Dá se před dluhy z Anglie utéct do ČR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 05.10.18 10:18
Dá se před dluhy z Anglie utéct do ČR?

Holky v žádném případě se neptám na sebe. Pracoval u nás krátký čas někdo, o kom jsme se dozvěděli, že má velké dluhy, co nasekal v Anglii. Těžce práci nezvládal a my ho vyhodili. Zjistili jsme, že celé jeho CV bylo zfalšované a že za jeho kratičké působení mizely věci. Pak ten člověk se ze dne na den vypařil a utekl zpět do ČR. Chci se zeptat, vím, že většinou lidi před dluhy prchají opačným směrem - je šance, že z něj něco budou vymáhat, nebo se to v Čechách pravděpodobně ani nedozví a on dejme tomu klidně dostane i hypotéku? Na rovinu přiznávám, mám s tím člověkem problém a zajímalo by mě, jestli je teď úplně za vodou a dluhy navždy pryč.

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19442 příspěvků 05.10.18 10:25

To záleží, jakou má přece Anglie politiku a jestli vymáhají i mezistátně. V ČR nevymáhájí, nemají na to zákony otázka jaké má UK.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 05.10.18 10:40
@Lalelale píše:
Holky v žádném případě se neptám na sebe. Pracoval u nás krátký čas někdo, o kom jsme se dozvěděli, že má velké dluhy, co nasekal v Anglii. Těžce práci nezvládal a my ho vyhodili. Zjistili jsme, že celé jeho CV bylo zfalšované a že za jeho kratičké působení mizely věci. Pak ten člověk se ze dne na den vypařil a utekl zpět do ČR. Chci se zeptat, vím, že většinou lidi před dluhy prchají opačným směrem - je šance, že z něj něco budou vymáhat, nebo se to v Čechách pravděpodobně ani nedozví a on dejme tomu klidně dostane i hypotéku? Na rovinu přiznávám, mám s tím člověkem problém a zajímalo by mě, jestli je teď úplně za vodou a dluhy navždy pryč.

A jak byste ho chteli najit, jestli mel vse zfalsovany?
Mozna na vlastni pest. Najit si tady nejaky soukromi ocko a pak to predat exeturovi nebo tak. Otazka je, jestli se tim budou zabyvat, kdyz dluhy nezpusobil tady :think:

Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 05.10.18 10:48
@TopSecret píše:
A jak byste ho chteli najit, jestli mel vse zfalsovany?
Mozna na vlastni pest. Najit si tady nejaky soukromi ocko a pak to predat exeturovi nebo tak. Otazka je, jestli se tim budou zabyvat, kdyz dluhy nezpusobil tady :think:

Nene ty dluhy nemá u mě, my ho vyhodili včas, jen zmizelo pár drobností. Jen mě zajímalo, jestli tomu opravdu uteče.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 05.10.18 17:32
@Lalelale píše:
Nene ty dluhy nemá u mě, my ho vyhodili včas, jen zmizelo pár drobností. Jen mě zajímalo, jestli tomu opravdu uteče.

Muj laicky nazor, ze tezko. To by musel byt propojeny system. A ten neni. A kor ted, kdyz chce Anglie z EU pryc.
Jak sem psala. Na vlastni pest. Ale oficialni cestou tezko. Kor, kdyz mel pozmenene udaje :nevim:

PaníBovaryová
Závislačka 4228 příspěvků 05.10.18 17:38

Dluhy se daji vymahat i pres hranice, ale pry je to drahe a zdlouhave, takze se to tem exekutorum moc nevyplati

Uživatel je onlineLuboš P
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 06.10.18 07:02
@PaníBovaryová píše:
Dluhy se daji vymahat i pres hranice,

a také se vymáhají, to je asi tak všechno, co se k tomu dá napsat.

blondbae
Stálice 61 příspěvků 07.10.18 14:32

A co ti je do toho.. Jsou to tvoje dluhy, ty je budes platit? Chces snad mit dobrej pocit z toho ze se ma nekdo spatne? Takovy lidi nechapu, jen by resili druhy a sami si pred svym prahem nezametou. Tebe to zajima az tak moc, ze zalozis tema.. Hruza fakt, ten ceskej narod se nezapre.. Resi snad v Anglii nekdo nekoho jinyho? Ne, maji svuj zivot a na salamu. Vzpamatuj se a zabav se nejak jinak :roll:

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 07.10.18 15:59
@blondbae píše:
A co ti je do toho.. Jsou to tvoje dluhy, ty je budes platit? Chces snad mit dobrej pocit z toho ze se ma nekdo spatne? Takovy lidi nechapu, jen by resili druhy a sami si pred svym prahem nezametou. Tebe to zajima az tak moc, ze zalozis tema.. Hruza fakt, ten ceskej narod se nezapre.. Resi snad v Anglii nekdo nekoho jinyho? Ne, maji svuj zivot a na salamu. Vzpamatuj se a zabav se nejak jinak :roll:

Byla by to karma, kdyby ti ten darebák, nebo nějaký jiný trochu načechral fazónu..když už teda máš takovou péči vyjádřit svůj názor, že o lumpíka, který zrovna tobě nic neudělal se nikdo nemá starat…

blondbae
Stálice 61 příspěvků 07.10.18 17:03
@ontar píše:
Byla by to karma, kdyby ti ten darebák, nebo nějaký jiný trochu načechral fazónu..když už teda máš takovou péči vyjádřit svůj názor, že o lumpíka, který zrovna tobě nic neudělal se nikdo nemá starat…

me nema duvod nikdo nacechrat fazonu, neresim dluhy lidi, jejich problemy a neotiram se o ne.. tobe by meli nacechrat fazonu, kdyz mas potrebu resit a osocovat ostatni.. jak by se libilo tobe, kdyby nekdo resil tve dluhy verejne a chtel vedet podrobnosti zda te najdou ci ne. je to jen jeho osobni problem a uvedeny nema duvod to resit, jeste k tomu na internetu. co dotycny udelal tak hroznyho zakladateli, ze musi resit jeho dluhy a zivot.. ukradl par veci? to on ho prijmul do svy firmy ikdyz si udelal falesny zivotopis.. mozna to ho stve nejvice, ze si to poradne neosichroval. :mavam:

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 08.10.18 08:04
@Lalelale píše:
Holky v žádném případě se neptám na sebe. Pracoval u nás krátký čas někdo, o kom jsme se dozvěděli, že má velké dluhy, co nasekal v Anglii. Těžce práci nezvládal a my ho vyhodili. Zjistili jsme, že celé jeho CV bylo zfalšované a že za jeho kratičké působení mizely věci. Pak ten člověk se ze dne na den vypařil a utekl zpět do ČR. Chci se zeptat, vím, že většinou lidi před dluhy prchají opačným směrem - je šance, že z něj něco budou vymáhat, nebo se to v Čechách pravděpodobně ani nedozví a on dejme tomu klidně dostane i hypotéku? Na rovinu přiznávám, mám s tím člověkem problém a zajímalo by mě, jestli je teď úplně za vodou a dluhy navždy pryč.

Takže kolik dlužíš? :mrgreen:

Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 08.10.18 09:18
@blondbae píše:
me nema duvod nikdo nacechrat fazonu, neresim dluhy lidi, jejich problemy a neotiram se o ne.. tobe by meli nacechrat fazonu, kdyz mas potrebu resit a osocovat ostatni.. jak by se libilo tobe, kdyby nekdo resil tve dluhy verejne a chtel vedet podrobnosti zda te najdou ci ne. je to jen jeho osobni problem a uvedeny nema duvod to resit, jeste k tomu na internetu. co dotycny udelal tak hroznyho zakladateli, ze musi resit jeho dluhy a zivot.. ukradl par veci? to on ho prijmul do svy firmy ikdyz si udelal falesny zivotopis.. mozna to ho stve nejvice, ze si to poradne neosichroval. :mavam:

Jsem si jistá, že z mého popisu dlužníka každý bezpečne poznal a ten chudák ted kvuli internetu chodí kanalama :mrgreen: jinak dluhy nejsou osobní problém, jsou problém vsech poškozených. Moje dluhy naštěstí verejne probirat nejdou, žádné nemám

blondbae
Stálice 61 příspěvků 09.10.18 09:32
@Lalelale píše:
Jsem si jistá, že z mého popisu dlužníka každý bezpečne poznal a ten chudák ted kvuli internetu chodí kanalama :mrgreen: jinak dluhy nejsou osobní problém, jsou problém vsech poškozených. Moje dluhy naštěstí verejne probirat nejdou, žádné nemám

Nejde o to zda ho nekdo poznal (asi tezko), spis o tvoje osobni chovani a ducha. Tvoje starost to rozhodne neni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >