeli mam nastup tak uvidime :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13544
15.10.20 22:20

Je to podle zařízení. Někde to povinné je. Ovšem, podle posledního vývoje je více než pravděpodobné, že neakutni plánované operace se zruší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
15.10.20 22:21

@Talitha tak to jsem zvedava zda mi zavolaji. Zatim nic. Pristi tyden bych mela jit na predoperacni vysetreni a pak hned nastup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
15.10.20 22:22

Jak která nemocnice, některá dělá automaticky test na covid všem přijímaným pacientům. Jiné stačí čestné prohlášení. A neboj, vždyť je to jen test, kvůli operaci ti různých testů budou dělat víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
15.10.20 22:25

@Myška321 to jeste beru ale strkat mi tycku do nosu to bude moje smrt :lol: no doufam, ze se mi to vyhne. Nerada bych aby nektera ze sester videla me hysterické vřískání :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:33

Jdete na operaci a bojite se tycinky v nose? :D Kdyz jsem to zvladla ja tak to zvladnete taky a ze ja jsem posera :D ale ve fronte predemnou byla rodina se dvema malyma holcickama a rikala jsem si, ze kdyz to daji oni bez sceny tak musim taky :D jinak ja byla minuly tyden na zakroku(odber vajicek) vedely, ze jsem nachlazena test mi nedelali a pozdeji se ukazalo, ze covid opravdu mam :( ale byl to soukromy CAR a na odber sem stejne musela.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 22:37

Mamka byla na přesně tomto zákroku před 14 dny a test na Covid ji nedělali. Jedná se o Fakultní nemocnici v Hradci Králové.

• Citovat
  • Nahlásit
4321
15.10.20 22:41

Třeba v Podolí to chtějí. A přijde mi to logické. Jelikož by se při operaci mohl nakazit celý personál na sále + další pacient. Vím o čem mluvím, jelikož jsem na operačním sále dělala.
A myslím si, že bohužel ti to zruší. :nevim: Při první vlně měl jít chlap na malý zákrok a pár dní předem zavolali a zrušili nám to. :nevim: Se slovy objednejte se jindy a zavolejte si za měsíc nebo dva. :nevim: Což mě tedy posadilo na zadek, jelikož chlap čekal, pak to z pochopitelných důvodu zrušili, ale zase musel podstupovat čekání znovu. Nikoho nic nezajímalo. :cert: A pak lakali pacienty do nemocnic hlava nehlava. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20808
15.10.20 22:44

Memu blizkemu dnes zrusili operaci s nastupem ve stredu, tedy tyden dopredu. Ale na gynde to mozna budou mit trosku jinak, tam jim tCovidy se zapalem plic asi neumisti. Nicmene, pokud jim stoupne pocet nakazenych zdravotniku, dopadne to mozna stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
15.10.20 22:44

@Maja25 no toho se trochu bojím. Jako chápu tuhle situaci, že musí být připravený na ty těžké případy ale zase čekat třeba další 3 měsíce…to by se mi nechtělo ale holt by se nedalo nic dělat. Je to na prd co se tu děje :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
15.10.20 22:46

@mroe no jsem zvědavá teda. Uvidim jestli mi zavolají. Kdyžtak počkám do pondělí a zkusim zavolat a optat se :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama