Dárek pro 8 letou slečnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdenik1988
Kecalka 371 příspěvků 07.12.17 09:34
Dárek pro 8 letou slecnu

Ahoj hledám u vás inspiraci. Moje neteř má narozky těsně před Vánocemi. Bude ji osm. Nevíme ale co bychom ji měli koupit. Nemá žádné zájmy ani nic moc neprožívá. Co by udělalo radost třeba vaším slečnám. Dekuji

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 07.12.17 09:43

Naší holce by v tom věku už udělala radost nějaká paráda, třeba hezké tričko.

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 07.12.17 09:58

Taky mě napadlo to tričko :)

Aliik
Echt Kelišová 8232 příspěvků 07.12.17 10:12

Mám 8mi letou dceru a zatím ještě oblečení moc neprožívá. Té mojí by udělal radost třeba poník My little pony, malé balení Lego Friends, nějaká hra typu smartgame (teď má Duchy a je nadšená), nebo třeba i kabelka (taková, co se dá dozdobit nebo vybarvit). Nebo nějaká kreativní sada typu výroba náramků ;)

Black Cat
Kelišová 6500 příspěvků 07.12.17 10:20

@zdenik1988 Tak Lego Friends, to určitě nešlápneš vedle. To se hodí vždycky, i kdyby náhodou dostala to samé… kostek prostě není nikdy dost.
Hra dobble, krasohled…

AstraG
Závislačka 4373 příspěvků 07.12.17 10:29

Z her dobble, smart games, kreativní knížky - teď jsem dceři koupila takovou, kde může zdobit koně atd…, 3d pero, 3d puzzle, šperky, malovátka, voňavku, kabelku, laky na nehty…, lego, možná ještě nějakého toho poníka, jestli je hravá.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 07.12.17 10:32

Bárbíny, fili poníci, holčičí lego, něco pro parádu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama