Další hysterická těhule

18.3.20 20:04

Další hysterická těhule

Ahoj holky, přidávám se do zástupu hysterek, ale nemůžu si pomoct :zed: Jsem 14tt. První tři měsíce jsem prozvracela a proležela v posteli docela síla a sem tam píchnutí v podbřišku a okolí. Posledních 5 dnů v kuse menstruační bolesti pouze v jednom místě uprostřed podbřišku a dnes semtam slabounké píchnutí. Po celou dobu až do toho minulého týdne jsem třeba při zakašlání nebo dřepu cítila lehkou bolest v podbřišku a teď najednou necítím při tom nic a to mě nejvíc děsí. Je mi podezřele moc dobře. Kontrolu mám až 8.4. Je to normální? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

538
18.3.20 20:15

Ahoj, v klidu já měla to samé. První tři měsíce jsem pořád zvracela a spala. Pak padl druhý trimestru a bylo mi jako kdybych těhotná nebyla. Přešlo zvracení, únava a všechno. Užívej, začíná ti pohodové těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9161
18.3.20 20:15

Popravdě, celé těhotenství jsem byla hysterka. U dr. jsem s tím, že se mi něco nezdá byla 3×, v rizikové poradně jsem měla vždy x doplňujících dotazů a NIKDY se mi nestalo, že by mi to bylo vyčteno. Naopak, moje dr. říká: raději přijeďte zbytečně, než pozdě.

Jestli máš už 5 dní ms bolesti…já nevím, já bych už byla u dr. druhý den…(aůe je pravda že já měla klidné těhu, bezbolestné, to přišlo až ke konci)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.20 20:17

Mně bylo špatně jen 5tt a 6tt, žaludek na vodě. Ale ani jednou jsem nezvracela. Nyní jsem 10+0 tt, není mi nic, vůbec. Nemám ani jeden přiznak těhotenství. V 7+2 tt jsem byla na utz, kde bylo vše v pořádku, :srdce: bylo :) Zítra jdu na kontrolu od té doby a mám opět strach, aby bylo vše dobré. S prvním jsem to měla ale stejně. Tak asi bude druhý kluk :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
18.3.20 20:18
@Kotatko03 píše:
Popravdě, celé těhotenství jsem byla hysterka. U dr. jsem s tím, že se mi něco nezdá byla 3×, v rizikové poradně jsem měla vždy x doplňujících dotazů a NIKDY se mi nestalo, že by mi to bylo vyčteno. Naopak, moje dr. říká: raději přijeďte zbytečně, než pozdě.Jestli máš už 5 dní ms bolesti…já nevím, já bych už byla u dr. druhý den…(aůe je pravda že já měla klidné těhu, bezbolestné, to přišlo až ke konci)

Druhy den jsem volala na pohotovost (byl vikend) a Dr. rekla, ze to je mozna zanet mocaku, at hodne piju :nevim: ale na wc me nic nepalilo…kazdopadne jsem zacla vic pit…no nevim jestli nekam jit nebo ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 20:22
@EvieK píše:
Ahoj, v klidu já měla to samé. První tři měsíce jsem pořád zvracela a spala. Pak padl druhý trimestru a bylo mi jako kdybych těhotná nebyla. Přešlo zvracení, únava a všechno. Užívej, začíná ti pohodové těhotenství.

Díky :-) kéž by :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
18.3.20 21:45

@AnduliPop Buď v klidu, já ze začátku ani nevěděla, že jsem těhotná, poté cca 12tt (?) zvracení, motání hlavy, bolest prsou, píchání v podbřišku, hlavně při kýchnutí, trvalo to cca dva měsíce a pak zas vše ok. Teď (37tt) už mám jen takový běžný bolesti zad, jinak žádné nevolnosti, žádné bolení břicha, nic, ale ty záda, to je opravdu něco.

Užívej si těhotenství a to, že ti je dobře. Neboj, myslím, že na to budeš ráda vzpomínat :lol:.

Všem těhotným přeji klidne těhotenství :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11922
18.3.20 22:11

Po prvnim trimestru se zvyknout potize zlepsit, druhy trimest byva nejlepsi, ja se citila totalne netehotne. Ale bolesti jsem takhle brzy nikdy nemela, to nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
19.3.20 06:06
@AnduliPop píše:
Díky :-) kéž by :srdce:

Já jsem měla to samé, padl 14 tt a najednou útlum. Bála jsem se, šla jsem k doktorce na poradnu, mrně úplně v pořádku, dělalo v bříšku snad kotrmelce. Teď jsem 21tt a krome bříška, které pomalu roste a bolestí kyčlí v noci, mám dojem, že snad nejsem těhotná :D. Takže uvidíš, všechno bude v pořádku, kdyby si měla pochyby, tak šup k dr :). Ono ta poradna 1× měsíčně taky dělá svoje, člověk by tam nejraději chodil každý týden :D:srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama