Cysty = neplodnost?

4781
24.11.19 20:19

Cysty = neplodnost?

Ahoj, snažíme se rok o miminko a bohužel stále nic. Trpím každý cyklus na cysty. Vždy se mi udělá ve vaječníku po ovulaci. Dr to nechce moc řešit ale já si myslím že je to právě ten důvod proč nemůžu otěhotnět. Je někdo s podobnými problémy a otěhotněl v pohodě nebo se to nějak řešilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15234
24.11.19 20:30

@karkulka1283 záleží jaké ty cysty jsou. Já měla a mam endometriozu. Musela jsem několikrát na laparo cyst, které rostly. Pak léčba a pak se podařilo otěhotnět přirozeně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
24.11.19 20:46

Já mám taky cysty na vaječnících, díky tomu jsem měla ovulaci každý druhý měsíc, ale otěhotněla jsem třikrát v pohodě. Poprvé po 5měsících a pak dvakrát ihned. Když jsme se pokoušeli poprvé tak jsem pila Kontryhelový čaj, vyčisťí dělohu a může pomoct s cystama. Známá byla na operaci s cystou a v nemocnici jí doporučili být několik měsíců před operací ten čaj, že může pomoct. Doktor mi tenkrát vysvětloval, že se cysta vytvoří kvůli tomu, že nedojde k ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
24.11.19 21:06

Trpím na cysty už několik let, taky je mám skoro každý měsíc, už několikrát i víc jak 6cm. Otěhotněla jsem bez problémů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
25.11.19 18:10

@Reny28 mě právě kontryhel posune ovulaci i o týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
25.11.19 18:21

@karkulka1283 hele ono nejde ani o ovulaci, že ti posune, to se může stát, ale mně třeba po delším užívání srovnal menzes na cca 35dní a to sem i před tím měla 50dní, ale tady jde hlavně o to že ti pročistí dělohu a může ovlivnit i ty cysty. Když jsem ho začala pít, tak mě první měsíc bolelo břicho a bolela hlava, jak mě čistil, ale pak už to bylo ok. A ještě když nám to poprvé nešlo ihned a trvalo to několik měsíců, tak jsem začala používat Nosifol a po měsíci užívání jsem byla těhotná, ale jestli to bylo díky němu těžko říct…ale vyzkoušet se má všelico

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
26.11.19 20:11

@Reny28 hele já už zkusila snad všechno :mrgreen: gel na podporu početí, feripronu, Drmek, kys. listovou, i chlap měl vitamíny a prostě k ničemu a to nemluvim o těch bylinkovejch čajích co jsem vypila hektolitry k prdu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat