Dárek k 50. narozeninám, když má oslavenec vše

Napsat příspěvek
Velikost písma:
211
14.2.23 21:06

Koupil bych mu kameru do auta. Za těch pět litrů to je dost na přední i zadní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
861
15.2.23 13:47

Když měla moje mamka 50, tak jsme ji a tátu vzali na prodloužený víkend do Holandska do Keukenhofu. Oba mají rádi svou zahrádku a květiny. Sami by se tam nikdy nedostali a my to chtěli taky vidět, takže bylo jasno. Byli nadšení :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný