Nepravidelná a divná menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.19 19:53

Divná menstruace poradíte?

Ahoj, nevím kam tohle téma patří ale nějak nevím co se děje tak se chci zeptat.. Menstruaci mám od 26cyklu do 29cyklu takže nepravidelnou minulý měsíc byla po 28.. Vždy mám menstruaci velice bolestivou ale jen první den a padají že mě opravdu velké kusy sliznice.. Ale tento měsíc je jiná.. Přišla dřív po 26dnech a první chvíli nebolela pak ale začala bolet hodně takže normálka ale žádné kusy sliznice.. Což je divné.. Krev byla na začátku růžová až světle červená po čase to byla jen čistá krev teď k večeru mám pocit že MS slábne ale i tak stále chybí ta sliznice.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19449
24.11.19 20:27

Tak sliznice nemusí být vždy. Taky ji nemám vždy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
24.11.19 20:33

Menstruace nemusí být vždy stejná. Cyklus + -3 dny je v pořádku, je to pravidelný cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 12:45

Ahojky holky posledni menses jsem mela 28.11-3.11..mam ji pravidelnou. Kdy bych mela dostat dalsi? Dasa.

• Citovat
  • Nahlásit
1026
27.11.19 15:57
@Anonymní píše:
Ahojky holky posledni menses jsem mela 28.11-3.11..mam ji pravidelnou. Kdy bych mela dostat dalsi? Dasa.

Nechapu dotaz. Když víš, že jí máš pravidelnou, tak snad i víš kdy to máš dostat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 21:08
@splendis píše:
Nechapu dotaz. Když víš, že jí máš pravidelnou, tak snad i víš kdy to máš dostat

Prave ze me zarazilo ze mam zpozdeni. Mozna jsem tu otazku po lozila spatne. Proste nevim cim by to najednou mohlo byt… 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.20 12:01

Dobrý den, jelikož už tu jsou podobné témata tak bych se chtěla optat, mám 88 kg a 170 cm.
Jsem necelé 3 roky po porodu, první půl rok jsem nemenstruovala vůbec a to jsem nekojila jen v šestinedělí (nešlo to) u prohlídky u Dr prý vše v pořádku, no a od té doby jsem měla normálně 1 ms pak půl roku nic pak zjištěna cysta která praskla, a stále dokola, že začnu menstruovat a pak nic.
měla jsem to vždy cc 6 dní, pak jsem třeba další 2 měsíce nedostala ms a pak přišla a byla 5 dní, pak jsem ji znovu neměla 2 měsíce, test my vyšel pozitivně a na to 3 mesic dorazila ms a já byla na pohotovosti(myslela jsem že jsem potratila když mi vyšel test pozitivní) Dr se na mě divné koukali že to není možný, že mam mít normálně ms že ani to cysta nebyla a mám dojít ke svému Dr a vyřešit to, já tam nešla mám hrůzu.. a měla jsem ji 9dni a takhle dokola že ms dorazila pár měsíců nic a pak opět ale trváni ms když už jsem to dostala se dny zkracovali a teď je to 3 měsíce co jsem opět nedostala ms ta poslední byla slaba první 2 dny ten 3 den skončila a od té doby zase nic, je tohle normální? Má s tím někdo zkušenosti? Bojím se jít k Dr..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat