Reklama

První čtečka, jak na to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 04.10.18 10:07
První čtečka, jak na to?

Dobrý den, koupila jsem si svoji první čtečku v životě, koupila jsem Pocketbook. Návod jsem ještě nečetla, předpokládám ale že mohu stahovat knihy i přes USB kabel z notebooku?
Poradí prosím někdo, kde stahujete zdarma eknihy? Preferuje klasiku, romány, detektivky, poezii, moderní příliš nečtu, ani severské detektivky atd. Když už detektivku, tak Agathu Christie, Wallace, Stouta atd.
Ještě asi stupidní podotázka. Pochopitelně si nějaké eknihy nakoupím. Pokud se mi placená ekniha nelíbí, nehodí se mi, dá se podobně jako papírová kniha někde prodat? Když si koupím například luxusní papírovou publikaci a zjistím doma, že mi nevyhovuje, mohu ji prodat například za část ceny. S eknihami to tak není, nikde jsem totiž neviděla že by někdo z druhé ruky prodával eknihy. Viděla jsem, že některé eknihy se prodávají i za poměrně vysoké ceny, takže by mi i tak nějak bylo líto peněz, aby mi tu kniha zůstala. Nebo dají se eknihy někde někomu i zdarma věnovat nebo vyměňovat s jinými uživateli? Děkuji

Reklama

Reakce:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 04.10.18 10:38
@maskovak píše:
Dobrý den, koupila jsem si svoji první čtečku v životě, koupila jsem Pocketbook. Návod jsem ještě nečetla, předpokládám ale že mohu stahovat knihy i přes USB kabel z notebooku?
Poradí prosím někdo, kde stahujete zdarma eknihy? Preferuje klasiku, romány, detektivky, poezii, moderní příliš nečtu, ani severské detektivky atd. Když už detektivku, tak Agathu Christie, Wallace, Stouta atd.
Ještě asi stupidní podotázka. Pochopitelně si nějaké eknihy nakoupím. Pokud se mi placená ekniha nelíbí, nehodí se mi, dá se podobně jako papírová kniha někde prodat? Když si koupím například luxusní papírovou publikaci a zjistím doma, že mi nevyhovuje, mohu ji prodat například za část ceny. S eknihami to tak není, nikde jsem totiž neviděla že by někdo z druhé ruky prodával eknihy. Viděla jsem, že některé eknihy se prodávají i za poměrně vysoké ceny, takže by mi i tak nějak bylo líto peněz, aby mi tu kniha zůstala. Nebo dají se eknihy někde někomu i zdarma věnovat nebo vyměňovat s jinými uživateli? Děkuji

Pocketbook mám taky, ale už asi 5 let. Předpokládám tedy, že to spíš vylepšili. Takže přes kabel se normálně dá stahovat do čtečky z počítače. Já tedy ke čtečce dostala zdarma asi 2.000 knih, kde ty klasické romány i detektivky byly. Jinak už jsem si pár knih stáhla na Uložto. Zatím jsem si žádnou nekoupila, takže v tom neporadím.

Emimin7
Echt Kelišová 8840 příspěvků 04.10.18 10:38

Tím zdarma asi myslíš pirátit, že? To se sem nesmí psát.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 04.10.18 10:39

@Emimin7 A to nevíte,že stahování eknih zdarma pro vlastní potřebu je legální???????Svět jde mimo vás,nevíte,že jsou eknihy zdarma?

Emimin7
Echt Kelišová 8840 příspěvků 04.10.18 10:44
@maskovak píše:
@Emimin7 A to nevíte,že stahování eknih zdarma pro vlastní potřebu je legální???????Svět jde mimo vás,nevíte,že jsou eknihy zdarma?

Já vím, že stahování ano. Jen šíření některých stránek se nemá na určitých webech uveřejňovat.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 04.10.18 12:00

@Emimin7 A to řekl nebo stanovil kdo?

Emimin7
Echt Kelišová 8840 příspěvků 04.10.18 12:01
@maskovak píše:
@Emimin7 A to řekl nebo stanovil kdo?

Majitelé konkrétních webů.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 04.10.18 12:01

@Emimin7 Vydedukoval jste z něčeho,že se nesmí zveřejnit na emiminu adresa,kde jsou eknihy zdarma?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 04.10.18 12:02
@Emimin7 píše:
Majitelé konkrétních webů.

opravdu ubohá argumentace.

Emimin7
Echt Kelišová 8840 příspěvků 04.10.18 12:04
@maskovak píše:
opravdu ubohá argumentace.
:cert:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 04.10.18 12:05

Prosím příspěvky k tématu,nikoliv bláboly jako Emimin7. Děkuji moc :srdce: :kytka:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 04.10.18 12:05
@PapeJ píše:
Pocketbook mám taky, ale už asi 5 let. Předpokládám tedy, že to spíš vylepšili. Takže přes kabel se normálně dá stahovat do čtečky z počítače. Já tedy ke čtečce dostala zdarma asi 2.000 knih, kde ty klasické romány i detektivky byly. Jinak už jsem si pár knih stáhla na Uložto. Zatím jsem si žádnou nekoupila, takže v tom neporadím.

Dík moc :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >