Dá se domluvit?

Anonymní
30.6.15 20:36

Da se domluvit ?

Chtela bych se zeptat, jdu ns brigádu do jedné fabriky, urcite budu delat 12nacky. Ve ctvrtek tam mam jit od 9 dopoledne a to je den kdy jen lidi doprovází, ukazuji budovu a lidi nosí potvrzeni od lékaře. Tam bych samozdrejme sla ale jde o to ze bych potrebovala jit do te pracr(brigáda) az v pondeli, vim ze urcite nam řeknou at prijde v patek a hned 12nacky a urcite i víkend… Bylo by to možné, se s nimi slušně domluvit a požádat je zda bych mohla v pondeli? Jde tam spoustu brigádníků a vim jeste o jedním člověku co chce se zeptat od pondeli. Je to spíše z rodinných důvodu. Jak by jste jim to rekli? Zavolali by jste tam uz treba zitra? A nebo jim to rekli az ten ctvrtek?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30885
30.6.15 20:38

Proboha, neptej se tady, ptej se tam :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
30.6.15 20:40

8o 8o to ti asi nikdo neřekne máš to 50 na 50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4230
30.6.15 20:42

@Burj Chalifa :lol: :lol: :pankac:
Až se objeví dotaz „jak si mám utírat zadel“, já se divit nebudu… Od té doby, co vnikly diskuzní fóra, ubylo svéprávných :roll: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 20:47

@Halamka Moje řeč :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28272
30.6.15 20:51
@Halamka píše:
Až se objeví dotaz „jak si mám utírat zadel“, já se divit nebudu… Od té doby, co vnikly diskuzní fóra, ubylo svéprávných :roll: :)
:mrgreen: Jedině od předu dozadu, kdybys nááhodou nevěděla ;) :lol: :lol: :lol: Aby sis nezavlekla infekci 8o :mrgreen:
A k tématu: Ano, domluvit se dá.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
30.6.15 21:17
@Halamka píše:
Až se objeví dotaz „jak si mám utírat zadel“, já se divit nebudu… Od té doby, co vnikly diskuzní fóra, ubylo svéprávných :roll: :)
:mrgreen: :mrgreen: nádherně shrnuto :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
30.6.15 21:32

Já si myslím, že tě hodí na nějakou směnu. A to ti řeknou až v ten čtvrtek. Takže se může stát že půjdeš do práce „kdykoliv“. A pak se nasledně s nimi domluvíš. Ale to pondělí se mi nezdá. Většinou brugádnící mají ve svátky volno, protože se to firmě neoplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
30.6.15 21:34
@medunka23 píše: :mrgreen: :mrgreen: nádherně shrnuto :palec:
:pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...