Reklama

Šikana - první škola :/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 08:31
Šikana - první škola :/

Ahoj, chtěla bych se tu poradit ohledně šikany mého syna v první třídě. Můj syn nastoupil v září do školy, kde jsou s ním ještě 2 kluci, kteří s ním chodili i do školky. S tím jedním trávili převážnou část prázdnin i spolu a kámoši na život a na smrt. Začala škola a normální průběh všichni se bavili atd… no a je to tak 2 týdny, co můj syn začal chodit domů s tím, že ten třetí ho začíná furt okřikovat, dávat mu úkoly a on, že když to ale neudělá, tak on se s ním nebude bavit a tak… minulý týden ve čtvrtek přišel už domů s pláčem (což se nikdy nestalo), že ho kope pořád do zadku, bere mu čip na oběd v jídelně, aby ho nedostal, v družině se vždycky bavili všichni a teď ho taky furt odstrkuje, že ho nechtěj a jen tenhle odejde, ten druhý jeho kámoš se s ním normálně baví - nevím, co to je… každopádně od té doby k nám nechodí už ani ten jeho nejlepší kámoš… Šla jsem to hned v pátek řešit s učitelkou, která je i školní psycholožka, ta že je moc dobře, že mi to syn řekl a že já to řekla jí a že to vyřešíme - fakt hezky přístup, hezky to vysvětlila i synovi, co budou dělat a tak… no v pátek přišel syn (to chodí po obědě)a že s ním učitelka mluvila, ale že ho stejně pak kopal, tak jí to šel říct a ona mu něco řekla zase, ale na obědě opět to samé. Celý víkend byl syn v pohodě, veselé dítě jako vždycky, včera odpoledne, zásek - je neděle a já zítra musím do školy. Nemohl spát vůbec, že musí pořád myslet na toho kluka. Takže dneska jsem tam šla znova a ona, že se nemusím bát, že s ním zase bude mluvit s tím Adamem a že to společně vyřešej… dneska jsem nešla ani do práce, syn mě prosil, aby nemusel do družiny kvůli němu a nechtěl jít ani na oběd, tak jsme byli domluvení, že oh vyzvednu hned ze školy před oběděm… učitelka ale, že dnes půjde s nima ona, ať jde a že si to zase pohlídá.
Nevím, co dělat, nikdy jsem neviděla svoje dítě takhle nešťastné :( trhá mi to srdce…

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 04.12.17 08:39

Určitě by to měla řešit učitelka, nejlépe a rodiči toho druhého kluka. Pokud by se situace nelepšila, šla bych za ředitelem školy.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >