První čtečka, jak na to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 10:07
První čtečka, jak na to?

Dobrý den, koupila jsem si svoji první čtečku v životě, koupila jsem Pocketbook. Návod jsem ještě nečetla, předpokládám ale že mohu stahovat knihy i přes USB kabel z notebooku?
Poradí prosím někdo, kde stahujete zdarma eknihy? Preferuje klasiku, romány, detektivky, poezii, moderní příliš nečtu, ani severské detektivky atd. Když už detektivku, tak Agathu Christie, Wallace, Stouta atd.
Ještě asi stupidní podotázka. Pochopitelně si nějaké eknihy nakoupím. Pokud se mi placená ekniha nelíbí, nehodí se mi, dá se podobně jako papírová kniha někde prodat? Když si koupím například luxusní papírovou publikaci a zjistím doma, že mi nevyhovuje, mohu ji prodat například za část ceny. S eknihami to tak není, nikde jsem totiž neviděla že by někdo z druhé ruky prodával eknihy. Viděla jsem, že některé eknihy se prodávají i za poměrně vysoké ceny, takže by mi i tak nějak bylo líto peněz, aby mi tu kniha zůstala. Nebo dají se eknihy někde někomu i zdarma věnovat nebo vyměňovat s jinými uživateli? Děkuji

Reakce:
PapeJ
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 04.10.18 10:38
@maskovak píše:
Dobrý den, koupila jsem si svoji první čtečku v životě, koupila jsem Pocketbook. Návod jsem ještě nečetla, předpokládám ale že mohu stahovat knihy i přes USB kabel z notebooku?
Poradí prosím někdo, kde stahujete zdarma eknihy? Preferuje klasiku, romány, detektivky, poezii, moderní příliš nečtu, ani severské detektivky atd. Když už detektivku, tak Agathu Christie, Wallace, Stouta atd.
Ještě asi stupidní podotázka. Pochopitelně si nějaké eknihy nakoupím. Pokud se mi placená ekniha nelíbí, nehodí se mi, dá se podobně jako papírová kniha někde prodat? Když si koupím například luxusní papírovou publikaci a zjistím doma, že mi nevyhovuje, mohu ji prodat například za část ceny. S eknihami to tak není, nikde jsem totiž neviděla že by někdo z druhé ruky prodával eknihy. Viděla jsem, že některé eknihy se prodávají i za poměrně vysoké ceny, takže by mi i tak nějak bylo líto peněz, aby mi tu kniha zůstala. Nebo dají se eknihy někde někomu i zdarma věnovat nebo vyměňovat s jinými uživateli? Děkuji

Pocketbook mám taky, ale už asi 5 let. Předpokládám tedy, že to spíš vylepšili. Takže přes kabel se normálně dá stahovat do čtečky z počítače. Já tedy ke čtečce dostala zdarma asi 2.000 knih, kde ty klasické romány i detektivky byly. Jinak už jsem si pár knih stáhla na Uložto. Zatím jsem si žádnou nekoupila, takže v tom neporadím.

Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 04.10.18 10:38

Tím zdarma asi myslíš pirátit, že? To se sem nesmí psát.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 10:39

@Emimin7 A to nevíte,že stahování eknih zdarma pro vlastní potřebu je legální???????Svět jde mimo vás,nevíte,že jsou eknihy zdarma?

Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 04.10.18 10:44
@maskovak píše:
@Emimin7 A to nevíte,že stahování eknih zdarma pro vlastní potřebu je legální???????Svět jde mimo vás,nevíte,že jsou eknihy zdarma?

Já vím, že stahování ano. Jen šíření některých stránek se nemá na určitých webech uveřejňovat.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 12:00

@Emimin7 A to řekl nebo stanovil kdo?

Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 04.10.18 12:01
@maskovak píše:
@Emimin7 A to řekl nebo stanovil kdo?

Majitelé konkrétních webů.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 12:01

@Emimin7 Vydedukoval jste z něčeho,že se nesmí zveřejnit na emiminu adresa,kde jsou eknihy zdarma?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 12:02
@Emimin7 píše:
Majitelé konkrétních webů.

opravdu ubohá argumentace.

Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 04.10.18 12:04
@maskovak píše:
opravdu ubohá argumentace.
:cert:
maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 12:05

Prosím příspěvky k tématu,nikoliv bláboly jako Emimin7. Děkuji moc :srdce: :kytka:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 12:05
@PapeJ píše:
Pocketbook mám taky, ale už asi 5 let. Předpokládám tedy, že to spíš vylepšili. Takže přes kabel se normálně dá stahovat do čtečky z počítače. Já tedy ke čtečce dostala zdarma asi 2.000 knih, kde ty klasické romány i detektivky byly. Jinak už jsem si pár knih stáhla na Uložto. Zatím jsem si žádnou nekoupila, takže v tom neporadím.

Dík moc :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >