Cvičení v 6 nedělí

6049
26.6.13 09:17

Cvičení v 6ti nedělí ....

Ahojky holky, již brzy porodím své první dítko. A jelikož jsem se celý život musela držet v jídle tak v těhu jsem trošku popustila uzdu a užívala si. :oops:
Cvičení mám ráda a vyloženě mi ten pohyb chybí, Zumba, trampolíny a jízda na kole, to bylo moje. Chci co nejdřívě začít chodit aspoň na lymfodrenáž ať ze sebe dostanu tu přebytečnou vodu. Pak mi hodně pomohl Vacu-shape, znáte to? Jezdí se na rotopedu 30min. v podtlaku a je to opravdový zázrak! Kdybych měla s tímto začít?
Na začátku září jdeme na svatbu a já chci vypadat. Nové šaty, nějaké botky, učesaná, namalovaná.. ať toho svojeho taky doženu do chomoutu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8071
26.6.13 09:21

Aha, tak děcko už jo a v chomoutu nee? :mrgreen: Jinak, se cvičením bych ti ráda poradila, ale měla jsem takový pěkný papír se cvikama od PA a ztratila jsem to, osel. Po prvním děcku ale shodíš bříško snadno, pokud jsi moc nepřibrala. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
26.6.13 09:23

Já v šestinedělku neměla na tohle ani pomyšlení a ani moc čas. Takže pokud to zvládneš, tak jsi dobrá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
26.6.13 09:23

@Cuarentena Vždycky jsem měla v hlavě, že svatba a pak dítko. Ale co: Člověk míní, život mění. ;)
Co to je moc nepřibrala?? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8071
26.6.13 09:24
@kve-tinka píše:
@Cuarentena Vždycky jsem měla v hlavě, že svatba a pak dítko. Ale co: Člověk míní, život mění. ;)
Co to je moc nepřibrala?? :oops:

Tak do deseti, dvanácti kilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
26.6.13 09:24

@lyrica Tak jestli ten zadek a bříško bude mizet samo, taky na to hážu bobek. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
26.6.13 09:26

@kve-tinka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to bych ti přála :D
Jinak já jsem přibrala 12kg, ty jsem hned neměla. Ovšem postava vypadala hrozně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
26.6.13 09:26

@Cuarentena Hmmm…mám 2týdny do porodu a plus 16kg. :poblion: Jsem strašně unavená, tak energii doháním jídlem a taky dost zadržuji vodu v nohách, proto ta lymfodrenáž. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
26.6.13 09:28

@lyrica Postavu zamaskuji oblečením, na zpevňování bude pak času… 8) Ale jenom ať nějak vypadám. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
26.6.13 10:09

Cvičení se doporučuje až po šestinedělí..ale pokud ti bude dobře, mužeš postupně začít procházkama, jízdou na kole a tak..určo necvičit nic na břicho - mužou se ti rozestoupit svaly..to bych nechala až po třech měsících..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8071
26.6.13 10:30
@smurfka píše:
Cvičení se doporučuje až po šestinedělí..ale pokud ti bude dobře, mužeš postupně začít procházkama, jízdou na kole a tak..určo necvičit nic na břicho - mužou se ti rozestoupit svaly..to bych nechala až po třech měsících..

No právě mně se ty svaly rozestoupily a chci je nechat k sobě připutovat, tak radši necvičím. Nemají se cvičit přímé svaly, zkusila jsem šikmé a zhoršilo se to, tak jsem to nechala tak. Ale už mám sedm týdnů po porodu, asi s něčím začnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13183
26.6.13 11:38

@kve-tinka Já měla papír se cvikama z porodky, ale tady na e-miminu je to taky: https://www.emimino.cz/…porodu-5340/

Některé ženské tady jsou přeuvědomělé, některé dokonce svaté - čím víc dětí vyšší mají hodnost v počtu příspěvků, tím větší nebezpečí, že narazíš na tu pravou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
26.6.13 11:44

Já začala cvičit hned po šestinedělí, rodila jsem císařem, ale cítila jsem se dobře. Cvičila jsem a stále cvičím podle knížky od Lydie Raisin, 120 cvičení pro dobrou postavu a jsem spokojená. Do toho dlouhé procházky, práce doma a postava je ok. Dokonce vážím o pár kilo méňe než před těhotenstvím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
26.6.13 11:46

Méně :mrgreen: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu