Odpustit mu nebo ne ?

19.8.19 10:21

Odpustit mu nebo ne ?

Odpustily by jste partnerovi/ partnerce kdyby se s vámi týden před odletem na dovolenou rozešli a vy by jste museli jet na dovolenou s někým jiným? A teď by Vás chtěl zpátky? :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.8.19 10:29

Dovolená by v tom nehrála roli, důležité je, jaký byl důvod rozchodu. Zda to byla věc, která je překonatelná, či nepřekonatelná.
osobně ale na znovuslepované vztahy moc nevěřím. Důvod k rozchodu musí být pádný, tedy takový, který těžko pomine, a tedy se dříve nebo později znovu vynoří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
19.8.19 10:30

Napiš mu, až ti vrátí ty prachy za dovču, že s ním začneš zase chodit. :roll: :roll: Neblázni a hoď na něho bobek a už nezakládej další diskuzi, rad máš v té minulé dost a dost. Takže shrnu: ty máš 19 nebo kolik, studuješ, o víkendech chodíš na brigádu a udržuješ vztah s chlapem, který za tebou dojede 500 km jen tak, aby na tebe o víkendu čekal, až se vrátíš z brigošky. Nehodíte se k sobě, vaše situace dosti zatěžuje vztah. Pokud tuhle situaci nezvládáte a chceš být sním, vykašli se na školu a jdi za ním. Pokud chceš dodělat školu, nastavte si jasná pravidla. Nedá se třeba ta brigáda řešit jinak, abys na něj, když za tebou konečně dojede měla čas a nemusela brigádničit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5322
19.8.19 10:36
@poradíanetka píše:
Odpustily by jste partnerovi/ partnerce kdyby se s vámi týden před odletem na dovolenou rozešli a vy by jste museli jet na dovolenou s někým jiným? A teď by Vás chtěl zpátky? :nevim: :zed:

Nejdříve oba dospějte a pak začínejte nějaké vztahy. Na vztah ještě nejste zralí. Když za tebou přijede 500 km, ty máš o víkendu brigádu a on na tebe celý den čeká doma. Ty si nějak nejsi vztahem jistá a píšeš si s jiným klukem, že ho máš ráda, ale nevíš, jestli ho miluješ a to vše svému příteli za zády. Když se to domákne, divíš se, že mu to vadí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.19 10:38

@Keniri já vím ale už jsem z toho zoufalá :pensive: no já teď už ani na tu brigádu nechodím takže jsme teď mohli spolu trávit volné víkendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
19.8.19 10:41

@poradíanetka Já tomu nerozumím. Ještě včera jsi psala, že tě nechce zpátky. A dneska tě najednou chce? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ano a to mě teď strašně mrzí ze tu byl sám a čekal na mě ale právě kvůli té dovolené jsem na ni musela chodit abychom mohli spolu někam jet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já už tomu taky nerozumím mění rozhodnutí ze dne na den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
19.8.19 10:57

@poradíanetka a co přesně mu chceš odpouštět, ten rozchod? Nebo zkazenou dovcu? Nebo ztracené peníze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14254
19.8.19 11:19
@poradíanetka píše:
Ano a to mě teď strašně mrzí ze tu byl sám a čekal na mě ale právě kvůli té dovolené jsem na ni musela chodit abychom mohli spolu někam jet

Vždyť jsi psala, že mu to proplatila armáda z fondu.

A můj názor je odpustit klidně můžeš, ale vztah na 500 km vzdálenost stejně fungovat nebude.
A stěhovat se v 19 přes celou republiku za chlapem, kterýho pořádně ani neznáš a denně mění názory by byla hloupost na entou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33637
19.8.19 16:03

Tak toto bych asi nerozdýchal :roll: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
19.8.19 16:04
@poradíanetka píše:
Odpustily by jste partnerovi/ partnerce kdyby se s vámi týden před odletem na dovolenou rozešli a vy by jste museli jet na dovolenou s někým jiným? A teď by Vás chtěl zpátky? :nevim: :zed:

On tě chce zpátky? Z čeho tak usuzuješ? Jinak záleží na situaci co tomu vše předcházelo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
593
19.8.19 16:09
@poradíanetka píše:
Já už tomu taky nerozumím mění rozhodnutí ze dne na den

Tak chlap co neví, co chce :nevim:
Chceš se pořád rozcházet a scházet? Využívá toho, že jsi zamilovaná, ale takto se partner nechová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama