Čtvrtletí 7.třída

4
19.4.21 16:41

Čtvrtletí 7.třída

Ahoj všechny maminky i tatínkové!
Dnes mi ze školy přišlo čtvrtletí mé dcery, která chodí do 7. třídy, bohužel celkem zklamání, dostala 2× 2 a 4× 1-. Myslím že to je celkem špatné, doteď nosila vždy samé 1, ale na druhou stranu si říkám, že distanční výuka asi udělala své. Co si o tom myslíte? Co dostali vaše děti? Budu ráda, za každý názor :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16428
19.4.21 16:46

Známky fakt nejsou nic podstatnho a pokud vyčítáš své dceři že nenosí samé jedničky, tak ji jedině neurotizuješ.

Tvoje dcera má velmi dobrý prospěch a to i v době, kdy většina dětí jd s prosěpchem dolů, protože těžce nesou současnou situaci.

Zkus se namísto na výkon zaměřit na kvalitu vztahů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28612
19.4.21 16:47

Já na to, že jsi asi blázen, když je to špatné. Ale jelikož jsi nováček, tak to bude zase nějaké provokační téma, někdo se baví.
@admin není to jen druhý nick někoho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
19.4.21 16:51

Nechtěla bych být tvou dcerou. :mrgreen:
Známky má pěkne. A ty děláš jakoby bya loser třídy. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1936
19.4.21 16:52

Co já bych dala za takové známky v 7 třídě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53465
19.4.21 16:54

To je nová identita Meh?
Opravdu nevidím důvod hroutit se, že dítě dostanete 2. Vždyť je to krásná známka. Vys. r se na. Ale fakt.
Vedle v obci se rok nebo dva zpět oběsilo dítě. Chytré. Chodilo na gymnázium. Bohužel taky doma stres a tlak na známky. Teď by možná rodičům stačila i čtverka, pětka, natož příležitostná dvojka, kdyby jejich dítě žilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9749
19.4.21 16:54

No to je fakt hrůza… Mít takovou matku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4982
19.4.21 16:55

Vzhledem k tomu, že při takových nárocích zcela jistě sleduješ prospěch a znalosti své dcery průběžně, určitě to nebylo žádné překvapení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
19.4.21 16:56
@Ou píše:
Známky fakt nejsou nic podstatnho a pokud vyčítáš své dceři že nenosí samé jedničky, tak ji jedině neurotizuješ.

Tvoje dcera má velmi dobrý prospěch a to i v době, kdy většina dětí jd s prosěpchem dolů, protože těžce nesou současnou situaci.

Zkus se namísto na výkon zaměřit na kvalitu vztahů.

Známky jí nevyčítám. Pouze jsem chtěla vědět jaké znamky nosí třeba vaše děti a jaká zanechala tato doba „následky“ :D. Chápu, že to mohlo vyznít jinak než jsem to myslela. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23894
19.4.21 16:57
@Maky135 píše:
Ahoj všechny maminky i tatínkové!
Dnes mi ze školy přišlo čtvrtletí mé dcery, která chodí do 7. třídy, bohužel celkem zklamání, dostala 2× 2 a 4× 1-. Myslím že to je celkem špatné, doteď nosila vždy samé 1, ale na druhou stranu si říkám, že distanční výuka asi udělala své. Co si o tom myslíte? Co dostali vaše děti? Budu ráda, za každý názor :D

Sama nedokážeš dát dohromady příspěvek bez chyby, ale dcera je pro tebe zklamání. Chudák holka s takhle praštěnou matkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
19.4.21 16:59
@Kelsey píše:
To je nová identita Meh?
Opravdu nevidím důvod hroutit se, že dítě dostanete 2. Vždyť je to krásná známka. Vys. r se na. Ale fakt.
Vedle v obci se rok nebo dva zpět oběsilo dítě. Chytré. Chodilo na gymnázium. Bohužel taky doma stres a tlak na známky. Teď by možná rodičům stačila i čtverka, pětka, natož příležitostná dvojka, kdyby jejich dítě žilo.

Známky jí opravdu nevyčítám a opravdu nechci aby takhle má dcera dopadla. Spíš mě to tak trochu překvapilo. Samozřejmě čím lepší známky tím lepší dle mého názoru, ale je fakt že asi nebude jediná a že jsou určitě i o dost horší. Tak to s ní asi oslavíme pizzou a filmem a nebudem to řešit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 17:00

Řešit známky v době distanční výuky je zbytečné.

Moje dcera v pololetí jedničky, bohužel znalosti tomu neodpovídají.

Dala jsem ji test ze státních přijímaček a podle toho si udělala obrázek o jejích znalostech.

anonym nebo smazat
m.

• Citovat
  • Nahlásit
4
19.4.21 17:01
@hanka.br. píše:
Sama nedokážeš dát dohromady příspěvek bez chyby, ale dcera je pro tebe zklamání. Chudák holka s takhle praštěnou matkou.

Asi máš pravdu, já ve škole taky nebyla jedničkářka, tak nebudu hroutit ani její známky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20552
19.4.21 17:08
@Kelsey píše:
To je nová identita Meh?
Vedle v obci se rok nebo dva zpět oběsilo dítě. Chytré. Chodilo na gymnázium. Bohužel taky doma stres a tlak na známky. Teď by možná rodičům stačila i čtverka, pětka, natož příležitostná dvojka, kdyby jejich dítě žilo.

Znám podobný příběh rodič řekl pokud vedeš mít špatný vysvědčení už se nevracej no dítě se nevrátilo a už se nikdy nevráti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.21 17:18

Naše děti mají teda známky naopak mírně lepší, než by měly v reálu. Učitelé se snaží znamkovat tak, aby nikomu „neublížili“. Dcera, která předcházela na druhý stupeň a čekala jsem, že budeme rádi, když se udrží na trojkach, měla zázrakem dvě dvojky (což měla naposledy ve druhé třídě). Spíš naopak se děsím až se do té školy vrátí, že bude ve stresu, že to nejde jak je zvyklá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat