Cvičení pro děti v Praze

kataapeta
26.12.09 22:16

Cvičení pro děti v Praze

Ahoj všem,
ráda bych začala se synem (13 m.) chodit na nějaké dětské cvičení. Bydlíme na Praze 8, tak nejlépe někde poblíž - našla jsem na webu www.pohyb-detem.cz, stránky se mi moc líbí, máte někdo vlastní ZKUŠENOST?

Děkuji moc za odpovědi, Terka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27.12.09 19:06

Mě velmi zaujalo Fitmami(www.fitmami.cz).Dostala jsem na něj doporučení.Chtěla bych tam ale začít chodit od ledna,takže nemám žádné zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kataapeta
27.12.09 21:55

Jám mám pocit, že fitmami je cvičení hlavně pro maminky, které mají sebou v klokance, či v kočárku mimčo…
Ráda bych ale spíš cvičení přímo pro podporu PMV dětí…

• Nahlásit
  • Citovat
4109
28.5.12 19:27

Ahoj holky, oživuji diskuzi. Zítra máme jít poprvé na cvičení pro děti a rodiče a já váhám, jaké oblečení zvolit. Jestli si mám sebou vzít nějaké tepláčky na převlečení pro dítko, to myslím že ano, ale nevím, jestli i pro mě nebo to zvládnu normálně v kalhotech. Díky moc, můj selský rozum se někde ztratil :D Jdeme do Dětského centra Smíchov.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4386
28.5.12 19:46

Ja chodim v takych slusnejsich teplakoch. Ale su tam aj maminy co maju rifle. Vzdy si tam nesiem ciste botasky na prezuti. Dieta urcite do niecoho pohodlneho.
Detske centrum Smichov…to ani nepoznam.
My chodime do Dum deti a mladeze na Stodulkach :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
28.5.12 20:12

Ahoj. Chodila jsem na několik různých cvičení s dětmi a převelečení jsem měla jen poprvé. Pak sjem zjistila, že je to zbytečné ;) . Takže cvičím v tom, v čem přijdu - v riflech (pohodlných) nebo kraťasech. Na přezutí teď nic nenosím, bývám jen v ponožkách (ale to záleží na tom, kde to máte, co je tam na zemi a co vše tam budete provádět). Dětem převlečení dávám, dokud měly plíny, tak bodyčko a tepláčky, teď tričko a tepláčky, popř. mikinu. Na přezutí sandálky, bačkůrky nebo piškotky (takové ty ponožky s koženou podrážkou).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4109
28.5.12 21:06

Diky za info holky. Tak ja sebou vezmu teplaky i pro sebe a uvidim dle situace :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2373
3.10.13 09:36

Ahojky, také zvažujeme cvičení s 20ti měsíční, nevíte někde kolem centra? Trojka, Dvojka, možno i devítka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2282
3.10.13 12:50

@kissi dobre ohlasy jsem slysela na centrum Nova Trojka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1788
3.10.13 20:47

Doporučuji PartyFit na Ládví