Daňový bonus, přehled příjmů

26.3.17 11:41

Daňový bonus, přehled příjmů

Dobrý den, snad mi tady někdo poradí. Bratr nám dělá daně. Spočítal nám že dostaneme zpět nějakých 28 tisíc. (sleva na manželku, dvě děti + školkovné) Jen nám řekl že muž tam má napsáno v přehledu že dostal daňový bonus, tím pádem prý o nějakých 12 tisíc příjdeme. Vůbec tomu nerozumíme. Muž prý ani žádný bonus nedostal..Vyznáte se v tom někdo? Poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2065
26.3.17 11:45

Podivej se na vyplatni pasky. Zrejme uplatňoval deti nektere měsíce mesicne… o nic nepřijdete jen to bylo vyplacene mesicne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.17 11:57

@Smarcie no právě že děti tam nemá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69595
26.3.17 11:58

@králíček 777 Pošli do SZ to potvrzení o příjmech, co manžel dostal od zaměstnavatele (začerni osobní údaje) a odpovím ti konkrétně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
26.3.17 12:15
@králíček 777 píše:
Dobrý den, snad mi tady někdo poradí. Bratr nám dělá daně. Spočítal nám že dostaneme zpět nějakých 28 tisíc. (sleva na manželku, dvě děti + školkovné) Jen nám řekl že muž tam má napsáno v přehledu že dostal daňový bonus, tím pádem prý o nějakých 12 tisíc příjdeme. Vůbec tomu nerozumíme. Muž prý ani žádný bonus nedostal..Vyznáte se v tom někdo? Poradíte?

ten daňový bonus už mu asi byl vyplacen ve výplatách za jednotlivé měsíce (pokud sleva na poplatníka a na děti je vyšší než vypočtená daň, tak dostane i ten bonus v tom měsíci… a při daňovém přiznání se pak spočítá, kolik má dostat zpět a kolik z toho už bylo uplatněno… takže o to nepřijdete, ale už to dostal… přijít o daňový bonus nemůžete, pokud splňujete zákonné podmínky pro vyplacení daňového bonusu (minimální příjem za rok ve výši šestinásobku minimální mzdy), spíš jde o to, kolik vám mají ještě vrátit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.17 12:50

@j.a.n.i1 můžu? děkuji moc. teď to má brácha ale zítra by mě to měl dát. :) Budu ráda když se na to koukne ještě někdo, jako ne že bych bráchovi nevěřila… ale dělá to poprvý :D
@Regina Hero No asi máš pravdu… řekl že se na to může ještě zeptat zaměstnavatele ale jak to píšeš tak to má logiku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama