Curly girl method

7
20.4.21 07:55

curly girl method

Ahojky, jelikož mám kudrnaté vlasy, začala jsem se zajímat o curly girl method, ale moc jsem pořád nepochopila v čem to spočívá :zed: Nechcete mi to tu někdo vysvětlit a říct mi jaké produkty mám koupit popřípadě kdo tuto metodu dělá, tak ukázat výsledky? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2709
20.4.21 08:05
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
20.4.21 08:08

@eighten jednoduché, je to napsané i v těch stránkách kam jsem ti davala odkaz. Takže kudrnatevlasy.cz a curlymyself.com a pořádně přečíst. Hlavně nikdy necesat za sucha, používat produkty bez silikonu a alkoholu. Co koupit? Těžko radit, každá mame jiné vlasy, musíš si zjistit jesli más vlny, kudrny, nizkoporezni nebo vysokopozerni, jemné nebo hrubé.. to vše na těch stránkách je.
Nebo jdi na fb Curly girl metoda-kudrnaté vlasy přirozeně a navždy a tam je toho mraky i schválené produkty z drogerie.
Jedno foto před a po si odemne viděla. Před nechávám a další po. Tem vlasům to pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
20.4.21 08:16

@lachtanice86 Mám kudrny typu 3B a stránky mi radí si koupit cowash a lowpoo šampon tak si to asi koupím a mám ještě dotaz. Jak často si je mám těmito produkty mýt? A musím si pak kudrny stylingovat jakože gelem nebo tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
20.4.21 08:45

Doporučuji se podívat na facebookovou skupinu CGM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2182
20.4.21 09:11

Zrovna jsem přidávala před pár dny návod jak to dělám já :) https://www.instagram.com/p/CN0MEQFMjQx/

Příspěvek upraven 20.04.21 v 09:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6091
20.4.21 09:23

@lachtanice86 Krásný vlasy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6019
20.4.21 10:04

Já tedy většinu věcí už léta dělám v souladu s kudrnatými vlasy, ale velký posun pro mě bylo nedávno, když tu někde @Ou psala o kyselém oplachu na vlasy. To jsem neznala a zkusila a vlasy tedy opravdu šťastně poskočily :palec: Hlavně nejen vlasy, pomáhá mi to hodně na pokožku hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
20.4.21 10:05

Tak za takové nádherně kudrnaté vlasy bych vraždila. :mrgreen: Mně se jen tak prazvláštně vlní a vypadá to hrozně. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
20.4.21 10:54

@meduzka23 tak to zkus taky, treba budeš překvapená co to udělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
20.4.21 11:01

@vulpes mne třeba ten oplach nedela dobře, protože mám barvené vlasy a hrozně to barvu stahuje. Navic z jablečneho octu se mi navaluje :mrgreen: ale jde to nahradit sodou a citronem a to zvládnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16403
20.4.21 11:13

No spočívá to v tom, že nebudeš vlasy zbytečně ničit ( sulfáty, žehlení, česání na sucho a nevhodným hřebenem, a podobně) a že je budeš hydratovat co to dá, plus můžeš usnandit tvorbu a udržení vln/kudrn tím, že budeš vlasy vysoušet správnou technikou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16403
20.4.21 11:16

@vulpes kyselý oplach není na kudrny, ale na zdraví pokožky - šamony bývají zásadité, nebo v lepším případě neutrální a když to zreaguje s přirozeně mírně kyselým prostředím na pokožce, usnadńuje to nežádoucím mikrobům, aby se snáze pomnožily, když se to hned po umytí zpět okyselí, usnadní se žádoucí mikrobiotě, aby byla vládnocí kulturou na tvé hlavě.

Resektive kyselé PH pomáhá to uzavřít vlas, ale to dělá i kondicioér (jsou kyselé) a studená voda, či správné foukání vlažným vzduchem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16466
20.4.21 11:23

Na fb jsou aspoň 2 skupiny, tam je vše a hlavně lidi, kteří tomu rozumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
20.4.21 11:25

@Ou no ale bacha, to tvoje hydratovat co to dá, taky není dobře. To pak spadne do hydra únavy a z toho se člověk dostává měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat