Reklama

Zničili mi v servisu auto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dement231
Kecalka 105 příspěvků 05.10.18 06:23
Znicili mi v servisu auto

Potřebuju radu. Hodně mi blblo auto a potřebovala jsem vyměnit olej v autě, tak jsem ho dala do servisu. Po týdnu mi auto vrátili „opravené“ ale už po cestě domů mi neustale chcipalo a dneska už se ani nerozjede, nejde vůbec nastartovat. Samozřejmě účtenku nemám od opravy :,( co můžu dělat? Je mi jasné že moje auto nejede kvůli té „oprave“

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Marci113
Stálice 68 příspěvků 05.10.18 06:31

Měla jsi se hned vrátit a opravu reklamovat. A proč nemáš účtenku?
Auto, které cestou ze servisu chcípá bych domů nevezla.

Hroznej puberťák
Závislačka 4492 příspěvků 05.10.18 06:31

No, když „samozřejmě“ nemáš účtenku, tak si můžeš tak akorát říct, že jsi…

dement231
Kecalka 105 příspěvků 05.10.18 06:32
@Marci113 píše:
Měla jsi se hned vrátit a opravu reklamovat. A proč nemáš účtenku?
Auto, které cestou ze servisu chcípá bych domů nevezla.

Nevratila jsem se protože mi budou opravovat ještě něco a myslela jsem že to že mi to během jízdy chcípne je kvůli tomu ale už nejede vůbec

Příspěvek upraven 05.10.18 v 06:33

dement231
Kecalka 105 příspěvků 05.10.18 06:32
@Hroznej puberťák píše:
No, když „samozřejmě“ nemáš účtenku, tak si můžeš tak akorát říct, že jsi…

Takže se servisem to vůbec řešit Nemam?

a12
Vesmírná mluvilka 31158 příspěvků 05.10.18 06:38
@dement231 píše:
Takže se servisem to vůbec řešit Nemam?

Tak ja myslim, ze resit to mas urcite.. Proste tam zavolej a rekni jim to :nevim:
Je to nakej velkej servis, nebo jen malej?

dement231
Kecalka 105 příspěvků 05.10.18 06:46
@a12 píše:
Tak ja myslim, ze resit to mas urcite.. Proste tam zavolej a rekni jim to :nevim:
Je to nakej velkej servis, nebo jen malej?

Mensi, nikdy jsem s nimi problém nemela :?

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 05.10.18 06:49
@dement231 píše:

Tak tam normálně hned zavolej. Nikde není psáno, že ti ho „zničili“ nebo neopravili schválně. Chyba se může stát každému. Uvidíš, jak se k tomu postvaví.

Aspera
Generální žvanilka 20547 příspěvků 1 inzerát 05.10.18 07:05

Našim se stalo, že jim servis opravu odflákl a bohužel z nich nic nedostali a museli si to nechat opravit jinde. Ruplo jim turbo a při opravě je důležité dostat z motoru všechny kousky a oni chtěli ušetřit tak nějaké součástky vyklepávali místo výměny a tím zničili motor.
Zkus tam zajet a domluvit se. Buď řeknou, my na to koukneme to může být toto a nebo se budou vymlouvat a máš smůlu.

Šmoulice
Kelišová 6695 příspěvků 05.10.18 07:07

A myslíš, že tady takovou věc vyřešíš ? :roll:
Neměla by jsi to spíš řešit se servisem ? :mrgreen: Zkus tam zavolat ;)
Pokud máš nějakej starej šrot, kterej blbnul i před tím, tak věř, že výměnou oleje být tato závada vůbec nemusí. ;) Tam se totiž kazí pořád něco.
A co to bylo za servis? Ale je tvoje chyba, že sis nevzala fakturu…

stinga
Závislačka 3794 příspěvků 7 inzerátů 05.10.18 07:10

@dement231 pod pojmem „zničili“ mi auto, bych očekávala, že ti promáčkli plech nebo rozbili okno
jinak když samozřejmě nemáš účtenku, tak tvůj nick je naprosto oprávněný, asi to o sobě víš
a do třetice - mně se stalo naprosto to samé, ale samozřejmě jsem účtenku měla, zavolala jsem do servisu, přijeli s lanem a auto odtáhli, znovu opravili a tuto opravu jsem samozřejmě neplatila
takže doporučuji, nevypisovat na emiminu, ale jednat se servisem, ovšem bez účtenky, pokud si tě nepamatují :nevim: asi nemusí být tak vstřícní, jak ti moji

Šmoulice
Kelišová 6695 příspěvků 05.10.18 07:11
@stinga píše:
@dement231 pod pojmem „zničili“ mi auto, bych očekávala, že ti promáčkli plech nebo rozbili okno
jinak když samozřejmě nemáš účtenku, tak tvůj nick je naprosto oprávněný, asi to o sobě víš
a do třetice - mně se stalo naprosto to samé, ale samozřejmě jsem účtenku měla, zavolala jsem do servisu, přijeli s lanem a auto odtáhli, znovu opravili a tuto opravu jsem samozřejmě neplatila
takže doporučuji, nevypisovat na emiminu, ale jednat se servisem, ovšem bez účtenky, pokud si tě nepamatují :nevim: asi nemusí být tak vstřícní, jak ti moji
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :pankac: :pankac:

Proto02
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 05.10.18 07:18
@dement231 píše:
Potřebuju radu. Hodně mi blblo auto a potřebovala jsem vyměnit olej v autě, tak jsem ho dala do servisu. Po týdnu mi auto vrátili „opravené“ ale už po cestě domů mi neustale chcipalo a dneska už se ani nerozjede, nejde vůbec nastartovat. Samozřejmě účtenku nemám od opravy :,( co můžu dělat? Je mi jasné že moje auto nejede kvůli té „oprave“

No tak asi auto neblblo jen kvůli výměně oleje, ne? Musela tam být nějaká závada, která pokračuje. Sama píšeš, že ho měli ještě opravovat…proč by ti ho měli rozbít oni?

Lama Lama
Hvězda diskuse 48405 příspěvků 05.10.18 07:34
@Hroznej puberťák píše:
No, když „samozřejmě“ nemáš účtenku, tak si můžeš tak akorát říct, že jsi…
…dement231

a12
Vesmírná mluvilka 31158 příspěvků 05.10.18 07:46
@dement231 píše:

Tak pokud tam jezdis pravidelne, je to mensi servis tak bych tam zavolala, budou si te pamatovat a uctenku treba resit nebudou a mrknou na to..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >