Reklama

Dovolená - 9leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Triminka
Kecalka 220 příspěvků 04.10.18 10:39
Dovolena 9 lete dítě

V lete 2019 chci ject do Turecka, chci zácit objednavat nebo koukat po novém roce po hotelech. Chci all inclusive pro sebe počítám tak 30 tisíc a kolik si myslíte ze pro 9 lete dítě si mám připravit? Občas když dam nějaký hotel tak mi dítě tam vychází na 6990,– ale taky někde na 12 000,– tak kolik si nejlépe připravit? A přes jakou cestovku jste lítali?

Reklama

Reakce:

Ivana 85
Závislačka 3026 příspěvků 04.10.18 10:43

@Triminka pokud chces co nejvetsi slevu tak to ma vetsina cestovek do konce prosince.Jinak sleva na dite je vetsinou kdyz jede 2+1,kdyz 1+1 tak ty deti tak velkou slevu nemivaj.

renap
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 04.10.18 10:46

Každá cestovka to má jinak,musíš hledat,někde zaplatíš plnou cenu,někde jenom letenku a někde bude dítě úplně zdarma. A 30 tisíc na červen je opravdu dost,to už bude fakt luxus,sehnala bys mnohem levnější.

renap
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 04.10.18 10:48

@Ivana 85 Třeba Blue style měl dítě zdarma a s jednou dospělou osobou,ale jenom na first a jenom u některých hotelů,je třeba to projít a hledat,třeba napsat do víc cestovek,oni udělají kalkulace.

Triminka
Kecalka 220 příspěvků 04.10.18 10:52

Holky 30 tisíc je pro mě maximální limit, vím ze teď mají akce ale já to mohu zaplatit nejdříve leden/ únor. Samozdrejme bych byla rada kdybych sehnala dovolenou pro mě a pro malou dohromady kolem 20 tis nebo lehce přes 20 ale to si myslím ze na Turecko není reálné

Triminka
Kecalka 220 příspěvků 04.10.18 10:53

@renap co je to first? Nějak se v tom neorientuju

káťa
Extra třída :D 12796 příspěvků 04.10.18 10:55

Já vím, že je to OT dotaz, ale je moudré tu dovolenou šponovat úplně na knop, když na ní teď ani v podstatě není ???

Ivana 85
Závislačka 3026 příspěvků 04.10.18 11:03

@Triminka ja myslim ze to realny je,cca tech 25.Taky vybiram Turecko,my jsme 2+2 a uz mam predvybranych nekolik hotelu a cca tech 40-43 tisic.A First je prave ze to kupujes co nejdriv.

věrasek80
Extra třída :D 10980 příspěvků 04.10.18 11:06

@Triminka first je myslím že to koupíš ted a ted stačí zaplatit zálohu 10procent z ceny a doplatit myslím měsíc před odletem,já to tak kdysi měla u exim tours

Caboverde
Kecalka 167 příspěvků 04.10.18 11:07

Tvl, zakladatelka to totalne zabila, jestli neni troll, tak bych ji doporucila, aby radeji nikam nejezdila.
Prvni moment - predprodej zajezdu pred zahajenim prodeje na nadchazejici sezonu. Koupe first minute ma nekolik vyhod, sirokou nabidku zajezdu a vetsinou i velke slevy/dite zdarma atd..

Caboverde
Kecalka 167 příspěvků 04.10.18 11:08
@věrasek80 píše:
@Triminka first je myslím že to koupíš ted a ted stačí zaplatit zálohu 10procent z ceny a doplatit myslím měsíc před odletem,já to tak kdysi měla u exim tours

Jo, nizke zalohy asi taky

renap
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 04.10.18 11:09

Tak jsem mrkla na ten Blue style,dítě s jedním dospělým zdarma letos nemají,je za letenku 8-9 tisíc,ale jen u některých hotelů. Jinak ty slevy mají do konce října. V tom lednu-únoru už ty největší slevy jsou pryč a je to přebraný. A o to Turecko byl velký zájem letos a co jsem koukala ,tak ty ceny šly dost nahoru.To bys nemohla zaplatit teď ani tu zálohu 3 tisíce?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 14:14
@Triminka píše:
@renap co je to first? Nějak se v tom neorientuju

Jedno dítě a jeden dospělý - cena bude většinou jako za dva dospělé - dvoulůžkový pokoj. First minute je nákup zájezdů na příští sezónu nyní, maximálně do vánoc. Když jedou dva dospělí a dítě, tak dítě se dá sehnat zdarma, ale to platí u těch 2 dospělých. Leden, únor tam to bývá nejdražší, protože hodně firste už je vyprodáno, takže je to za katalogovou cenu. Kolegyně chtěla jednolůžkový pokoj, ale nakonec žádný takový hotel, kde by je nabízeli, nesehnala.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >