Spokojené manželství a manželova kamarádka?

2231
19.8.19 11:29

Spokojené manželství a manželova kamarádka?

Ahoj, zdejší diskuze mě inspirovala a chci se zeptat zda je tu někdo NEROZVEDENÝ kdo je v DLOUHODOBÉM (myšleno aspoň 5 let a více) SPOKOJENÉM MANŽELSTVÍ S DĚTMI a jeho manžel se stýká během celého vztahu týdně (až na výjimky každý týden) s nejlepší kamarádkou a to tak, že spolu sami ve 2 chodí na procházky, kávy, večeře, bary? Nebo naopak kde se manželka týdně stýká s nej kamarádem sami ve 2?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.8.19 11:42

Ne tak často a ti kamarádi se časem mění, ale ano, může to fungovat víc, než dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
2231
19.8.19 11:47
@Anonymní píše:
Ne tak často a ti kamarádi se časem mění, ale ano, může to fungovat víc, než dobře.

Ne s různými, ale s jedním jediným kamarádem celou dobu beze změny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 11:48

Ta otázka je nesmyslná, protože jsi v ní definovala vztah, kterej v dnešní době nemůže existovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 11:51

A teď beze srandy, několik takových vztahů znám, spokojené dlouhodobé manželství a ti kamarádi spolu i spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38188
19.8.19 11:52

Počítá se to, že jsem s kolegou kamarádem chodila pravidelně na obědy? Takže jsme spolu trávili velmi často trávili cca hodinu několikrát týdně? Takových kamarádů mám víc. S jedním teď chodím i na kafe, někdy spolu jedeme z práce nebo do práce, opět sami. Probereme všechno možný. Naposled jsem s jedním takovým kamarádem spala během dovolené v jednom pokoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
19.8.19 11:56
@lucenka píše:
Počítá se to, že jsem s kolegou kamarádem chodila pravidelně na obědy? Takže jsme spolu trávili velmi často trávili cca hodinu několikrát týdně? Takových kamarádů mám víc. S jedním teď chodím i na kafe, někdy spolu jedeme z práce nebo do práce, opět sami. Probereme všechno možný. Naposled jsem s jedním takovým kamarádem spala během dovolené v jednom pokoji.

Jasně a to jsi fakt byla týdně nebo po 14 dnech jenom s tím jedním samým ve 2 celou dobu vztahu bez jiných lidí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 11:58
@lucenka píše:

Mrcho, tak nejen s jedním :cert: tohle je přímo gang Bang kamarádšoft :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38188
@sonnys píše:
Jasně a to jsi fakt byla týdně nebo po 14 dnech jenom s tím jedním samým ve 2 celou dobu vztahu bez jiných lidí?

Chodíme takhle pravidelně někam od doby, co se známe. Takže až po začátku našich rodinných vztahů. Někdy jdeme sami, někdy s partnery, někdy s jinými lidmi. Tak jako zakladatelka dané diskuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
@pohledzdruhestrany píše:
Mrcho, tak nejen s jedním :cert: tohle je přímo gang Bang kamarádšoft :palec:
:P
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38188
19.8.19 11:59
@pohledzdruhestrany píše:
Mrcho, tak nejen s jedním :cert: tohle je přímo gang Bang kamarádšoft :palec:

Musím je někdy prostřídat, jinak by to byla nuda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
19.8.19 12:00
@lucenka píše:
Chodíme takhle pravidelně někam od doby, co se známe. Takže až po začátku našich rodinných vztahů. Někdy jdeme sami, někdy s partnery, někdy s jinými lidmi. Tak jako zakladatelka dané diskuze.

A fakt jsi nerozvedená ve vztahu s děckama a klape vám to takhle jo? To je paráda :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38188
19.8.19 12:03
@sonnys píše:
A fakt jsi nerozvedená ve vztahu s děckama a klape vám to takhle jo? To je paráda :palec:

Představ bsi, že to klape i těm chlapům :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24152
19.8.19 12:04

Nevím co od toho čekáš. Na světě je spousta lidí co má dobré kamarády, se kterými se pravidelně stýká, někdo jednoho, jiný celou tlupu. A zároveň je spousta lidí, co se s nikým nestýkají, ani se svým partnerem pomalu ne. Děláš si soukromou statistiku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24152
19.8.19 12:13

Jen dodám, že je asi jedno, jestli ti odpoví, rozvedení, nerozvedení, ti co žijí na hromádce. Dětní nebo bezdětní, hlavní fór je v tom, že kamarádi tě provázejí životem, nezávisle na tom, v jakém aktuálně jsi partnerském stavu. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama