Covid delta nebo omicron

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 23:30

Covid delta nebo omicron

Od začátku do konce prosince jsme měli celá čtyřčlenná rodina covid, všichni postupně cca po týdnu, silné pocení a bolesti hlavy, jsme z Prahy, zajímalo by mne zda se dá zjistit, zda jsme měli deltu či omicron. Ráda bych věděla, zda mají děti omicron za sebou a nebo zda nás to zase čeká… Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7085
4.1.22 23:40
@Anonymní píše:
Od začátku do konce prosince jsme měli celá čtyřčlenná rodina covid, všichni postupně cca po týdnu, silné pocení a bolesti hlavy, jsme z Prahy, zajímalo by mne zda se dá zjistit, zda jsme měli deltu či omicron. Ráda bych věděla, zda mají děti omicron za sebou a nebo zda nás to zase čeká… Děkuji

zkusit si vyžádat z té laborky dodatečné vytestování, zda nešlo o omikrona…i kdyby si to člověk zaplatil :think:

nevím jak dlouho archivují vzorky, nějakou dobu jo, ale nevím jak dlouho

nicméně za optání člověk nic nedá, v té laborce mu řeknou více…mají z toho velké kšefty, tak jsou převelice ochotni…to věřte

8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7085
4.1.22 23:41

Jestli jste to měli postupně, tak to dodatečně vytestovat u toho posledního, co šel na test jako poslední v pořadí…jeho vzorek by snad i mohli ještě mít… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25063
5.1.22 06:13

Když nám přišel výsledek test pcr dcery, přišla sms i email. v emailu byl podrobnější popis, která laboratoř to dělala apod. a bylo tam i Sars covid delta…nebo tak nějak. bylo to v listopadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 08:26

Tak jsem zkoušela kontaktovat laboratoř, která dělala poslední výsledky nejmladšímu synovi a odepsali mi, že syn měl deltu. Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat