Reklama

Dárek pro 8 letou slečnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdenik1988
Kecalka 377 příspěvků 07.12.17 09:34
Dárek pro 8 letou slecnu

Ahoj hledám u vás inspiraci. Moje neteř má narozky těsně před Vánocemi. Bude ji osm. Nevíme ale co bychom ji měli koupit. Nemá žádné zájmy ani nic moc neprožívá. Co by udělalo radost třeba vaším slečnám. Dekuji

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6413 příspěvků 07.12.17 09:43

Naší holce by v tom věku už udělala radost nějaká paráda, třeba hezké tričko.

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 07.12.17 09:58

Taky mě napadlo to tričko :)

Aliik
Echt Kelišová 8277 příspěvků 07.12.17 10:12

Mám 8mi letou dceru a zatím ještě oblečení moc neprožívá. Té mojí by udělal radost třeba poník My little pony, malé balení Lego Friends, nějaká hra typu smartgame (teď má Duchy a je nadšená), nebo třeba i kabelka (taková, co se dá dozdobit nebo vybarvit). Nebo nějaká kreativní sada typu výroba náramků ;)

Black Cat
Kelišová 6523 příspěvků 07.12.17 10:20

@zdenik1988 Tak Lego Friends, to určitě nešlápneš vedle. To se hodí vždycky, i kdyby náhodou dostala to samé… kostek prostě není nikdy dost.
Hra dobble, krasohled…

AstraG
Závislačka 4397 příspěvků 07.12.17 10:29

Z her dobble, smart games, kreativní knížky - teď jsem dceři koupila takovou, kde může zdobit koně atd…, 3d pero, 3d puzzle, šperky, malovátka, voňavku, kabelku, laky na nehty…, lego, možná ještě nějakého toho poníka, jestli je hravá.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 07.12.17 10:32

Bárbíny, fili poníci, holčičí lego, něco pro parádu…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >