Krvácení po cvičení

Anonymní
25.6.13 20:38

Krvácení po cvičení

Ahojky radsi anonymně, jsem necelých 6měsíců po CS poslední mesíc jsem začala chodit do posilovny, co me trapi, že vždy když se vrátím domu, at jsem cvicila jen na nohy, nebo i na bricho vzdycky zacnu krvacet. U gynekologa jsem byla, rikala jsem mu to, on mi rikal, že to muze byt zpusobeno tim ze mi nesedi antikoncepce,(krvacela jsem i pred tim, nez mi nasadil jine prasky, opravdu nesedely),ale ted to podle me s tim nema co delat, co jsem je nasadila, krvaceni ustalo, sla jsem cvicit, po cviceni krvaceni, tak jsem rekla ze zkusim tyden nejit cvicit, do 3dnu krvaceni prestalo, ubehl tyden, mela jsem klid, sla jsem teda znovu cvicit, vratila jsem se domu a hned to zacalo nanovo, jizva boli, v noci jsem ani nemohla spat. :( Mate to taky nektera, nebo mela jste? moc diky za radu, prepadaji me hruzne myslenky, premyslim jestli nejit na sono nebo tak neco, jinak se to shojilo rychle, jizvu mam krasnou, ale tohle me vyvadi z miry :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11691
25.6.13 20:59

Zašla bych na gyndu ať ti udělá vnitřní ultrazvuk, pokud bude vše zahojené a v poho, tak to bude od těch prášků… Pokud tě ještě bolí jizva, tak bych zvolila jiné cvičení, neměla by bolet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.13 21:02

@anairda delal pohmat, co mi nasadil prasky tak problem s krvacenim mimo cyklus nebyl, beru HA + hormony navic, tvrdi ze od cviceni to nemuze byt, ale proc to teda zase po cviceni zacalo :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
11691
25.6.13 21:06

No mě třeba říkala sestra na gyndě, ke které jsem chodila na powerjógu, že můžu začít nejdříve po půl roce, ale hooodně pomali, takže si myslím, že to krvácení by i možná být mohlo… Jak říkám, nechala bych si udělat ten ultrazvuk, napadá mě třeba i nějaká cysta nebo tak :nevim: A nebo skutečně ty prášky, třeba tím cvičením to jakoby rozpohybuješ více, no těžko říci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.13 21:19

@anairda jasny kdyz to neprestane, zajdu za nim, zitra jdu znovu cvicit tak uvidim…Jen proste nebudu cvicit bricho, ja byla prave predtim zvykla se hybat :zed: takze je to pro me trest, me muj porodnik co mi delal CS rikal ze muzu po 6nedeli cvicit, postupne pridavat a jeslti jsem byla zvykla pres tehotenstvim, ze muzu po 3mesicich delat to na co jsem byla zvykla :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
69083
25.6.13 21:26

Já při HA krvácela při stresu, když jsem se šla projít, když jsem běžela a podobně. Byla na mě moc slabá. Pak jsem ji změnila a byl pokoj. Na ultrazvuk si zajdi a když bude v pořádku, zkus změnit HA za silnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12681
25.6.13 21:28

Já teda nevím, ale nějaký větší posilování břicha by jsem nedělala tak do roka. Já byla cvičit po roce a půl od císaře a vnitřní jizva mě bolela pekelně. Přitom ji mám jinak z venku krásnou a podle SONA je naprosto v pořádku i ta vnitřní. Podle doktora to je normální, že prý může bolet při zátěži už do smrti.To krvácení je zvláštní. Nemůžou to třeba dělat uvnitř nějaký srůsty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.13 21:36

@goldenka @blumen Netusim treba jo, ale pry to mam na pohlat v poradku :nevim: Ja uz ted co beru ty hormony navic 14dni tak jsem nekrvacela, az pak po tom cviceni, asi jsem to spatne vysvetlila

• Citovat
  • Nahlásit
11691
26.6.13 09:18
@Anonymní píše:
@goldenka @blumen Netusim treba jo, ale pry to mam na pohlat v poradku :nevim: Ja uz ted co beru ty hormony navic 14dni tak jsem nekrvacela, az pak po tom cviceni, asi jsem to spatne vysvetlila

Já teda nevím, ale že by to poznal jen pohmatem?? Ten ultrazvuk je podle mé základ po CS…mít to zkontrolované, jak vypadá ta vnitřní jizva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 12:17

To mi delal hned po 6-nedeli, tentokrat jsem byla na preventivni tak delal jen pohmat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
69083
26.6.13 17:39

Pohmatem nepozná, co se děje uvnitř dělohy. Podle mě to s cisařem nesouvisí, ale požádej ho o sono a event. změň ty prášky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11691
27.6.13 11:31
@Anonymní píše:
To mi delal hned po 6-nedeli, tentokrat jsem byla na preventivni tak delal jen pohmat :nevim:

Tak jestli to bylo zahojené po šestinedělí tak asi problém nebude, ale může se tam něco dít, tak určitě zajdi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat