Covid a depka

Anonymní
28.10.20 20:00

Covid, depka

Už se musím vypovídat… už mi celej covid leze ušima, nenávidím ho! Už chci zase normálně žít! Pracuji ve zdravotnictví, máme dvě děti 4 a 7 let. Díky zavřeným školám a mému zaměstnání jsou děti u mých rodičů a vidím je jen o víkendech. Je mi z toho hrozně smutno, doma mě nic nebaví, mám z toho strašnou depku. Jen jím a jím a tak tloustnu víc a víc. Nemůžu se na sebe už ani podívat… děti brečí, že už chtějí domu, že už nechcou být u babičky (jsou tam už tři týdny)… už nevím jak z toho ven.. s manželem máme ponorku, v práci padáme na hubu… jak dlouho se tohle dá ještě vydržet??? Omlouvám se, vím, že rada není, ale muselo to už ven… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29079
28.10.20 20:06

Mrzi mě to. :(
Ale depku mají i nezdravotnici. :,( Člověk trčí doma, jdu jen do práce, když mám povinnost, jinak doma, doma, dítě doma… A zlepšení nikde. Každý den rekordní cisla

A pak to někdo ne emiminu napíše, že u nich byla manželova dcera na návštěvě, ona po ní dopijela čaj (!?) a tak to chytla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28305
28.10.20 20:07
@Anonymní píše:
Už se musím vypovídat… už mi celej covid leze ušima, nenávidím ho! Už chci zase normálně žít! Pracuji ve zdravotnictví, máme dvě děti 4 a 7 let. Díky zavřeným školám a mému zaměstnání jsou děti u mých rodičů a vidím je jen o víkendech. Je mi z toho hrozně smutno, doma mě nic nebaví, mám z toho strašnou depku. Jen jím a jím a tak tloustnu víc a víc. Nemůžu se na sebe už ani podívat… děti brečí, že už chtějí domu, že už nechcou být u babičky (jsou tam už tři týdny)… už nevím jak z toho ven.. s manželem máme ponorku, v práci padáme na hubu… jak dlouho se tohle dá ještě vydržet??? Omlouvám se, vím, že rada není, ale muselo to už ven… :roll:

Vydrž Prťka, vydrž! :oops: Nemáš aspoň nějakou vrbu, se kterou bys to probrala po telefonu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14595
28.10.20 20:13

To mě moc mrzí a bojím se, že je potřeba to ještě nějakou dobu vydržet.

Je něco, co by ti trochu ulevilo? Nemůžou děcka přijet třeba na nějakou chvíli, kdy nemáš ty, nebo ideálně oba službu? Že byste vypadli někam do lesa. (Ano, je to mírně rizikové, že se nakazí, ale v tuhle chvíli je daleko větší riziko, že se zhroutíš. Respektive nemáte v nemocnici takové ty rychlotesty na protilátky z krve - pokud na konci služby budeš negativí, tak návštěva děcek je víceméně v pohodě )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 20:13

@Bábrdl to je mi jasné, nemyslela jsem to tak, že jen zdravotníci mají nárok na depku a ostatní ne… kéž by někdo dokázal říct, kdy tohle skončí…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 20:15

@Russet vrbu mám, chodíme na procházky, ale už mi to nějak nestačí… chtělo by to nějaký impuls, že už se to lepší… nebo aspoň otevřít školy a mít děti doma..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 20:16

Zcela Tě chápu! Mám dvě děti (6 a 4). Pracuju ve zdravotnictvi-deti mi hlídá máma a trochu se snaží manžel (ale.oba jsou rizikový skupiny). V práci jsem jak blázen, nosím všecky ochranné veci, furt a furt se desinfikuju-presto vím, ze ani vše co dělám. nemusi byt 100%. Největší strach mám, abych domů něco nezanesla… Je to náročný pro všecky. Drž se. To jídlo je des-to chápu. Já na tom ted neulitavam, teď je mi.spis neuroticky od žaludku a celkově blbe-v noci se budím, ráno jsem. nevyspala…
Podívej, to dáš. Já si zkouším dělat prostě jogu-aspon pár asan a ooohhhmm. A ulitavam na kávě (proto je.mi asi zle).Nejhorsi je teď stres kvůli dětem a manželovi a babičce…Ale zase, jak mi řekla znama-aspon máš práci… Tak se drž. Bude líp. Určitě se to nějak pohne

• Citovat
  • Nahlásit
2984
28.10.20 20:17

Nějaké světlo na konci tunelu by to chtělo. Snad se brzo objeví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14595
28.10.20 20:18
@Anonymní píše:
@Russet vrbu mám, chodíme na procházky, ale už mi to nějak nestačí… chtělo by to nějaký impuls, že už se to lepší… nebo aspoň otevřít školy a mít děti doma..

Hele ale tak vy můžete využívat nějakou tu školu pro zdravotníky - to někde u vás ve městě bude. Stejně tak nejspíš půjde najít nějakýho dobrovolníka na hlídání/doučování - poptej se místních skautů.

Příspěvek upraven 28.10.20 v 20:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 20:18

@Ou děti si bereme v pátek večer a vracíme v neděli odpoledne… problém je i v tom, že jsem za celý týden tak vyčerpaná, že si je vlastně ani neužiju… když to po sobě čtu, tak vnímám jak jsem negativní, jak je všechno špatně a nepřipouštím možnost jak něco zlepšit… ale jak to udělat abych dokázala vnímat aktuální život lépe?

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14595
28.10.20 20:22
@Anonymní píše:
@Ou děti si bereme v pátek večer a vracíme v neděli odpoledne… problém je i v tom, že jsem za celý týden tak vyčerpaná, že si je vlastně ani neužiju… když to po sobě čtu, tak vnímám jak jsem negativní, jak je všechno špatně a nepřipouštím možnost jak něco zlepšit… ale jak to udělat abych dokázala vnímat aktuální život lépe?

Hele- na občasné zoufání si máš úplně nárok. Hlavně si nepřidávej pocit viny, že nejsi dostatečně nadšená a konstruktivní.

Prostě teď jsi dole, potřebuješ si postěžovat a vypsat to. V pořádku. Je to těžký a hnusný a ještě chvíli bude. To že jsi občas na dně je prostě součást. Neznamená to že děláš něco špatně.

Nechovej se k sobě jako k někomu kdo selhává, spíš jako kdyby si byla svůj vlastní pacient.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 20:22

@Ou ano, přímo naše nemocnice má denní tábor pro děti našeho personálu… ale příčí se mi nechat ho tam celý den v roušce, po směně ho vyzvednout a jet domu dělat úkoly… neumím si to představit… proto jsou u rodičů, kde dopoledne učení a odpoledne už volno a litání na zahradě… bohužel naši jsou 100km daleko, proto přes týden za nima nejezdim… přišlo mi to jako lepší řešení než ho dát mezi děti zdravotníků…

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14595
28.10.20 20:23

Respektive pokud blbě spíš, tak bych s nějakým (dalším) doktorem zkonzultovala trittico, protže blbej spánek to celé pošle úplně do kopru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
28.10.20 20:26
@Anonymní píše:
@Bábrdl to je mi jasné, nemyslela jsem to tak, že jen zdravotníci mají nárok na depku a ostatní ne… kéž by někdo dokázal říct, kdy tohle skončí…

Hele to tak vubec neber.
Vy máte na depku stokrát větší nárok než kdokoliv jiný!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 20:26

No-a ještě si říkám, vždy když nakupuju-ze já mám k dispozici dost ochrannejch prostředků (ac je to psycho a obcas se zneuroticizuju, jestli jsem vše dala dobre)-ze tý prodavačky tam stojej jen v nějaký hadrovy rousce…
A fakt. Chápu tu únavu. Z druhé strany -me ty děcka nabiji. Domů musím přijet veselá s nápadem, co podnikneme a jaky upečeme koláč, namapuje obrázek nebo jaký zatancujem tanecek. A to mi pomáhá. Pomáhá mi rozptylovat depky mamce a zanadavat s manželem. A někdy mám chuť si otevřít balkon a něco zavolat do světa…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama