Daň z příjmu - Příbram

Anonymní
2.3.21 08:12

Daň z příjmu - Příbram

Dobrý den, zatím jsem nenašla požadované, tak to zkusím tady. Nenašel by se zde někdo, kdo dělá daňová přiznání - v Příbrami? Mám paní v Berouně, ale vzhledem k současným opatřením asi bude lepší někdo v místě bydliště :roll: :nevim: Já sama se v těch formulářích ztrácím :mrgreen: Děkuji, a hezký den :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8982
2.3.21 08:47

Vždyť se vůbec nemusíte potkat, pošleš podklady mailem, ona tobě pošle přiznání a přehledy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6706
2.3.21 09:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, zatím jsem nenašla požadované, tak to zkusím tady. Nenašel by se zde někdo, kdo dělá daňová přiznání - v Příbrami? Mám paní v Berouně, ale vzhledem k současným opatřením asi bude lepší někdo v místě bydliště :roll: :nevim: Já sama se v těch formulářích ztrácím :mrgreen: Děkuji, a hezký den :mavam:

Tvoje paní účetní nepoužívá PC, e-mail, tiskárnu a ty nemáš ani chytrý telefon na ofocení dokladů? Potkat se přeci vůbec nemusíte. Jinak účetní za klienty jezdit můžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7872
2.3.21 09:54

Pokud nemáš dokladů plnou krabici od bot nebo víc, tak se dá poslat vše mailem a účetní si s tím poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 10:25

Díky za rady. To mě, samozřejmě, napadlo. Nějak se s ní domluvím. Jde o to, že já i ona radši vše vyřizujeme osobně. Přijde mi to jednodušší a přehlednější. Ale nic jiného než přes techniku nezbývá :roll: :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat