Dárky, dárky, dárky! - tipy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2.11.21 16:57

Darky, darky, darky! - tipy

Holky prosim,
vy co mate uz nakoupeno nebo aspon vybrano, muzete se podelit co jezisek prinese?
Mam jen pro partnera kreslo usaka a pro rodice stipacku drivi na chalupu. Ale co sakra babickam, dedeckum, sestre, tchyni… Ja nevim pomoc :lol: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1092
2.11.21 17:11

Predplatne casopisu, at uz to jsou krizovky nebo tv magazin. Pak ja delam to, ze koukam, jakou kdo pouziva kosmetiku, treba vedela jsem, jaky krem babicka pouziva, tak jsem ji ho koupila, a mela radost, protoze to zuzitkovala a nebylo to klise v podobe svicky a caje, nebo hrnicku. Taky jsem davala kalendare, diare.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
2.11.21 17:18

Tak tuhle diskuzi si ukladam :mrgreen:

Letos zatim vubec nevim…ale fakt vubec….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6509
2.11.21 17:18

Holky si přejou kvalitní bezdrátová sluchátka, oblečení, knížky (celkem klasika), my s manželem budeme „pod stromek“ kupovat novou smartku a sedačku, což mi připadá fakt dost,
takže pak si přeju jen nějakou vůni a hadřík, manžel taky tak nějak… když to půjde dobře, tak možná zlatý náramek, ale na ten si klidně počkám na narozky ;)
tchýni dáváme dárkové poukázky (karty do obchodů) - to z více důvodů ocení nejvíce, dárkový koš, vitamíny/minerály a čaje z lékárny, čtení…
postupně opravujeme chalupu, takže nevidím důvod utrácet za vánoční nepraktické dárky desítky tisíc, jak je to občas vidět..
a ty stromky, které nejdou ani tušit pod desítkami dárků mi přijdou spíš konzumně strašidelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1092
2.11.21 17:22

Pokud maji dotykace, tak obal na mobil, nebo i treba penezenku, popr. dokladovku (takovou tu „knizku“ na karty). Jednou jsem z recese dala babicce vanocni toaletak, strasne se tomu smala a byla rada. :mrgreen: Babicka nesnasi takove ty darky, ktere nezuzitkuje. Jinak vzdycky jsem cely rok naslouchala, co by se ji hodilo, jednou dostala mini penezenku, aby tam dala jen par drobnych a kartu na autobus, pak lupu na klice (do obchodu), pak osobni vahu, nebo zapekaci misu. Vic uz si nevzpominam :mrgreen:
Edit: Jeste jsem si vzpomnela - coregu jsem davala babi a brousek na nuz.

Příspěvek upraven 02.11.21 v 17:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1679
2.11.21 17:24

Rodičům vysavač na listí, manželovi kašmírový cardigan a knihu :) Sestrám pár let nic nedávám, vždy si nadělíme společný čas a popovídání - sejdeme se nad hrnkem něčeho teplého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 17:25

Sve mamce nausnice s vltaviny a ceskymi granaty, tchyni naramek se jmeny vsech vnoucat, sestre kosmetiku jako rasenku, stetce, ocni stiny apod., svemu tatovi uhlovou pilu a prarodicum sama nevim.

• Citovat
  • Nahlásit
33221
2.11.21 17:29

@mandle-v-cokolade mám pro ségru přívěsek od Pandory, babička dostane kabelku a peněženku.
Já bych nepohrdla parfémem, nějakým lepším, něj si kupuju, rukavicemi, samozřejmě šperk neurazí.
Přeju si vybavení do kuchyně, ale to je asi mimo zadní :mrgreen:
Dědovi aktovku, nebo deku? Podle toho, jak je aktivní :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1620
2.11.21 17:57

Tak já klasika jako každej rok nemám ještě nic a ani nevím co budu kupovat. :) Takže se tady nechám inspirovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1092
2.11.21 18:07

Pardon, ze pisu uz treti prispevek. Letos jsem z kozeneho eshopu objednavala opasek a pouzdra na bryle. Maji tam napr. se znamenim zverokruhu, tematicke jako auto, pejsci, kocky, konicky, remesla atd.
Kdysi jsem dedovi kupovala nove cd od oblibene kapely a nejake darkove predmety, co kapela mela na shopu (napr. takovy lepsi zapalovac).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
2.11.21 18:13

Kalendář s rodinnými fotkami. To zaboduje vždy.

Předplatné do divadla.

Hobby magazíny, křížovky.

Ručně vyráběná poukázka na společný výlet dle zájmů obdarovaného - muzeum, sportovní zážitek apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
448
2.11.21 20:02

Pro švagrovou a synovce mám létání ve větrném tunelu. Stejně tak pro svého sourozence. Pro babičku požární alarm. Pro mamku CD oblíbené skupiny a lístky do divadla. Pro tátu budu kupovat různé zahraniční čokolády, korejské rýžové víno Makgeolli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.21 21:34

@kvetanak Předplatné jsme koupili mojí babi k 80 do národního myslím 8 nebo 10 představení dle výběru. Bohužel to propadlo kvůli covidu (teď už to prý mají koupený další a nemají pro staré kupony místo) :nevim: Než pořídíte, tak se poptejte na případ lock downu.

@Lucy75 Ty darkové poukázky jsou super nápad, pořídím jak na potravinový řetezce, tak na lékárny. Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
3.11.21 07:55

@mandle-v-cokolade my jsme minulý měsíc uplatnili lístky na koncert, který měl původní termín březen 2020. Takže záleží na zřizovateli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
4.11.21 13:03

Já letos řeším už brzo, asi takovou klasiku věci do kuchyně, ségře kupuju krém - pořád chce ten jeden samý dokola, tak to je jistota :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat