Covid a depka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8571
28.10.20 21:23
@Anonymní píše:
Už se musím vypovídat… už mi celej covid leze ušima, nenávidím ho! Už chci zase normálně žít! Pracuji ve zdravotnictví, máme dvě děti 4 a 7 let. Díky zavřeným školám a mému zaměstnání jsou děti u mých rodičů a vidím je jen o víkendech. Je mi z toho hrozně smutno, doma mě nic nebaví, mám z toho strašnou depku. Jen jím a jím a tak tloustnu víc a víc. Nemůžu se na sebe už ani podívat… děti brečí, že už chtějí domu, že už nechcou být u babičky (jsou tam už tři týdny)… už nevím jak z toho ven.. s manželem máme ponorku, v práci padáme na hubu… jak dlouho se tohle dá ještě vydržet??? Omlouvám se, vím, že rada není, ale muselo to už ven… :roll:

Musi to byt strasne narocne, vubec si to nedokazu predstavit. Jsi skvela! Drz se!!! Jedina malicka rada, zkuste se s manzelem nejak poklidnit, at se na tebe nevali jeste to doma, zalezte si pripadne kazdy do jinyho pokoje vecer, nebo naopak kouknete na nejaky nenarocny film, komedii, cokoliv, co mate radi, nereste zavazny temata, at se ti ke stresu z prace neprida dalsi frustrace. Dekuju! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29098
28.10.20 21:27
@Anonymní píše:
Už se musím vypovídat… už mi celej covid leze ušima, nenávidím ho! Už chci zase normálně žít! Pracuji ve zdravotnictví, máme dvě děti 4 a 7 let. Díky zavřeným školám a mému zaměstnání jsou děti u mých rodičů a vidím je jen o víkendech. Je mi z toho hrozně smutno, doma mě nic nebaví, mám z toho strašnou depku. Jen jím a jím a tak tloustnu víc a víc. Nemůžu se na sebe už ani podívat… děti brečí, že už chtějí domu, že už nechcou být u babičky (jsou tam už tři týdny)… už nevím jak z toho ven.. s manželem máme ponorku, v práci padáme na hubu… jak dlouho se tohle dá ještě vydržet??? Omlouvám se, vím, že rada není, ale muselo to už ven… :roll:

Jo a jestli chceš relax i televize, doporučuju seriál Emily in Paris. Je to naprostá od reality odtržená kravoviblna, pro dnešní čas jako stvořená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 21:33

Strašně moc vám všem děkuji! Musím říct, že mě to alespoň trochu nakoplo. Je skvělé cítit upřímnou podporu od lidí… Těm kterých jsem se dotkla, se velmi omlouvám. Můj příspěvek rozhodně neměl působit jako že zdravotník je něco víc a na ostatních nezáleží… vím, že všichni to máme těžké a každý se cítí v této situaci zle. Rozhodně jsem tu nechtěla rozpoutat válku, opravdu to je jen povzdech jedné unavené ženské…

• Citovat
  • Nahlásit
4013
28.10.20 21:36

Jsi strašně moc silná, že jsi zvolila cestu zodpovědnosti a asi lásku ke své profesi místo očr.
A když přijde doba, že už to dál nepůjde, nevyčítej si to a se svými dětmi doma zůstaň! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3228
28.10.20 21:45
@Anonymní píše:

strasny, citim s Tebou!! dost o tom přemyslim a opravdu lidí jako ty je mi líto..ja jsem taky nas.ana ale oproti Tobe se mám bezvadne… jsem jeste ba mateřsky a tak behem obou vln jsem vzala deti a jela k moři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama