Femibion 800

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.08.10 14:29
Femibion 800

ahoj, chci si ho koupit, ale nevím, kde se dá sehnat za nejlepší cenu. Je to poměrně drahý a tak i zvažuji objednání z internetu- pokud by se to vyplatilo, kde jste ho kupovali vy, za kolik a kolik tablet tam bylo? Díky za tipy

Reakce:

pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 06.08.10 14:59

Já ho brala asi 3měsíce před početim na to je výbornej a pak když jsem otěhotněla tak Maternu. Gyndař řikal at beru Maternu že ve Femibionu neni jod pro mimi.Nestál tolik něco kolem 370kč na měsíc

Paja01
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 06.08.10 15:02

Já jsem si ho kupovala na internetu http://www.docsimon.cz/…folin-tbl-30
na měsic za 278,– a byl mi doporučen na emiminu :palec:

Mišela1
Závislačka 3115 příspěvků 06.08.10 15:08

Ahoj taky jsem brala Femibion, celé těhotenství i teď ho beru při kojení, byla jsem po porodu moc unavená. Byl mi doporučen od gynekologa a na diskuzích jsem četla spokojenost. Já jsem ho kupovala normálně v lékárně, ale na netu je asi levnější.
pandoro - jód ve Femibionu je v obou i v 800 i v 4­00 stačí si přečíst příbalový leták.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 06.08.10 15:11

Já ho kupovala na www.lekarna.cz. Přecijenom je to levnější, navíc ho ve všech lékárnách neberou, protože je drahej.

Aspera
Generální žvanilka 20574 příspěvků 1 inzerát 06.08.10 22:17

Jak koukám na poštovné nevyjde levněji si ho koupit v lékárně? Jakmile připočítám k těm nízkým cenám poštovné jsem na to stejně jak v běžné lékárně.

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 07.08.10 09:28

Aspero my tam kupujeme i ostatní vitamíny pro celou rodinu, třeba na několik měsíců, takže pak máme dopravu zdarma. :wink:

Aspera
Generální žvanilka 20574 příspěvků 1 inzerát 08.08.10 20:39
MarketaJ píše:
Aspero my tam kupujeme i ostatní vitamíny pro celou rodinu, třeba na několik měsíců, takže pak máme dopravu zdarma. :wink:

Tak to už pak vychází dobře.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >