Dá se to řešit? Strašně u toho řve.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 12:33
Dá se to řešit?

Mám takový problém. Teda vlastně ani ne tak já jako spíš ostatní. Posuďte sami:

Mám novou lásku. Jsme spolu tři měsíce. Je to báječná holka a milování s ní je naprosto neskutečné - teda až na jednu „drobnost“. Šíleně přitom řve. Jako mně osobně to nevadí, naopak, rajcuje mě to, ale sousedi už začínají naznačovat, že je to přes čáru. Mám obavy, aby na nás nakonec nezavolali policajty.

Ona se zkrátka nedokáže ovládnout. Je přitom jako v transu a řve doslova jako tur (omlouvám se za ten výraz). Nemáte nějaký tip, jak si s tím poradit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jessikka
Extra třída :D 11227 příspěvků 19.08.19 12:35

Kup barák a do oken dej trojsklo :D Sousedy vyřešíš, ale nevím, jak v budoucnu nebudit děti :D

Silverine247
Kecalka 132 příspěvků 19.08.19 12:38
@Anonymní píše:

Mám novou lásku. Jsme spolu tři měsíce. Je to báječná holka a milování s ní je naprosto neskutečné - teda až na jednu „drobnost“. Šíleně přitom řve. Jako mně osobně to nevadí, naopak, rajcuje mě to, ale sousedi už začínají naznačovat, že je to přes čáru. Mám obavy, aby na nás nakonec nezavolali policajty.

Ona se zkrátka nedokáže ovládnout. Je přitom jako v transu a řve doslova jako tur (omlouvám se za ten výraz). Nemáte nějaký tip, jak si s tím poradit?

A ona je si toho vedoma, ze si sousedi stezuji?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18244 příspěvků 19.08.19 12:39
@Anonymní píše:

Přestěhovat se na samotu u lesa nebo ji nahrát a pustit jí to ve 4 ráno do sluchátek, až bude chtít spát. Kdybyste měli takové hlučné sousedy, taky by se vám to nelíbilo.

MucholapkaXXL
Povídálka 24 příspěvků 19.08.19 12:42
@Silverine247 píše:
A ona je si toho vedoma, ze si sousedi stezuji?

To by mě taky zajímalo.

MucholapkaXXL
Povídálka 24 příspěvků 19.08.19 12:43
@Russet píše:
Přestěhovat se na samotu u lesa nebo ji nahrát a pustit jí to ve 4 ráno do sluchátek, až bude chtít spát. Kdybyste měli takové hlučné sousedy, taky by se vám to nelíbilo.

To zas budou plašit lesní zvěř :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67775 příspěvků 19.08.19 12:44
@MucholapkaXXL píše:

Ale ta si nebude chodit stěžovat :mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18244 příspěvků 19.08.19 12:44
@MucholapkaXXL píše:

Tak nemusí mít okna dokořán, ne?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 19.08.19 12:46

Tak ji zadelej pusu ne? Je tolik krasnych roubiku.Ale pro zacatek ji dej polstar na hlavu. Jinak podle toho co pises, musi rvat tak, ze to sexy neni ani nahodou. Uprimne sousedy chapu.Je krik a krik a i ten sexy obtezuje.

unuděná
Echt Kelišová 8701 příspěvků 4 inzeráty 19.08.19 12:49

Tak pokud jeci tolik, ze i se zavreymi okny a dvermi to intenzivne rusi sousedy, tak to asi nebude zrovna sexy :P Co ona na stiznosti sousedu?

Lainaire8
Závislačka 2977 příspěvků 4 inzeráty 19.08.19 12:56

Jeeezis, takhle si stěžoval i soused mého chlapa :roll: dědek pruderni. Tak jsem se holt musela krotit a hodně brzo jsme šli pryč :mrgreen: :nevim: žádní jiní sousedi si nikdy nestěžovali a teď už jsme v baráku. Pro mou omluvu - šlo vždy o anální sex, takže to se nekricet nedalo :mrgreen:

Lainaire8
Závislačka 2977 příspěvků 4 inzeráty 19.08.19 12:57
@Russet píše:

Tyhle lidi to spíš ještě víc rajcuje :lol: :lol: :lol:

Janli
Extra třída :D 10111 příspěvků 19.08.19 13:05

A polštáře doma máš ;). Manžel ho tahy občas použije, když hrozí, že vzbudím děti :mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18244 příspěvků 19.08.19 13:05
@Lainaire8 píše:
Tyhle lidi to spíš ještě víc rajcuje :lol: :lol: :lol:

I ve 4 ráno po tříhodinovém maratónu v posteli? Tak dobře, nepustila bych jí vlastní zvuky ale dechovku hodně nahlas. Vidělo by se, jak by se jí chtělo spinkat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 13:16

Tak o stížnostech sousedů ví, ale jak říkám, je prostě natolik náruživá, že se nedokáže ovládnout :)

Jinak většinou to neprobíhá v noci, ale přes den, případně navečer. A s tím polštářem mě to taky napadlo, ale bojím se, abych ji nepřidusil :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama