Daňový přeplatek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 12:33
dańový přeplatek

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jak to je. V roce 2018 jsem byla ve škole cca půl roku, pak na úřadu práce, pak v zaměstnání a opět znovu na úřadu a teď už třičtvrtě roku pracuji ve stejném zaměstnání kde jsem podávala dańové přiznání ke konci března mému zaměstnavateli/účetní.
Příteloví přeplatky z daní už dávno přišli, a mě ještě nic.
Volala jsem účetní a ta mi řekla že jí přijde divný že mi ještě nic nepřišlo, holky já se v tom moc nevyznám tak nevím :nevim: :nevim:, jestli mi vůbec něco přijde??
Budu ráda za nějakou radu či zkušenost :) Děkuji :srdce:

Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 7892 příspěvků 15.04.19 12:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jak to je. V roce 2018 jsem byla ve škole cca půl roku, pak na úřadu práce, pak v zaměstnání a opět znovu na úřadu a teď už třičtvrtě roku pracuji ve stejném zaměstnání kde jsem podávala dańové přiznání ke konci března mému zaměstnavateli/účetní.
Volala jsem účetní a ta mi řekla že jí přijde divný že mi ještě nic nepřišlo, holky já se v tom moc nevyznám tak nevím :nevim: :nevim:, jestli mi vůbec něco přijde??
Budu ráda za nějakou radu či zkušenost :) Děkuji :srdce:

Podávala si daňové přiznání nebo si žádala o roční zúčtování záloh na daň u svého zaměstnavatele?

barborahavlova115
Povídálka 21 příspěvků 15.04.19 12:47

Roční zúčtování záloh :?

barborahavlova115
Povídálka 21 příspěvků 15.04.19 12:48
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 15.04.19 12:51
@barborahavlova115 píše:
Roční zúčtování záloh :?

To by měl poslat tedy zaměstnavatel, ne? Koukala jsi na výplatní pásku?

barborahavlova115
Povídálka 21 příspěvků 15.04.19 12:52

@Jitul.kaaa9 nám posílají výplatní pásku až o týden později :( ale zítra mi bude volat účetní že na to mrkne.. ale nevím nevím

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 15.04.19 12:55

@barborahavlova115 tak počkej, co Ti řekne. Ale ten přeplatek bys měla dostat s výplatou.
Od financaku by to přišlo jen kdyby sis podávala přiznání sama. Neprehlidla jsi to třeba už v minulé výplatě? Ale účetní by měla vědět, jestli už to poslali, tak vydrž do zítřka.

barborahavlova115
Povídálka 21 příspěvků 15.04.19 12:59

@Jitul.kaaa9 přesně, počkám do zítřka :( to bude asi nejlepší..

ivašot.
Echt Kelišová 7892 příspěvků 15.04.19 13:00
@barborahavlova115 píše:
@Jitul.kaaa9 nám posílají výplatní pásku až o týden později :( ale zítra mi bude volat účetní že na to mrkne.. ale nevím nevím

Měli by to poslat nejpozději s výplatou za březen. Takže to poznáš na březnové výplatní pásce. Tu už máš v ruce?

Příspěvek upraven 15.04.19 v 13:11

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 15.04.19 13:03

@ivašot. A nevěděla bys náhodou, kdy to posílá finančák. Já si letos podávala sama :mrgreen:

Hanula1212
Kelišová 5548 příspěvků 15.04.19 13:05
@Anonymní píše:
Budu ráda za nějakou radu či zkušenost :) Děkuji :srdce:

Tak pokud šlo o roční zúčtování záloh a ty jsi požádala na konci března, tak ti ani nic nepřijde. O roční zúčtování lze požádat do 15.2.!

Hanula1212
Kelišová 5548 příspěvků 15.04.19 13:05
@Jitul.kaaa9 píše:
@ivašot. A nevěděla bys náhodou, kdy to posílá finančák. Já si letos podávala sama :mrgreen:

Do 30 dnů od termínu pro podání (což bylo 1.4.)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 15.04.19 13:07
@Hanula1212 píše:
Do 30 dnů od termínu pro podání (což bylo 1.4.)

děkuji :kytka:

ivašot.
Echt Kelišová 7892 příspěvků 15.04.19 13:12
@Hanula1212 píše:
Tak pokud šlo o roční zúčtování záloh a ty jsi požádala na konci března, tak ti ani nic nepřijde. O roční zúčtování lze požádat do 15.2.!

To je dobrá připomínka…Ale některé účetní jsou benevolentní a nechají tě to podepsat s únorovým datem ještě i v březnu.

Váš příspěvek
Reklama