Cytologie/biopsie - výsledky brzo - dobré/špatné znamení?
Ahoj, byla jsem min. čtvrtek na punkci uzle štítné žlázy, výsledky byly prý již včera, ve středu, odeslány oš. lékaři (info z lab.). Tam budu zítra volat. Nicméně myslíte, že to, že byly za takto krátkou dobu něco značí? Jak jste to měly vy? Už jsem z toho za ten týden na mrtvici..
Ahoj, byla jsem min. čtvrtek na punkci uzle štítné žlázy, výsledky byly prý již včera, ve středu, odeslány oš. lékaři (info z lab.). Tam budu zítra volat. Nicméně myslíte, že to, že byly za takto krátkou dobu něco značí? Jak jste to měly vy? Už jsem z toho za ten týden na mrtvici..