Šikana - první škola :/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 08:31
Šikana - první škola :/

Ahoj, chtěla bych se tu poradit ohledně šikany mého syna v první třídě. Můj syn nastoupil v září do školy, kde jsou s ním ještě 2 kluci, kteří s ním chodili i do školky. S tím jedním trávili převážnou část prázdnin i spolu a kámoši na život a na smrt. Začala škola a normální průběh všichni se bavili atd… no a je to tak 2 týdny, co můj syn začal chodit domů s tím, že ten třetí ho začíná furt okřikovat, dávat mu úkoly a on, že když to ale neudělá, tak on se s ním nebude bavit a tak… minulý týden ve čtvrtek přišel už domů s pláčem (což se nikdy nestalo), že ho kope pořád do zadku, bere mu čip na oběd v jídelně, aby ho nedostal, v družině se vždycky bavili všichni a teď ho taky furt odstrkuje, že ho nechtěj a jen tenhle odejde, ten druhý jeho kámoš se s ním normálně baví - nevím, co to je… každopádně od té doby k nám nechodí už ani ten jeho nejlepší kámoš… Šla jsem to hned v pátek řešit s učitelkou, která je i školní psycholožka, ta že je moc dobře, že mi to syn řekl a že já to řekla jí a že to vyřešíme - fakt hezky přístup, hezky to vysvětlila i synovi, co budou dělat a tak… no v pátek přišel syn (to chodí po obědě)a že s ním učitelka mluvila, ale že ho stejně pak kopal, tak jí to šel říct a ona mu něco řekla zase, ale na obědě opět to samé. Celý víkend byl syn v pohodě, veselé dítě jako vždycky, včera odpoledne, zásek - je neděle a já zítra musím do školy. Nemohl spát vůbec, že musí pořád myslet na toho kluka. Takže dneska jsem tam šla znova a ona, že se nemusím bát, že s ním zase bude mluvit s tím Adamem a že to společně vyřešej… dneska jsem nešla ani do práce, syn mě prosil, aby nemusel do družiny kvůli němu a nechtěl jít ani na oběd, tak jsme byli domluvení, že oh vyzvednu hned ze školy před oběděm… učitelka ale, že dnes půjde s nima ona, ať jde a že si to zase pohlídá.
Nevím, co dělat, nikdy jsem neviděla svoje dítě takhle nešťastné :( trhá mi to srdce…

Reakce:

vertunka
Závislačka 4710 příspěvků 04.12.17 08:39

Určitě by to měla řešit učitelka, nejlépe a rodiči toho druhého kluka. Pokud by se situace nelepšila, šla bych za ředitelem školy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >