Dárek vs kluk

Anonymní
17.9.20 15:34

Dárek vs kluk

Dobrý den. Už nějaký čas randím s jedním klukem a vlastně už spolu skoro chodíme. Za měsíc mu je 19 a já mu chci koupit nějakou drobnost, nechci ať je to něco velkeho. Na zacatek by to bylo divné. Máte nějakej typ? Něco drobneho co je od srdce a aby se to hodilo k narozeninám. Jsem ztracena a nic mě nenapadá.. zatím děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13900
17.9.20 15:45

Jako my nic o něm nevíme, ale co třeba přívěšek na klíče? :think: Lahev oblíbeného pití?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3146
17.9.20 15:55

Obal na telefon, tričko nebo třeba ponožky s oblíbenou tématikou. Peněženku. Jestli třeba nosí takové ty plátěné batuzky jen na šňůrky, tak nějaký pěkný. Kdyby sportoval, tak třeba stylové potitko. Nebo i nějakou tebou ušitou roušku z pěkné látky dle jeho zálib. Termohrnek, hrnek na čaj. V tomhle věku jsme chodili hodně do čajové, tak třeba nějaký dobrý čaj.. Záleží, co má rád, jaký je to typ. Někteří chlapci nosí i šperky, tak třeba nějaký kožený náramek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
17.9.20 16:06

Dedoles trenky nebo ponožky :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2099
17.9.20 16:44

Upec mu dort nebo kolac. :palec: Nebo nejake vkusne tricko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
17.9.20 17:21

Záleží, co on rád a za kolik by to mělo byt :think: ale takové univerzální se mi zdají trenky, ponožky, tricko, košile, svetr, jestli má rad čajovny a tak, tak třeba i vonné tyčinky, sošku, medovou svíčku, nějakou tibetskou misku, šátek… nebo peněženku, ksiltovku, něco na sport… knížku, pouzdro na brýle, obal na mobil, stylový zapalovač nebo pero… skoro nic jsi nám o nem nenapsala, tak to není úplně lehké něco vymyslet, mám pocit, ze střílim od boku :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama