Reklama

Hlidani Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzana2552
Nováček 3 příspěvky 03.10.18 16:01
Hlidani Praha

Ahoj, nepotřebuje občas nejaka maminka vyzvednout dite, odvést na krouzek, příležitostně pohlidat? Právě jsem odesla do duchodu a najednou mám cas a vlastni vnoucata daleko..obcas mi to chybi..

Reklama

Reakce:

Taciras
Extra třída :D 10923 příspěvků 03.10.18 16:17

Nezlob se, zní to sice jako pochopitelné pohnutky, ale opravdu si myslíš, že neprověřené osobě, která má 1 příspěvek na diskusním fóru někdo svěří dítě? Pokud chceš pečovat o děti, jsou na to specializované servery, kde prověří, proškolí a dávají aspoň nějaké garance. Takhle je to opravdu riskantní. Děti nejsou hračka, aby se svěřovaly někomu, kdo se zrovna nudí…

Zuzana2552
Nováček 3 příspěvky 03.10.18 16:40

Jasně, to máš pravdu, nenapadlo mne to. Jen takovou perlicku. Pred asi 2lety jsem se o to zajimala a nejen ze mne nikdo neproveroval, ale uz ten den mne chteli poslat k nějakému miminu, co jim zrovna vypadla pani. Ani mne neznali, ja od toho pak upustila, protože jsem na to nemela čas, ale kdyz jsem to rikala po známých, tak vsichni zirali. Maminky si mysli, kdovijak ověřenou osobu jim posílá agentura a ona ji hodinu predtim sebrala pomalu z ulice, a mimochodem za polovic, než zkasirujou, mohla bych je jmenovat, protože normalne funguji, ale nebudu, kvuli pripadnym opletackam

Zuzana2552
Nováček 3 příspěvky 03.10.18 16:58

A ještě neco. Na tomhle portalu jsem neproverena osoba,to máš pravdu. Ale myslim, ze kdyz vezmu zajemkyni k nam do naseho domu, uvidi moje doklady, kde bydlim, jak treba zijeme, ze jsme normalni slusni nezuhonni lidé, tak si kazdy ten obrazek udela. Nedava sve dite cizi nezname zenske na ulici, muze se poptat lidi v sousedstvi, bydlime v dome se zahradou tricet let, tak to neni anonymni panelak. Ono je to nekdy lepsi se poznat s rodinou, nez ty úžasné agentury, co jim jde v prvni řadě o prachy. A mimochodem, kdybych to chtela delat profesionalne, tak nepisu sem, ale jdu se rovnou prihlasit do te super agentury, koukni na inzeraty, ze tam hledaji hlidacky, studentky, hospodyne,babicky a kdovikoho jeste.A nebo si dam rovnou inzerat, jenze to nechci, to bych totiž, v případě, ze bych chtela chodit do prace, sla delat uplne neco jineho, co souvisi s moji profesi.

Margery
Echt Kelišová 8439 příspěvků 03.10.18 17:16

Nám by se babička na hlídání hodila. Minimálně vyzvedávání a spol. Máme ale náročnější dítě :?

Zuzula123
Povídálka 13 příspěvků 10.10.18 09:10
@Zuzana2552 píše:
Jasně, to máš pravdu, nenapadlo mne to. Jen takovou perlicku. Pred asi 2lety jsem se o to zajimala a nejen ze mne nikdo neproveroval, ale uz ten den mne chteli poslat k nějakému miminu, co jim zrovna vypadla pani. Ani mne neznali, ja od toho pak upustila, protože jsem na to nemela čas, ale kdyz jsem to rikala po známých, tak vsichni zirali. Maminky si mysli, kdovijak ověřenou osobu jim posílá agentura a ona ji hodinu predtim sebrala pomalu z ulice, a mimochodem za polovic, než zkasirujou, mohla bych je jmenovat, protože normalne funguji, ale nebudu, kvuli pripadnym opletackam

Taky jsem zažila…jedna agentura mne poslala hlídat k zákazníkovi jen na základě formuláře, který jsem vyplnila na netu. Nikdo mne neviděl, nikdo nic neprověřil…V jiné agentuře zase ale výběrové řízení mělo tři kola a prověřili opravdu vše. Jenže člověk nemá šanci poznat, která agentura je seriózní a která ne, takže pak je asi vážně nejlepší najít si a prověřit chůvu sám, klidně i tímhle způsobem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >