Reklama

Cvičení podle Mojžíšové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Smudlinka
Závislačka 3378 příspěvků 08.08.10 10:04
Cvičení podle Mojžíšové

Ahoj holky, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se cvičením podle paní Mojžíšové a jestli někomu cvičení pomohlo otěhotnět. Už rok se snažíme znovu o miminko po předchozím nevydařeném pokusu, ale nedaří se. Vzhledem k tomu, že mám sedavé zaměstnání a poslední dobou jsem cvičení dost zanedbávala. tak si říkám, jesli nemám něco v těle zablokované a že by mi cvičení mohlo třeba pomoci.
Kdyby jste měl někdo tip na rehabilitaci v ústckém kraji nebo Praze, kde by mě mohli tohle cvičení naučit, tak sem s ním. Díky :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lenka512
Echt Kelišová 7557 příspěvků 08.08.10 11:34

Ahoj,
tip na cvičení nemám, ale existuje i knížka, takže si můžeš cvičit doma - pokud máš trpělivost. Já to zkoušela a moc dlouho mi to nevydrželo.. :cry:
A jestli bdeš knížku kupovat, tak se nejdřív podívej v Levných knihách, tam ji měli za pár korun, v obchodě nebo na netu je o dost dražší.

Přeji Ti brzké otěhotnění ! :kytka:

Oskárek
Závislačka 4254 příspěvků 08.08.10 11:58

Ahoj, zkus obvolat nejbližší RHB, taky jsem to tak udělala a našla jsem hned v místě kde pracuju…

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 08.08.10 12:20

Ahoj, já jsem tzv. „dítě paní Mojžíšové“ :-) Moje máma cvičila podle ní roky, 10let trvalo, než jsem se narodila, mezitím několik potratů a mrtvé novorozeně. Nutno podotknout, že máma cvičila poctivě, takže přeju pevnou vůli a hlavně, i kdyby cviky nepomohly, rozhodně neuškodí:)

etland
Povídálka 26 příspěvků 08.08.10 22:46

Ahoj,
my jsme to s kamarádkou cvičily podle DVD, kamárádka ho objednala přes internet, já jsem otěhotněla po měsíci cvičení, asi bych teda otěhotněla i bez toho, a kamarádka až skoro po roce. Ale já jsem to cvičila i skoro celé těhotenství (to pak zas bylo jiné DVD ale v podstatě skoro stejné cviky, jen se vynechaly ty na břiše) a myslim si, že jsem i díky tomu měla bezproblémový a rychlý porod. Akorát na tom DVD je vždycky série asi 10 cviků od každého a radí jich dělat každý týden o několik víc, ale já jsem z časových důvodů zůstávala jen u tolika, kolik bylo na tom DVd, celkově to cvičení trvalo asi 50minut. taky jsem to necvičila každý den, což tam doporučují ale asi tak 3krát týdně. Je to dobrý i na záda.

eliskaanezka
Kecalka 441 příspěvků 09.08.10 19:48

Ahoj,
tak já mám obě dvě děti vycvičené metodou podle paní Mojžíšové.A jsem přesvědčená,že kdybych necvičila tak děti nikdy nemám :palec: .Takže za mě Mojžíšová určitě funguje a zasloužila by jsi Nobelovu cenu,že toto cvičení vymyslela. :mavam:

Smudlinka
Závislačka 3378 příspěvků 09.08.10 20:00

Holky, moc děkuji za odpovědi. Já chci zkusit tu rehabku, abych se ty cvik naučila dobře. Říkám si, že cvičením nic nezkazím, minimálně to bude mít pozitivní vliv na záda, i když za to otěhotnění bych byla ráda a moc :-)

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 09.08.10 20:58

Smudlinko- na otěhu a vůbec spoustu věcí je taky důležitý klid, takže žádný stres, nepovedlo se teď, povede se třeba příště, udělejte si s manžou/přítelem pěknej víkend, zdlábni čokošku a třeba ani nebudeš pí.Mojžíšovou potřebovat :wink:

eliskaanezka
Kecalka 441 příspěvků 09.08.10 21:00

Určitě je mnohem lepší cvičení pod vedením rehábky,protože budeš mít jistotu,že cvičíš správně.ono třeba je důležité i dýchání u cvičení atd.A hlavně budeš muset jít po dvou cvičeních na mobilizaci k rehabce,takže by jsi stejně nějakou musela vyhledat.
Jestli ti můžu poradit kup jsi tu knižku,co ti tady radily holky,protože je velmi pěkně napsaná a taky tam je hodně článků od maminek,kterým to cvičení pomohlo.Mě teda ta knížka pěkně psychicky nakopla :palec: .Tak držím palec at to brzy vyjde :mavam:

etland
Povídálka 26 příspěvků 09.08.10 21:38

já se zas musím vtírat s tím dvdčkem, bylo to tam fakt krásně ukázané, na nějaké holčině to ukazuje Jarmila Novotná, žákyně Ludmily Mojžíšové, přesně ti říká, co máš kdy zatáhnout, vtáhnout, povolit, kdy nadechnout, vydechnout. Prostě celých 50 minut cvičíš podle toho, jak ti říká, takže fakt víš, co máš kdy dělat. Příběhy maminek jako v knížce tam sice nejsou, zato jsou tam jako bonus 2 cviky pro muže pro zlepšení spermiogramu, u toho jsme se s kamarádkou hodně pobavily, už vidím svého chlapa, jak to cvičí… :lol: To jen abys eventuelně nezoufala, když nenajdeš rehab., která to umí.

AnastazieB
Echt Kelišová 8318 příspěvků 09.08.10 21:42

Tohle cvičení moc doporučuju, otěhotněla jsem po něm hned první měsíc, po 18 měsících marného snažení a několika IUI po ZT.. Už jsem se chystala na IVF. Podle mně bych bez cvičení neotěhotněla doteď (a to jsem úplně zdravá - ovulace, sliznice, vejcovody, spermiogram v pořádku).
A určitě jdi někam na rhb, ono to cvičení není úplně jednoduché a musí se provádět správně.

Cinkilinki 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.11 21:43

Nevíte někdo o letních kurzech cvičení podle Mojžíšové na léto 2011? Případně o nějaké fyzioterapeutce na sever od Olomouce, která by se na cvičení specializovala? :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 42551 příspěvků 07.06.11 21:58

Tady je seznam všech školených fyzioterapeutek v ČR, z vlastní zkušenosti doporučuji absolvovat to individuálně, každá jsme jiná:
 http://www.volny.cz/…s/seznam.htm

Cinkilinki 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.11 00:15

Děkujo moc, i když seznam znám :-) - právě v místě mého bydliště je jen jedna fyziterapeutka v léčebném zařízení, které ale nemá smlouvu s mou zdrav. pojišťovnou, ke které jsem přešla kvůli svému CAR, tak je to takové komplikované. Proto jsem si říkala, že by nebylo špatné někam vyjet.

ugluk
Hvězda diskuse 42551 příspěvků 08.06.11 07:38

Hm, tak víc asi neporadím, mám osobní zkušenost jen s Prahou :nevim:
Já si to celý první rok taky platila (pojišťovna tehdy odmítla, tehdy to byly „jen“ dva roky neplodnosti), tady to bylo 600 za hodinu a chodila jsem cca jednou měsíčně na kontrolu, „prokřupání“ a případnou mobilizaci, cvičila jsem doma denně sama. Od té doby teda hlasitě vykřikuji, že individuální cvičení bez fyzioterapeuta je zcela na nic :-) Druhý rok mi byla doporučena paní, u které mi to pojišťovna proplatila, to už jsem teda byla srovnaná, takže pokaždé mě zkoukla, prokřupala a za deset minut sbohem (ale jinak byla super), to ta první, když to zvládla dřív než za tu hodinu, tak mě ve zbytku času za mé prachy aspoň parádně promasírovala :-D
Pak jsem to ještě zkusila cvičit v lázních, ale to bylo zcela o ničem, hromadně, všichni cvičili naprosto to samé (přitom při individuálním přístupu jsem dostala ještě nějaké cviky na míru navíc a naopak, hypermobilní kamarádce některé cviky vysloveně zakázali jako škodlivé), deset lidí pod dohledem, fyzioterapie a mobilizace žádná, tak jsem poděkovala, tuto proceduru si nechala škrtnout a místo toho jsem si denně na pokoji odcvičila tu svou hodinu na podlaze, porovnat jsem se nechala po návratu :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Mě a smazat? Směje se Rytmusovi Dara Rolins! A co mu dál vzkázala?

Zpěvačka Dara Rolins (45) se nestačí divit. S člověkem klidně můžete strávit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >