Reklama

Čůrání u chlapečka - kolik plenek je normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 06.08.18 23:49
Čůrání u chlapečka

Dobry vecer zeny.
Mam takovou otazku, kolik počůraných plenek by mel pres den mit (10m) chlapecek?
Prijde mi divne, ze kdyz jdu malymu menit plenku, treba po 3 hodinach nekdy i drive tak ji skoro nema vubec pocuranou, drive uz po tech 3 hodinach kdyz jsem ho prebalova tak ta plenka byla az tezka proste cela pocurana a v noci kdyz spal celou noc tak jsem ho musela i ve spanku prebalit a ted kdyz se rano vzbudi, tak je mokra jen malinko… vsimla jsem si toho uz tak tyden mozna 10 dni zpet, myslela jsem si ze to je tim ze malo pije, tak se mu snazim davat pit docela casto, jí uz skoro vse (tedy v detskych verzich) nesetkala jste se s tim nekterá? Mam docela strach, rano jdeme hnedka k Mudr. jsem zvedava, co mi na to rekne :( prosim chci jen opravdu poradit nebo napsat kdo s tim ma zkusenost. Dekuji.. :,( :,( :,( :,( :,(

Reklama

Reakce:

4-1.cz
Stálice 86 příspěvků 06.08.18 23:55

Řeším poslední týden naprosto to samé, jen je díte o trošku starší. Evidentně teda podle načasování a shody projevů to vypadá, že to prostě vypotí a je to tím vedrem.

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 07.08.18 00:01

@4-1.cz presne tohle mi kazdy rika, ze to proste vypotí, no doufam, ze to tak bude :/

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 07.08.18 00:01

@Kaca307 to jdeš k Mudr. kvůli tomu, že má málo počůrané plenky? 8o

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 07.08.18 00:04

@AnastazieB Ne ;) jdeme na 10mesicni:) tak se tam jen zeptam ;) :)

Anna766
Hvězda diskuse 68034 příspěvků 07.08.18 00:35
@AnastazieB píše:
@Kaca307 to jdeš k Mudr. kvůli tomu, že má málo počůrané plenky? 8o

A i kdyby,proč ne?Co kdyby to znamenalo.problém třeba s ledvinami?Lepší jít zbytečně,neż něco zanedbat.

e008
Závislačka 3208 příspěvků 31 inzerátů 07.08.18 01:16

Mam 16 m a jeste k tomu nejedlici. Ua noc ma stredne pocuranou plenu a pres den dve trochu pocurane plenky. Jinak je bez plenky a malokdy se vycura. Pred koupanim se teda vycura vzdy, moc byla svetle zluta nezapachala, takze neplasim. Vse vypoti. At uz ty vedra skonci.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 07.08.18 06:51

Obe moje deti v tech vedrech min curaji. Obzvlast mladsi dcera, ktera se vic poti.

hani28
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 07.08.18 07:07
@AnastazieB píše:
@Kaca307 to jdeš k Mudr. kvůli tomu, že má málo počůrané plenky? 8o

Tak proc ne, pokud to trva dele a boji se, aby to nebyl nejaky zdrav. problem. Mne spis zarazi dotaz, jak moc ma curat chlapecek - jako ze holcicky maji curat jine mnozstvi nez chlapecci? :-) podle mne taky cim starsi dite tim mene casto cura, proste uz necura hned po piti jako novorozene, u 10m se uz pleny nemusi menit tak casto.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama