CRP 40 bez teploty, jsem v 35 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 09.02.18 10:52
CRP 40 bez teploty - poraďte mi. Jsem 35 tt

Jdu se poradit…mam asi 3 dny velké nachlazení měla jsem teplotu do 38. Dneska už ale nemám. Byla jsem u doktorky jen kvůli papíru pro přítele. Jenže ta mi nasadila penicilin s tím že mám CRP 40 což mi teda nějak moc nepřijde. Ovšem picham si fraxiparin na ředeni krve a jsem 35tt.
U toho fraxiku se nic moc nemůže.
Myslíte že jsou ty ATB nutný?

Přečtěte si článek: Antibiotika v těhotenství: Ohrozí miminko?

Reklama

Reakce:

pageta
Kecalka 283 příspěvků 09.02.18 11:23

Ahoj, CRP 40 jen informuje o zvýšení, ale ještě to není vysoké, to je až nad 40, přijde mi, že ty ATB máš zbytečně, ale záleží, dělala ti dr stěr z krku, nějaké ještě jiné odběry?

Příspěvek upraven 09.02.18 v 11:25

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 09.02.18 11:25

@pageta ne vubec nedělala nic. Já je zatím brát asi nebudu. Uvidím dnes právě už mám 35 teplotu. Jen prostě kašel a rýma.

Schara
Echt Kelišová 9266 příspěvků 09.02.18 11:25

Crp 40 je hranice pro odliseni viroveho od bakterialniho zanetu (infekce). U teto hosnoty se obvykle atb uz nasazuji. Ale spis nez tady si promluvte s lekarem. Ten zna vas stav.. ne my na emiminu.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 09.02.18 11:31

Tezko hodnotit nadalku, ze, ale prijdevmi to zbytecny. Mohlas mit vic, pri tech horeckach, a red to muze klesat. Jako ja bych si atb asi nevzala, pokud je ti dobre, ale zasla bych na crp v pondeli, jestli klesa. Syn mel tuhle v prosinci 70,ale dr rekla, ze vypada dobre, mel jen teplotu, co sla srazit paralenem dobre, druhej den jsme prisli znova, a fakt to kleslo i bez atb, mel asi 62..a ten den uz byl v pohode. veeim, ze tech 40 by mel treba po 3 dnech, ono to neklesne hned, ale trva to.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2128 příspěvků 09.02.18 12:05

@Schara no všichni mají dovolenou a náhradní doktorka říkala že neví:-D že mi to dá. V lékárně říkala na zvážení no že pokud od včera už nemám teplotu že by pockala. @slavuska1 38 jsem měla jen jednou před 3 dnama pak už jen 37.2. nejvíce

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 09.02.18 15:19
@Luciet2 píše:
@Schara no všichni mají dovolenou a náhradní doktorka říkala že neví:-D že mi to dá. V lékárně říkala na zvážení no že pokud od včera už nemám teplotu že by pockala. @slavuska1 38 jsem měla jen jednou před 3 dnama pak už jen 37.2. nejvíce

Fakt to vypada, ze to telo se sctim uz popralo, a to crp bylo vyssi, a ted uz je jakoby " zbytkovy",postupne klesa. My tam iz po tech 62 vubec nemuseli, mel o 8 min nez den predtim, to ji stacilo, ze to telo zvlada samo. Nebrala bych je :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama