Reklama

Dala jsem mu facku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 15:20
Dala jsem mu facku

Jsem nestastna a muzu si za to sama, nevim co se sebou delat. Vcera jsem chlapovi dala facku a ten mi to vratil mnohem vetsi silou, hlava me boli jeste ted. Zas dal dceri na zadek, pritom nebyl duvod( nechtela si cistit zuby), tak jsem tam sla a rekla mu at jde pryc, ze to zvladnem samy. No sel proti me a zarval at si tady moc nevyskakuju, nevim co me to popadlo, ale stalo se. Pak mi dal jeste jednu. Vi, ze je to moje chyba, ale chova se ke me posledni dobou strasne. Neovladla jsem se a navic jsem tehotna. Dcera to hned rekla, mym rodicum, no a ty jsou nekompromisni. Ze s nim skoncili a mam od nej odejit. A ja nevim, co ted delat???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 03.04.18 15:23

Rychle pryč, jak nevíš co máš dělat? Nechat se bít a ještě těhotnou. :cert: :zed: :pocitac: To není chlap ale ubozak.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 03.04.18 15:23
@Anonymní píše:
Jsem nestastna a muzu si za to sama, nevim co se sebou delat. Vcera jsem chlapovi dala facku a ten mi to vratil mnohem vetsi silou, hlava me boli jeste ted. Zas dal dceri na zadek, pritom nebyl duvod( nechtela si cistit zuby), tak jsem tam sla a rekla mu at jde pryc, ze to zvladnem samy. No sel proti me a zarval at si tady moc nevyskakuju, nevim co me to popadlo, ale stalo se. Pak mi dal jeste jednu. Vi, ze je to moje chyba, ale chova se ke me posledni dobou strasne. Neovladla jsem se a navic jsem tehotna. Dcera to hned rekla, mym rodicum, no a ty jsou nekompromisni. Ze s nim skoncili a mam od nej odejit. A ja nevim, co ted delat???

rodiče mají pravdu

jenny.fields
Generální žvanilka 24592 příspěvků 03.04.18 15:23

Máš od něj odejít. Víc rozumu než ty má tvoje dcera a rodiče :roll:
A dělat si s takovým hovadem druhé dítě :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

nostress
Extra třída :D 12916 příspěvků 03.04.18 15:24
@Anonymní píše:

Počkej, takže ty jsi mu dala facku, a on tobě dvě, nebo kolik? :nevim: A to se takto běžně fackujete v přítomnosti dítěte, nebo se to stalo poprvé?

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 03.04.18 15:25

Ono už jen to zařvání „Ať si moc nevyskakuješ“ je podle mě dost přes čáru.
Chlap by nikdy neměl uhodit ženu (a ještě těhotnou 8o ) a je úplně jedno za jakých okolností. Určitě za to nemůžeš ty.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 03.04.18 15:26

Pěkná rodinka ona mu dá facku, on jí to vrátí no jste si kvit ne

salubriter
Kecalka 110 příspěvků 03.04.18 15:28

Stalo se vám to poprvé?
Co k tomu říkal po vychladnutí? Jak to vnímá on?
Mluvili jste ještě o tom spolu?
Má v plánu to opakovat když budeš „zlobit“?
Myslíš si ty, že se to bude opakovat?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 03.04.18 15:29

Pokud řeší řvaním a násilím jen to, že si dcera nechce čistit zuby, jak bude řešit, až přijde v patnácti pozdě domů, nebo vás přestane v pubertě poslouchat? Pryč od něj, to že si se ty neovládla je trochu jiná situace, v těhotenství jsou tvé hormony na horské dráze. Nepřemýšlej sama nad sebou, ale nad tím, jestli chceš, aby v tom vyrůstaly tvoje děti. To, co uvidí doma, budou pokládat za normální a vezmou si to s sebou do života. Vase dcera bude pokládat za normální, že na ní manžel křičí a jednu jí sem tam lískne. A pokud by se vám narodil syn, odkouká od otce, jak zachází a baví se s tebou. Chceš to?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 15:32

Vim, ze jsem hrozna. Citim se strasne, proste me tak vytocil. Byly to dve facky, za vse co mi, kdy hnusnyho rekl. A bylo to poprve. Jsem hrozny clovek a spatna mama. Tak moc dceru miluju a tohle jsem nezvladla. A to se vzdycky drzim a necham na sobe drvi stipat.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 03.04.18 15:34

Bude to jen horší :nevim: Odejdi

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 03.04.18 15:38
@Mipetonka píše:
Ono už jen to zařvání „Ať si moc nevyskakuješ“ je podle mě dost přes čáru.
Chlap by nikdy neměl uhodit ženu (a ještě těhotnou 8o ) a je úplně jedno za jakých okolností. Určitě za to nemůžeš ty.

Ale facku nemá co dávat ani žena muži, nějak na to děvčata zapomínáte. Jako blbci de chovají oba dva.

Detsa
Echt Kelišová 9968 příspěvků 03.04.18 15:38
@Anonymní píše:
Vim, ze jsem hrozna. Citim se strasne, proste me tak vytocil. Byly to dve facky, za vse co mi, kdy hnusnyho rekl. A bylo to poprve. Jsem hrozny clovek a spatna mama. Tak moc dceru miluju a tohle jsem nezvladla. A to se vzdycky drzim a necham na sobe drvi stipat.

Co blaznis neboha zenska :hug:, kam ti zmizel pud sebezáchovy, sebevědomí? S kym to zijes proboha :nevim:… copak si nějaký jeho otrok, ze todle může dělat?

Chytrak
Závislačka 2537 příspěvků 03.04.18 15:39

Tak tys mu dala 2 facky a on ti dal jednu? Nebo jak to bylo? No jste primitivove oba, ale on to rozhodne prepalil, mel v tu chvili radsi neco rozbit a hned odejit… :?

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 03.04.18 15:40
@Anonymní píše:

Jsi hrozná, že si to necháš líbit. Pokud dceru miluješ, udělej to kvůli ní!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama