dárcovství vajíček

10410
6.8.05 19:54

dárcovství vajíček

Ahoj holky,
mám kamarádku, která už podstoupila pět neúspěšných inseminací, problém je zřejmě s kvalitou jejích vajíček (díky vyššímu věku) :cry: . Kamarádka je z toho moc špatná a já bych jí ráda pomohla jako dárce vajíček, což by ji alespoň posunulo dopředu na seznam čekatelek.
Ráda bych však věděla co to obnáší, jaké jsou zdravotní nároky a naopak rizika, a hlavně zda bych mohla mít ještě děti - předpokládám, že ano :oops:
Díky za info
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

534
6.8.05 22:39

ahoj.Tak dárkyně vajíček by měla mít už vlastní děti..ale není to podmínka.Měla by být zdravá,žádné genetické zatížení,samozdřejmě že ti udělají všemožné odběry krve včetně genetického…pokud bude vše v pořádku…začne stimulace…odběry krve ,píchání injekcí,ultrazvuky…
ještě se ptáš na rizika:tak to mě napadá hyperstimulační syndrom-stává se to ale todle riziko podstupují všechny pac.co se léčí ne jen dárkyně(nevolnost,zvracení,nafouklé břicho-infuze,hromadění tekutiny v dut.břišní..)
děti mít pak můžeš,ale nikdy ti nikdo nezaručí že během toho všeho nedojde k nějakému zánětu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
7.8.05 09:03

Díky Bobeši :) Jedno dítě máme, ale chtěli bychom ještě jedno :? a co věk dárkyně, taky je určitě omezený - do 35 let :?:
S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1305
8.8.05 02:59

Ahojky
ja pisu co jsem se dozvedela tady v USA ohledne toho veku a prepokladam ze u nas to bude podobne. Jsou kliniky kde berou do 33 let ale jsou kliniky kde chteji max do 30. Takze zalezi asi na konkretnim miste. Jinak tady musi matka krom toho ze nema zadnou spatnou dedicnou anamnezu v rodine, byt nekuracka (alkohol a drogy vubec nepisu to je jasne). Hodne upechu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1817
8.8.05 12:28

mrkni na web

Veskere informace o darkyni je na www.iscare.cz (nebo i na jinych strankach center asistovane reprodukce) - podminky vek do 35, nejmene jedno dite a bez geneticke zateze jsou ale myslim u vsech stejne. Hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
18.10.17 12:17

Neuspesnost

Mam tady dotas chodi nekdo na prahu 5 do ivf centrum internatyonal jake mate skusenosti a hestli jste nekdo vyuzil darcostvi vajicek a spermatu a kolik to stoji dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
23.6.18 09:56

Dárcovství vajíček konkrétně Karlovarsko

Dobrý den je tu někdo kdo daroval vajíčka? Chtěla bych se zeptat co vše je potřeba k tomuto kroku.Vim že mi tam vše řeknou jen bych to chtěla vědět tak nějak dopředu. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama