Dárek porodní asistentce a dule

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PaFi
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 15 inzerátů 06.04.19 17:02
Dárek porodní asistentce a dule

Holky, prosím o radu… Každým dnem očekávám porod a potřebuji vymyslet dárek pro dulu a porodní asistentku. Dula dnes naznačila, že pro porodní asistentku by bylo fajn s porodním plánem dat i nějakou maličkost.. Ale že nejde o peníze, ale spíš něco osobního, třeba když má někdo včely, tak donese med, nekdo dělá vyhlášené marmelády široko daleko, tak donese v pěkné sklenicce obvazane stužkou domácí marmeládu, nekdo zrovna dělal domácí bezový sirup, tak donese… Nebo třeba takové ty bomby do koupele.. Namalovaný obrázek kdo maluje,.. Prostě něco nejlépe vlastního, nebo domácí výroby jestli neděláme. Když říkám že vůbec nic, tak řekla, že mají furt vysušené ruce, tak třeba krém na ruce… hlavně prý ať se vykašlu na kafe a čokolády.. Tak nevím vůbec.. Jestli tedy třeba malý balíček s krémem na ruce, šumivou bombou do koupele a třeba k tomu 1-3 belgické pralinky? Ať to zase není velký balíček, že jsem v obchodě nakoupila něco, protože bych měla. Ať to nevypadá draze, jen jako malá pozornost. Jsem takový typ, co vůbec nemá nápady na dárky :( dekujiii

Reakce:
Teresa.p
Kecalka 495 příspěvků 06.04.19 17:06

jsem porodni asistentka a po porodech jsme dostavaly kvetiny, marlenku, chlebicky, zakusky, dorty, kosmetiku, fotky miminek s podekovanim, knizky…ale vzdy po. pred porodem ne ;)

7.straka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 06.04.19 17:10

Co personalizovaný náramek s iniciály?

Sany80s
Kelišová 7226 příspěvků 06.04.19 17:12

Zkusila bych něco takového.
https://www.mydlarnanapalavskemvrsku.cz/
Nevím odkud jsi, v každém kraji něco v tomhle smyslu je, tak zkus pohledat něco poblíž sebe, pokud jsem se nějakou velkou náhodou nestrefila.
Ne že by ses ptala, ale asi bych po něčem takovém přemýšlela, zda jsem si dobře vybrala dulu.

Klopotkova
Extra třída :D 10154 příspěvků 06.04.19 17:12

A co třeba skleněnýho…a? nebo bonboniéru. :mavam:

Teresa.p
Kecalka 495 příspěvků 06.04.19 17:22

a jeste hrozi, ze se vystrida smena a odrodi te jina porodni asistentka. proto bych neco dala az po porodu.

stinga
Kelišová 5931 příspěvků 3 inzeráty 06.04.19 17:27

@PaFi ty jo, mně to přijde od té duly velice divné, vlastně tě nepřímo nutí něco dát porodní asistentce - to by mělo být na tvém uvážení a rozhodně až PO porodu
dula asi chce taky ještě něco navíc, než peníze, které si řekla :nevim:
ale pokud něco chceš dát, tak opravdu bonbonieru a kafe ne

Lynette
Echt Kelišová 8457 příspěvků 06.04.19 17:30

@PaFi Jak se jmenuje tvá dula?

Térouš
Echt Kelišová 8590 příspěvků 06.04.19 17:35

Já jsem svoji soukromé PA dala yankee candle svíčku a keramického andilka

PaFi
Ukecaná baba ;) 1197 příspěvků 15 inzerátů 06.04.19 17:55

Díky moc všem.. No ona to nemyslela špatně, můj první porod neprobíhal zrovna nejlépe, porodní asistentka si to odsedela, koukala na hodinky, celý porod mlčela, neporadila ať zkusím změnit polohu, nechala mě na zádech, neřekla jak dýchat nic.. Pak že už to trvá moc dlouho, tak že uděláme vakuumexteakci a znudene odešla pro doktora. Tak teď dula asi myslela, že když se dá něco dopředu, bude se víc snažit

Terka14
Kecalka 360 příspěvků 06.04.19 18:24

No nevím, dávat něco dopředu mi přijde divné. Pak když bude po a to podle tvého uvážení. Já rodila 3× a mě teda nenapadlo PA něco dát. Ale to bych musela obdarovat všechny, ne? Sestry i doktory. Každý na tom měl svou zásluhu, že jsem porodila a všichni byli skvělí. Určitě by si něco zasloužili. Já jim jen poděkovala. Někomu se to může zdát málo…

stinga
Kelišová 5931 příspěvků 3 inzeráty 06.04.19 18:35

@Terka14 já jsem taky nic nedávala, ale potkala jsem tehdy jednu svou spolutěhotnou, jak nesla kytici gynekoložce, že ji provedla dobře těhotenstvím

ugluk
Hvězda diskuse 45808 příspěvků 06.04.19 18:48

Popravdě kdokoliv, kdo potřebuje být předem obdarován, aby svou práci dělal pořádně, si dle mého žádný dar nezaslouží. Při představě, že mě rodí někdo, kdo mi bude péči věnovat za sklenici marmelády, jinak ne, je mi lehce zle. Vůbec neříkám neobdarovat někoho, kdo byl mimořádný, zpětně, to v pohodě, vděk projevit umím.

Váš příspěvek
Reklama